Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bu kardeşiniz çıldırdı! 4silindir motor istiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Direk konuya gireyim, 5 bin km 150 lik scoter tecrübemden sonra , 20 bin km 150 cc commuter tecrübesine sahibim ve son 2-3 aydırda 10 bin km 250 cc tecrübem var ve bu km lerin bi kısmı şehir dışı , bi kısmını ise istanbul-şile yolunda yaptım. Bu 3 4 senelik tecrübemde rahmi barutçunun 3 saatlik turing eğitimi dışında bir eğitim almadım.
    Ama gerek yotube olsun gerek motosiklet kitapları olsun elimden geldiğince kendimi geliştirmeye çalıştım.
    Gelelim asıl konumuza
    Yaşım 20 , motorum 250 lik kawasakii 😂
    Motorumu 12-13 bin tl ye satıp üstüne 1 2 daha koyup eski kasa 4 silindir racing almak istiyorum (lütfen taşlamayın benide diğer konulardaki gibi 😈)
    Benim merak ettiğim sizlere danışmak istediğim konu bu hareketi yapmakla mantıklı bir hareket yapmış olurmuyum ?
    Ve eski kasa 4 silindir motorların arasından bana önerebilceğiniz evladiyelik motorlar, şunu alsan seni daha az üzer diyeceğiniz motorlar hangileridir ?racing ve naked tarzı.
    Belki erken olabilir, ama ben artık cidden kafaya takmış durumdayım. yüksek cc makineye geçme zamanımın geldiğini düşünüyorum. en azından düşünüyorum yani😂. Bütün abilerimin kardeşlerimin iyi kötü düşüncelerini ,yorumlarını bekliyorum. Tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    essegesse, k_ayhn ve Hondolog bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Ben 4 silindire ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum. 20 yaşındasın, büyük ihtimalle öğrencisin. 20 yaşında büyük motor büyük risk demek, kaldı ki hicbir sıkıntı yasamasan bile en iyi ihtimalle biraz zaman sonra arkadaşların gezerken sen yakıtı dert edip motora binmeyeceksin. Vaktin var, az yakan, ayni paraya daha çok km yapabilecegin bir motorla devam edip vaktini en iyi şekilde harca. Yoksa birkaç sene sonra motor sürmeye vakit bulamadığında pişman olursun.

Ama yine de ben niyeti bozdum dersen gsr600 güzel seçenek.
    Ros1n2 bunu beğendi.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle eski 4 silindir motorlara bulaşma 2010 üstü ilk sahibinden kullanma kılavuzu yedek anahtarı olan(motora verdiği değeri gösterir) düşük km li orjinal motosikletlere bak paran yetmiyorsa biraz sabret
    montrello bunu beğendi.

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 4 silindire ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum. 20 yaşındasın, büyük ihtimalle öğrencisin. 20 yaşında büyük motor büyük risk demek, kaldı ki hicbir sıkıntı yasamasan bile en iyi ihtimalle biraz zaman sonra arkadaşların gezerken sen yakıtı dert edip motora binmeyeceksin. Vaktin var, az yakan, ayni paraya daha çok km yapabilecegin bir motorla devam edip vaktini en iyi şekilde harca. Yoksa birkaç sene sonra motor sürmeye vakit bulamadığında pişman olursun.

Ama yine de ben niyeti bozdum dersen gsr600 güzel seçenek.
    Evet öğrenciyim , ama her şeyi göze aldım artık. Gözümü kararttım yani 😊 gsr600 zaten bakınıyodum, yorumunuz için teşekkürler.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    genelde ninja 250r kullanan herkesin başına geliyo bu

1-2 kez düştüğün zaman bi daha istemiyosun yeter abi bu bana diyosun

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    pisi pisine bütçeni denkleştirdiğin bir aletin hakkından nasıl geleceksin merak ediyorum.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Cok silindir hertürlu cok masraf,benim tavsiyem ögrenci oldugun icin daha mantikli bir tercihte bulunmandir yoksa herturlu butçe olarak seni çok zorlar.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    abi kesinlikle bütçen olsun elinde. motoru aldıktan sonra elinde para kalmayacaksa hiç uğraşma.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Troll and gay

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Öğrenciysen yakıt konusunu da bir düşün derim. Hem cc yükseltiyorsun hem eski model bakıyorsun. Bir süre sonra motora binemez hale gelebilirsin.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Aha kavga var.

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha kavga var.
    Kafa çakacak bence, du du öteki gard aldı abaaoov....

Motosikleti
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Troll and gay

Bende 3 silindirden sonra 4 silindir bakiyorum cok yakarmi acep
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    kardeşim otur oturduğun yerde göz karartmaymış filan ne biçim öğrencisin la.d evde yicek yemeğimiz yok sen 4 silindir istiyon. birde kaza yapsan çıkacak maliyete bak. benzini ayrı para grenajı ayrı para çalışıyor musun çalışmıyor musun bilmiyorum ama ailene fazla yük olma. bizde öğrenciyiz ama yok yani hayaller mt-07 hayatlar ybr esd :D
    pea ve gokseltoprak bunu beğendiler.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Bence çıldırdığından dolayı böyle bir çıkarımda bulundu Ağır olmuş.

Motosikleti
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Troll and gay

Bende 3 silindirden sonra 4 silindir bakiyorum cok yakarmi acep

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    O aletlerin nasıl bir gaz tepkisi verdiğinden haberdarsanız ne diyelim artık helva fıstıklı olsun

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bende öğrenciyim. Geçtiğimiz hafta 2011 ninja250r'ımı satıp sıfır pulsar 200ns aldım üste kalanda sigorta plaka ruhsata gitti.. Peki nedenmi yaptım bunu? Daha çok motosiklete binebilmek için! Yedek parça konusuna girmeden Ninja 100km 4.5 yakıyordu pulsar ile rodajda 40tl ile 330km gittim yani 100km 2.6 :/ Bende ybr mi senin gibi hevesle sattım ve ninjayı aldım ama anladımki neye bindiğin değil ne kadar binebildiğin önemliymiş. 4 silindir daha sonra binebileceğim zaman alacağım ama öğrenciyken asla..
    mgora, Yolcu0, Pulsar41 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende öğrenciyim. Geçtiğimiz hafta 2011 ninja250r'ımı satıp sıfır pulsar 200ns aldım üste kalanda sigorta plaka ruhsata gitti.. Peki nedenmi yaptım bunu? Daha çok motosiklete binebilmek için! Yedek parça konusuna girmeden Ninja 100km 4.5 yakıyordu pulsar ile rodajda 40tl ile 330km gittim yani 100km 2.6 :/ Bende ybr mi senin gibi hevesle sattım ve ninjayı aldım ama anladımki neye bindiğin değil ne kadar binebildiğin önemliymiş. 4 silindir daha sonra binebileceğim zaman alacağım ama öğrenciyken asla..
    baba bende pulsar ile cbr 250r arasındayım ybrden geçicem hangisi dersin içimde çok cbr 250r alasım var...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)