Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF'e PCX aynası nasıl olur?...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Merhaba arkadaşlar. Dün motorumla Honda Güngör'e gittim. Malum garajda 1 ay kadar yattı. Aynalarımı ayarlattım sağına soluna baktırdım (pinpirikliyim kahretsin!) sonra yola çıktım. Tam kartal sahil yoluna bağlancam kucağıma bişi düştü telefonum zannettim. (Diğer yandan da diyorum telefonumu cebime sokmuştum yahu bu nerden düştü şimdi ) Gözümü yoldan ayırmadım sağa çekip bakayım dedim tam sağ aynamı kontol edicem baba ayna yok! Baba ayna komple yok! (Keşke kameramla çekmiş olsaydım o anı. :D) Kucağıma bi baktım ayna kucağımda. Yahu arkadaş sen nasıl çıktın nasıl düştün kucağıma derken sağa çektim dedim takayım bi şunu. biraz bastırdım yerine otursun diye çıtırt! Sonra geri döndüm Hondaya. Servis çalışanına zamanında aynalarımdan yakınmıştım. Bir aynanın yarısı nasıl omuz gösterir yahu! Binbir türlü ayar çektim nafile! Onlar da bana PCX aynası önermişlerdi. Vardım yeniden dedim böyle böyle demiştiniz. Dedi soketleri farklı özel bir işlem yapıcaz uydurmak için, mümkünse haftaiçi gelin. Şimdi soruyorum sizlere. Pcx aynaları güzel gösterir mi? CBF kullanıcıları özellikle bana ayna konusunda neyi tavsiye eder? İlginiz için teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cbf aynaları aslında gayet geniş ferah görüntü veriyor. pcx de taksanız bir değişim olacağını sanmıyorum. özel aparatlarla aynaları dışa doğru taşımak belki daha rahatlatır.
    ayna ayarı yaptırılmaz bu arada. kimse anlayamaz çünkü bireyseldir.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf aynaları aslında gayet geniş ferah görüntü veriyor. pcx de taksanız bir değişim olacağını sanmıyorum. özel aparatlarla aynaları dışa doğru taşımak belki daha rahatlatır.
    ayna ayarı yaptırılmaz bu arada. kimse anlayamaz çünkü bireyseldir.
    Peki aparatları nereden temin edebilirim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

Yahu yardım edebilecek kimse yok mu? CBF kullanıcıları nerede acep?

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki aparatları nereden temin edebilirim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

Yahu yardım edebilecek kimse yok mu? CBF kullanıcıları nerede acep?
    hocam cbf in aynasından şikayet eden ilk kez görüyorum. pulsar kullanırken aynalar cbf in yarısı kadar görüntü veriyordu. bu yüzden pulsar forumunda arkadaşların ayna genişletici aparat yaptırdıklarını gördüm. bunu da kendi çabalarıyla yaptırıyorlardı sanırım. seri üretim bir şey değildi.
    cbfde ise böyle bir durum yok yani. o yüzden kimse bişey diyemez buna sanırım.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Pcx in aynası dışıda çok iyi gösteriyor. 183 boyundayım 100 kiloyum sadece istediğim zaman omzumu görüyorum

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam cbf in aynasından şikayet eden ilk kez görüyorum. pulsar kullanırken aynalar cbf in yarısı kadar görüntü veriyordu. bu yüzden pulsar forumunda arkadaşların ayna genişletici aparat yaptırdıklarını gördüm. bunu da kendi çabalarıyla yaptırıyorlardı sanırım. seri üretim bir şey değildi.
    cbfde ise böyle bir durum yok yani. o yüzden kimse bişey diyemez buna sanırım.
    Tek ben olduğumu zannetmiyorum ama?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:39 ----------

Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pcx in aynası dışıda çok iyi gösteriyor. 183 boyundayım 100 kiloyum sadece istediğim zaman omzumu görüyorum
    Aydınlatıcı bir cevap olmuş. Bakalım taktırınca görücez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)