Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Aynalar çalınmış ve motor çalışmıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Arkadaşlar az once is cikisi motorumun yanina gelince motoru calistiramadim bikac dk gecince farkettimki aynalarda yok .motor acik otoparkta herzaman koydugum yerde kilitliydi kilit duruyor aynen motorda saglam gibi mars basiyor ama calismiyor bi ara 30 saniye calisti ama geri istop etti .
    Ne yapmis olabilirler baska

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    benzini çekmiş olabilirler 30 saniyede karbüratör de kalan benzinle çalışmış olabilme ihtimali var benzine bakabilirsiniz

Motosikleti
    Benzin gostergede dolu depoyada baktim baya var

Avm guvenligine gittim kameralari izlemek icin karakola gidip polisle gelmem gerekiyomus

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    anladım umarım küçümseme gibi görmezsin benzin musluğu açıkmı acaba bazen unutabiliyoruz

Motosikleti
    Bi arkadasda onu soyledi aynen muslugu off yapmislar simdi calistirdik

Karakola gitsem kayitlari izlemek icin ilgilenirlermi acaba yoksa sallamazlarmi .benzer bi olay yasayan oldumu

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    yani benim arkadaşın başına gelmişti 2-3 saat karakolda bekledi bir ekibi sonra gelen ekiple çıkmıştı bakmışlardı sende bir dene

Olay yerinden ayrılma. Motoru oynatma 155i ara ekip gelsin. Şikayet üstüne işlem yapmak ZORUNDALAR. Karakola gidersen çalışmamış dua et der gönderirler. Bu arada arkadaşlar yapan kişiyi tespit ettiğiniz takdirde savcılığa yaptığınız SUÇ duyurusunda herhangi bir ücret ödemiyorsunuz avukat masraflarınız olmuyor. Suç davalarını savcılık üstlenir bildiğiniz gibi kamu suçu/şikayetiyse siz davanızı/şikayetinizi çekseniz dahi savcılık dava açar o kişi ceza alır. Bunun size kaybı nedir davada suçu kesinleşince tazminat hakkınız doğar davanızı/şikayetinizi çekerseniz tazminat hakkınızı yitirirsiniz.

Motosikleti
    155 arasam nerden ve kac saatte gelirler belli degil ben umraniye tepeustundeyim
    Guvenlikde dudullu karakoluna gideceksin bize orasi bakiyor dedi
    Arasammi yoksa karakolami gitsem bilemedim

Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    155 arasam nerden ve kac saatte gelirler belli degil ben umraniye tepeustundeyim
    Guvenlikde dudullu karakoluna gideceksin bize orasi bakiyor dedi
    Arasammi yoksa karakolami gitsem bilemedim
    Madem öyle git karakola ekiple dön kem küm ederlerse savcılığa suç duyurusunda bulunacağım kişiyi tespit etmeniz lazım de

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Böyle basit şeyler için devletin memurunu meşgul etmeyin, altı üstü aynanız çalınmış. Daha güvenli bir yere koyun. Çalınmadığına da şükredin. Beklentiniz ne olacak polisten ? Gelip parmak izi alacaklar.

Diyelim ki yakalandı sonuç?

Motosikleti çalan adamlar ertesi gün dışarıda gezerken, aynalarınızın cezası ne olabilir ki? Burası Türkiye.

Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle basit şeyler için devletin memurunu meşgul etmeyin, altı üstü aynanız çalınmış. Daha güvenli bir yere koyun. Çalınmadığına da şükredin. Beklentiniz ne olacak polisten ? Gelip parmak izi alacaklar.

Motosikleti çalan adamlar ertesi gün dışarıda gezerken, aynalarınızın cezası ne olabilir ki? Burası Türkiye.
    Tanıdığı nefreti kini olan birisi yapmışsa devamı gelir bilmesinde fayda olmaz mı sinirini çıkarttığı belli kim 10 liralık ayna çalar

Motosikleti
    Burasi turkiye olabilir baskasinin basina gelse bende oyle dusunebilirdim alt tarafi ayna tamamda kim yapmis merak ediyorum ve ne olcude olursa olsun ceza almasini istiyorum sabikasina islense bile yeter
    Kameralarin acikca gordugu biryerde kim bunu yapar anlamadim kayitlari incelesek yuzu gorunecek polis yakalamasada ben bulurum biyerde

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    O zaman bi kayıtları incele, madem kayıt var..

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(

İşlenen suç kimsenin yanına kalmamalı. Belki de o aynaları çalan bir çocuk ve bu onun ilk hırsızlığı. Nasılsa kimse ilgilenmiyor deyip git gide işleri büyütmesi mi iyi yoksa cezasını sembolik de olsa alıp belki de cayması mı? Çalınan sakız da olsa hırsızlık hırsızlıktır, varsın polis ilgilenmesin siz yine de gerekenleri yapın.
    RuzgarSA bunu beğendi.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Bu hırsızlıktan çok kasti bir zarar verme gibi duruyor. Benzin musluğunu da kapatmışlar çünkü. Alarmlı bir disk kilidi caydırıcı olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sen bakma memuru meşgul etme diyenlere bugün aynanı çalan yarın motorunu çalar. Çalınan şeyin boyutuna yada pahasına mı bakılıyor, hırsızlık hırsızlıktır. Elinden ne geliyorsa yap, yap ki cezasını çeksin. Ayrıca polisin işi bu hangi meşgul etmeden bahsediyosunuz?
    beko12345 bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bakma memuru meşgul etme diyenlere bugün aynanı çalan yarın motorunu çalar. Çalınan şeyin boyutuna yada pahasına mı bakılıyor, hırsızlık hırsızlıktır. Elinden ne geliyorsa yap, yap ki cezasını çeksin. Ayrıca polisin işi bu hangi meşgul etmeden bahsediyosunuz?
    orda ironi yapıldığı, son cümlede açık bir şekilde belli. senin için aşağıda renklendiriyorum.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Otopark kamerası ise karakoldan üst yazı alıp yazıyı otoparka verip görüntüyü alabilirsin. Sitemizin kamera kayıtlarını ben bu şekilde aldım. Karakolda memur yazdı amir kaşeledi.

Motosikleti
    Karakoldan simdi ciktim ifade alip bikac kagit verdiler kayitlari incelemek icin yarin avm guvenligine verecem bakalim ne cikacak

Hey allahim ya iktigimin ulkesi motorunun ayna ilanlarini kontrol et

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)