Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

KTM RC 200 FUARDAN ALMAYA GİDİYORUM..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    Arkadaşlar herkeze merhaba hayırlı günler.

Evet ktm rc 200 almaya gidiyorum özellikle yamahanın yapmış olduğu fiyat politikası yüzünden gerçekten r 25 soğudum.
    Alternatif olarak kawasaki 250 sl var fakat boyut olarak beni pek tatmin etmedi.
    honda cbr 250 altın elbiseli adamdan sonra çok soğudum zaten fiyatınıda hak etiğini düşünmüyorum

Bu konuyu açmamdaki sebep kullanan arkadaş varmı bu sitede yada tanıdığı olup kulanna varmı merak etiğim bi kaç konu var.
    mesela ne kadar yakıyor.
    uzun mesafelerde skıntısı varmı
    mekanik bir sorun ile karşılaştımı
    abs varmı standrtmı gibi gibi _?
    Motor_Derili ve nemesis-83 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Kullanan biri olarak değil tamamen teknikler youtube videolarina göre konuşuyorum. Ne kadar yakiyoe konusunda pek yakmaz yani tas catlasin 3 4ltdir. Uzun mesafelerde 115 120 km size yeticekse pek sıkıntı cikarmaz ama yorar o hizlarda bile max 136 km bi hizi var zaten. Abs standart diye biliyorum ordaki gorevlilerden teyit edersiniz bunu zaten. Sehir ici kullancaksaniz keyifli bi motor olabilir ama uzun yola pek gelmez o motor sahsi görüşüm.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    efsane olabilecek böcek bakışlı görünüme sahip , tipi eski 2004 adv'nin çocuğu artık asfaltta gazlamaya hazırlandım dercesine bakışları var.

Motosikleti
    hindistan ve malezya forumalrında biraz araştırdım power tronic die bir aparatla 5 6 beygir daha güç eklenebiliyormuş adamların yaptığı açıklamaya göre bu apart devirde oynama yapmıyormuş farklı bir dil de olduğu için konuyu çok öğrenemdim bir nevi bizim burda arabalara takılan powercomender gibi bir parça sanırım bununda doğruluğunu merak ediyorum.?

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50cc + 10 beygire yakın beygir gücü + çift silindir fark için R25 için bütçemi birazcık zorlayabilirdim,
    Dediğin motorda güzel ama fiyat olarak pek fark olmadığından R25 düşün derim,
    KTM alacaksanız da memnun kalacağını düşünüyorum,
    Şimdiden hayırlı olsun,,,

Motosikleti
    İstanbulda yaşıyorum şehiç içi kulancıam 120 km ist için gayet fazla bir hız bundan önceki motorumda gayet yeterliydi ama çin malı olduğu için sıkıntıları oluyordu ktm kalitesini okduğum kadarıyla çok iyi diyorlar kulnan birisinden duymak içimi rahatlatıcak doğrusu :(

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    r25 dusun hocam olmadı sl 250, 136 km son hız gerçekten çok aşağıda. Tanıtımlarında oturuşun baya bir yorucu ve sportif oldugunu soyluyorlar. Sele çok rahat değilmiş onun dışında gorunus teknoloji ktm kalitesi vs. iyi ama yukarıda denilen gibi ş.içinde o kadarda rahat olamaz. Bende cidden dusunuyordum ama benim cbr 125rım 136 yapıyor zaten

Motosikleti
    değerli tavsiyelerin için çok teşekür ederim yousuffer fakat deiğim gibi son hız benim için önemli değil. benim için malzeme kalitesi uzun km'ler kulanım ve sorun çıkarmamamsı önemli ama deidğim gibi benim eski çin malı motorumda 120 km yapıyordu zaten son hız porblem değil

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    kiti taktircaksiniz motorun bi nevi orjinalligini bozucaksiniz standart disina cikicaksiniz size gelicek yine bi r25 parasına?!?!? Deger mi? Bana kalirsa kawasaki sl alinmali olmadi yamaha. Su durumda su motorlar olsa r25 le ninja 300 arasinda kalirdim sahsen. Zaten ninja 300 kullaniyorum ama ben alirken alternatif honda cbr250 vardi. Bence yamaha r25 kawa sl kawa 300 dışında motor almak cok mantıksız olur ama gönül bu otada bokada hesabı diycem bu lafta yanlis olcak ktm bok degil tabiki guzel motor bence ihtiyaclarinizi belirleyip ona göre motor alın ne guzel demissiniz sehir ivi 115 120 cikmam tamam abi sehir ici kullancaksan genellikle. uzun yol az yapcaksan. Parasi servisi cok seni sıkıntıya sokmuyorsa kisa bi sure sonra satmayi dusunmuyorsan satarken hemen satilsin gibi bi derdin yoksa al ktm ni güle gule bin hayirli olsun diyek. Ek olarak cin malida 120 yapıyordu demissinizde ona max 5 6 bin para saydiniz buna 13 lira saycaksiniz insan bi fark istiyo 150 istiyo en azindan yani cok şahsi seyler bunlar tabi . Bu motoru hava civa diye cikartmiyorlar . Sizin gibi zevki,tavri beklentisi farkli kullanicilar icin uretiliyo sizin gonlunuzde ktm var cokta kafanizi karistirmayin ama pismanda olmassiniz insallah

Dostum son hız önemli değil deme,
    Sıkıştıran araçlar için bazen güç ve hız çok önemli oluyor,
    KTM ye verdiğin para da az bişey değil,
    Azıcık bütçeni zorla ve R25 e yönel,
    Sonuçta o büyük cc li motorlar illaki hız için alınmıyor,
    Yada o motorları alanlar sürekli otobanda, uzun yolda kullanmıyorlar,
    Verdiğin paraya 250cc liklerin hiçbiri haketmiyor,yurt dışında 7-8 bin lik motorları ülkemizde 13-14 bine satıyorlar,
    Tercihim Yamaha R25 olurdu,,,

Motosikleti
    değerli tavsiyeleriniz çok güzel fakat şu bir gerçek r25 şuanki fiyatı 14.500 buna lastik masrafınıda koyarsak 15-15.500 bu meblalar bence 250 cc motor için gerçekten çok ama kawsaki 250 sl birzdaha cazip çok kararsızlık var konuyu açmamdaki sebepte bu param var fakat pişman olacağım bir karar vermek istemiyorum :(

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Euro dusmesini bekleyip kawasaki sl alin bana sorarsaniz pisman olmuycaksiniz eminim, gucude gayet yeterli. Hadi diyelim sıkıldınız pisman oldunuz. Zaten kurdan dolayi ucuza alcaksiniz. Satarsiniz ki bence ikinci eli canli olacak o motorun. Cok rahat satarsiniz o ara kur birazda yuksekse ayni fiyata hala kar ederek satma olanaginiz bile var.

ahtand123
    Hocam KTM nin üzerindeki lastikler kaliteli mi peki?

ozhanhrmann2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    r25 alacağına 2.el mt 07 alır adam şehir içinde rahatı parasını ve son hızı dert etse.adam size ktmyi soruyor r25i kawa sl yi anlatıyosunuz

Açıkçası motosiklette 2.ele güvenemiyorum,
    2 teker sonuçta,
    4 tekere göre daha çok dikkat gereken bi araç,,,
    İlanların çoğunda yatması yoktur, rodajı güzel tamamlanmıştır vs. deniliyor ama işte aması var,,,

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

Alıntı ozhanhrmann2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 alacağına 2.el mt 07 alır adam şehir içinde rahatı parasını ve son hızı dert etse.adam size ktmyi soruyor r25i kawa sl yi anlatıyosunuz
    KTM yi soruyor diye aaa tamam git al,harika tercih vs mi diyelim,
    Vereceği para 13.500-14.000 arası para,
    Sadece fikir beyan ediyoruz,
    Sonuçta para onun zevk onun,

Motosikleti
    ktm forumlarını okudukca kalitesi beni çok cezbeddi ısınma ve alma sebeplerimden en büyüğü bu arada değerli oenaj lastikler metzeller m5 serisi alman bir marka ama kulanıcı yorumalrını çok okumadım fakat duke sahiplerinden duyduğum kadarıyla iyimiş..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ahtand123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkeze merhaba hayırlı günler.

Evet ktm rc 200 almaya gidiyorum özellikle yamahanın yapmış olduğu fiyat politikası yüzünden gerçekten r 25 soğudum.
    Alternatif olarak kawasaki 250 sl var fakat boyut olarak beni pek tatmin etmedi.
    honda cbr 250 altın elbiseli adamdan sonra çok soğudum zaten fiyatınıda hak etiğini düşünmüyorum

Bu konuyu açmamdaki sebep kullanan arkadaş varmı bu sitede yada tanıdığı olup kulanna varmı merak etiğim bi kaç konu var.
    mesela ne kadar yakıyor.
    uzun mesafelerde skıntısı varmı
    mekanik bir sorun ile karşılaştımı
    abs varmı standrtmı gibi gibi _?
    Fiyat politikasından dolayı soğumak nedir anlamadım ? Ne varmış fiyat politikasında ? Şu anda 13500 TL gibi çok iyi bir fiyattan satılıyor ve sen forumdaki zam gelecek söylentileri yüzünden RC200'e 13800 TL mi vereceksin ? Ya sadece 500 TL zam gelirse ? Paran yetiyorsa al, güzel motor işte. Etmeyeceğini düşünüyorsan da alma, bu kadar basit. Öbür türlü kendin zararlı çıkarsın. Bu arada RC200 çok güzel motor ama arada çok büyük güç farkı var.

Motosikleti
    değerli seko iğneleyici tavsiyen ve fırça atmandan dolayı teşekür ederim r 25 fiyatı 14.500 oldu abs siz fiyatı öncelikle bunu belirteyim lansman fiyatı sona erdi ktm de abs standarmış az önce aradam baii ile konuştum. her hangi bir motorda abs olunca ortalama 1000 tl fark oluyor buda benim için bir artı

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ahtand123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli seko iğneleyici tavsiyen ve fırça atmandan dolayı teşekür ederim r 25 fiyatı 14.500 oldu abs siz fiyatı öncelikle bunu belirteyim lansman fiyatı sona erdi ktm de abs standarmış az önce aradam baii ile konuştum. her hangi bir motorda abs olunca ortalama 1000 tl fark oluyor buda benim için bir artı
    Fırça atmıyorum biraz sert yazdım kusura bakma. Kişisel tercihlere bir sözüm yok, dediğim gibi, etmeyeceğini düşünüyorsan ve KTM'yi fiyatına göre daha değerli buluyorsan R25'i alma. Ama milletin gazına gelip, Yamaha'ya kızıp almamazlık etme çünkü resmi fiyatı hala sitesinde yazmıyor. Eğer rakam kesinse bana göre de 14500 TL bu motora fazla ama söylentiden ibaretse yeni partiyi bekle derim. Nasıl olsa KTM bir yere gitmiyor. Ayrıca CBR250 de bana göre bir kalemde silinecek motor değil. SL250'nin ise notunu üzerine bir kez oturunca kendin verirsin. Ben oturdum ve kullanmak içimden gelmedi. RC200 gerçekten farklı ve güzel bir motor. Koltuğu da o kadar rahatsız değil, hele ki artçı selesi gerçekten çok rahat. Kendime alacak olsam tüm kriterlere baktığımda ya RC200 ya da CBR250'yi alırdım. Bir alternatif de Z250SL olurdu. Naked olmasından dolayı SL250'den daha rahat olacağını düşünüyorum. Performansı da kilodan dolayı diğerlerinden iyidir.

Motosikleti
    Seko çok teşekür ederim farklı bakış açıları sağladığın için ama dediğim gibi nerden bakarsam bakayım son hız hariç ( benim için sorun değil ) KTM 1 2 tık önde ama kulanıcı yorumu benim için çok önemli :(

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)