Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BELL İÇİN VİZÖR ARIYORUM

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Zamanında MotoPlus'tan indirim ile Bell Qualfier almıştım. Gayet iyiydi fiyatı. Sırada bi tane ekstradan vizör almak istiyorum. Aklımda gri aynalı iridyum vizör almak vardı . Yani gidip denemek istedim. Fakat öyle bi şey çıkarttılarki şeffaftan farkı yok. Füme hepsi hoşuma gitmiyor . Ben yüzümün gözükmemesini istiyorum. Başka yaratıcı fikri olan varsa yine dinlerim uygunsa yaparız :D

EBAY olur, Aliexpress olur bunun gibi sitelerden güvenen alış veriş yapanlara soruyorum. BELL uyumlu birazda uygun fiyatlı (Bell 300₺ küsür fiyata satıyor :( ) bir vizör arıyorum . İlla BELL olmasına gerek yok uysun yeter.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Ne tesadüf bende qualifer icin arıyorum nette var ama 200 lira kaskın kendisi 400 lira be'. Haber verirsen sevinirim

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne tesadüf bende qualifer icin arıyorum nette var ama 200 lira kaskın kendisi 400 lira be'. Haber verirsen sevinirim
    hepsi füme galiba onların

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    arkadaşlar 2 gündür Qualfier kaskı araştırıyorum. tavsiye edermisiniz. rüzgara karşı drenci nasıl? birde kaskın içine çok ses alıyormu...

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wokiie bunu beğendi.

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Bell Vortex kullanıyorum.
    Siyah vizör alma adresineyim.
    İridyum almak yerine siyah almanı tavsiye ederim.
    İridyum kolay çizilen bi vizör.
    Siyah vizör ile arasında farklar var.
    Kimi zaman iridyum kimi zaman siyah vizör daha iyi.
    Ama iridyuma göre daha uygun fiyatı ve yine yüzün gorunmuyor

Aea nin z750 incelemesinde kullandigi kaskin cami iridyum krom sanirim cok guzel, fume yi birde kadka takip deneseydiniz belki dista oyle seffaf gozukuyordur

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Arkadaşlar kıyaslamayı bi kenara bırakırsak, iridyum, siyah ne bulrsak razıyım. uygun fiyata olduğu sürece.

Kask yorumuna gelince, almayın derim. 110 kmden sonra kulağımı s.kiyor.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah usta çok sağolasın. Füme falan değildir dimi ? Daha önce alış veriş yapmadım da iade falan oluyormu =?

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dark smoke yazdığına göre baya baya siyah olması lazım

smoke-light smoke açık tonlu oluyor dark smoke ise bildiğin siyah

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kıyaslamayı bi kenara bırakırsak, iridyum, siyah ne bulrsak razıyım. uygun fiyata olduğu sürece.

Kask yorumuna gelince, almayın derim. 110 kmden sonra kulağımı s.kiyor.
    Beyler kişiden kişiye değişiyor o olay. Ben 170 küsür hız ile hiç bişey hissetmedim. Genelde 120-130 yapıyorum (BKZ:E-5) yinede hissedecek kadar ses gelmedi . Polikarbon olması muadillerinden daha önce yapıyor. Şekli belki biraz tırt ama yinede güzel ve hesaplı bir kask.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Wokiie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah usta çok sağolasın. Füme falan değildir dimi ? Daha önce alış veriş yapmadım da iade falan oluyormu =?
    füme değil kardeşim koyu. 30 gün içinde iade edebilirsin, kullanılmamış ve paketi açılmamış olmalı. Yalnız geri ödeme nakliyesi sana ait
    Wokiie bunu beğendi.

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    Wokiie bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    füme değil kardeşim koyu. 30 gün içinde iade edebilirsin, kullanılmamış ve paketi açılmamış olmalı. Yalnız geri ödeme nakliyesi sana ait
    aslında usta aradığım full aynalı silver iridyum yani yakışır herhalde kask mat siyah ustune desenler den oluşuyor. 64 doılar silver iridyum gördüm ebayda ama anlamıyorum yani full aynalımı yoksa motopluss ın gösterdiği gibi saçma sapan füme açık renk saydamdan farkı olmayan bişeymi diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

Alıntı polemos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bu ikinci tercihim. Yani aradığım gri iridyum . ama bulamadım daha aynalı full aynalı

Motosikleti
    Ebaydan iridyum vizör almayı tavsiye etmiyorum. Boya gibi bi katman var ve zamanla o katman kalkıyor,paslanan demirin üstündeki boya gibi. Ve seffafa dönüşüyor.
    Tavsiyem motopustan siyah vizör almanız.150 kusur bi fiyatı var pazarlık yaparsanız indiriyorlar çoğu zaman. Bende bu ayin ortasında siyah vizör alacağım bell vortex icin
    Wokiie bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Ege Anıl EFE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebaydan iridyum vizör almayı tavsiye etmiyorum. Boya gibi bi katman var ve zamanla o katman kalkıyor,paslanan demirin üstündeki boya gibi. Ve seffafa dönüşüyor.
    Tavsiyem motopustan siyah vizör almanız.150 kusur bi fiyatı var pazarlık yaparsanız indiriyorlar çoğu zaman. Bende bu ayin ortasında siyah vizör alacağım bell vortex icin
    gri iridyum denedim fakat yine belli bir miktardan yüzüm gözüküyor . Siyah nasıl olur bilemedim. Şimdi aklımda Ebaydan dark silver İridium söylemek var ama sen öyle deyince usta biraz işgillendim. Ben hala dark black bulamadım hepsi light smoke ve kafayı yicem. Bell nası dark silver iridium yapmaz ya. Bide herkes senden daha iyi biliyor ya bişeyi ona çok gıcık oluyorum. Alma gece napacan boşver diyolar yahu vizör alıyorum bu değişen bişey. Güneş gözümüzü mü yaksın napalım . Ben Optikçiyim adam bana katarakt olursun diyor . Hepsi kafayı yemiş deli sürüsü anlamadım hiç birini. Birini arıyorum elimde var dark iridyum full ayna diyor soruyoum 3-4 defa üst üste eminmisiniz diye eminim neden çok soruyorsun diyor . Gidiyorum light smoke silver iridium çıkıyor . Aha bu dark ya diyo üstünde yazanıda okuyamıyor .

Neyse üstad nerden aldıysan yada almayı düşünüyosan banada haber edersen sevinirim. Ama uyguna bulursam Ebayda almıyayımmı yüzde 90 aynalı bi gri iridyum ???

Motosikleti
    Eğer iridyum istiyorsanız motosikletekipmanlari.com da gold ve blue iridyum gelmiş ama bi Mt kask parası 330 tl kusur.
    Eğer bende dark smoke bulamazsam bende ebay veya aliexpresse yonelicem

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vizore araclardaki gibi film kaplama yapilmiyormu?

Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vizore araclardaki gibi film kaplama yapilmiyormu?
    ben kendim yapmaya çalıştım olmuyor, cam filmcilerde yapmıyor, yapanı bulsan bile 2-3 ay bile dayanmıyor

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    selam
    oto çam kaplama yapanlar yapabiliyor. pendik oto sanayide girişte sağdan 4 veya 5 sokakta ki en azından yapıyor. rengini sen secersin vereceğin üçret 20 tl

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)