Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bugün de Ölmedim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Tehlike gördüğünüzde kornayasellektore, degil; frene basın..
    Kimi zaman da hızlanmak gerekir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Yalnız benim anlamadığım bir şey var; neden gece vakti izlenir hale getirmek için uğraşıp, tecrübe olsun diye youtube a falan yüklediğim videoya "ohoo bu da bir şey mi", "sorun sende", "müzik dinlersen ölürsün" gibi yorumlar yaparlar anlamıyorum. Sizin başınıza gelirse diye paylaşıyorum zaten, eve hırsız girince ev sahibini suçlayan polis gibi yorumlar gelmiş yine. Siz yaşasanız ben de gelip faydası olmayacak, sadece sinirinizi bozacak yorum yapayım bari. Forumun tadı böyle çıkıyor herhalde (!)
    larnon ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Yalnız benim anlamadığım bir şey var; neden gece vakti izlenir hale getirmek için uğraşıp, tecrübe olsun diye youtube a falan yüklediğim videoya "ohoo bu da bir şey mi", "sorun sende", "müzik dinlersen ölürsün" gibi yorumlar yaparlar anlamıyorum. Sizin başınıza gelirse diye paylaşıyorum zaten, eve hırsız girince ev sahibini suçlayan polis gibi yorumlar gelmiş yine. Siz yaşasanız ben de gelip faydası olmayacak, sadece sinirinizi bozacak yorum yapayım bari. Forumun tadı böyle çıkıyor herhalde (!)
    Aynı uğraşta olan insanlar; diğeri yanlış tercih, hata veya kaza yaptığında ve hatta ölüme maruz kaldığında içten içe "oh bana birşey olmadı" diye düşünür, kurbanı küçük görür eleştirirler. Hepimiz insanız her insanda olur. Boşver takma kafana.
    hakikiteker bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı uğraşta olan insanlar; diğeri yanlış tercih, hata veya kaza yaptığında ve hatta ölüme maruz kaldığında içten içe "oh bana birşey olmadı" diye düşünür, kurbanı küçük görür eleştirirler. Hepimiz insanız her insanda olur. Boşver takma kafana.
    Sorun galiba burada yatıyor, teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydınlatma yetersiz gibi geldi bana birkaç sis lambası ile desteklesen fena olmaz bence
    Geçmiş olsun.
    Teşekkür ederim, zaten sislerim mevcut. Far aydınlatması zayıf ama sislerle idare edilebiliyor, iyi görüyor ve görünüyorum.

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun hocam Allahtan sol şeritten ilerliyorsunuz 👍🏻
    Siz oradan geçtikten sonra adam solunuzdaki duvara mı çarpıyor?

Böyle bir durumda içimden geçirdiğim tek şey "o yola burnunu sokan arabanın solundan motosiklet değil de bir tır çıkması dileği."

O derece kinleniyorum.
    Aynen, ben geçtikten sonra duvara çarptı.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Geçmiş olsun bizim forumdakilerin tek istediği konu ybr mi cbf mi çinli alınırmı alınmazmı sohbet bölümüne ne açsın adam aşından geçen olayı aktarmış
    hakikiteker ve MotorKafa bunu beğendiler.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakan whatsapta da yazdım, buradan da yazıyorum. Eleştiriyi bir geliştirme aracı olarak görmez, sadece hoşuna gidenleri duyarsan aynı şeyi bir daha ve bir daha yaşarsın. Motorda arkandan göktaşı düşmediği sürece sen suçlu olursun, unutma
    hakikiteker ve cbr1907 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan whatsapta da yazdım, buradan da yazıyorum. Eleştiriyi bir geliştirme aracı olarak görmez, sadece hoşuna gidenleri duyarsan aynı şeyi bir daha ve bir daha yaşarsın. Motorda arkandan göktaşı düşmediği sürece sen suçlu olursun, unutma
    Batuhan eyvallah, eleştiriye açığım zaten ama bir şöyle yapsaydın demek var, bir de böyle yaparsan zaten öyle olur demek var. Ne demek istediğimi anlatabildim sanırım. Bence burada yapılabilecek tek şey durmayı da bir seçenek olarak görmemem olayını geliştirmem. Cidden o adamın yolu komple kapatabileceğini düşünmemiştim çünkü. Ne birisiyle takışıyorum yolda, ne de herhangi bir düşmanım var. Araç sürücüsünün benimle kişisel bir problemi olamaz ama dediğim gibi yolun tamamen kapanmasını da ihtimal dahiline eklemem lazım sanırım.
    zaferce ve BatuhanK bunu beğendiler.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Müzik dinlemek tehlikeli olayını geçin artık bi zahmet. Evet dışarıdan gelen bütün sesleri kesecek şekilde müzik dinlemek tabi ki tehlikeli.
    Ama motora bağlanan bir ses siteminden veya kulaklıkla orta şiddete müzik dinlemek, tamamen kişiden kişiye değişen bir durumdur.
    Ben iş yerinde kulaklıkla son ses müzik dinliyorum ve müzik yüzünden 1 kere bile hata yapmadım 7 senedir.
    6 yıldır motor kullanıyorum. Mesafe fark etmeksizin neredeyse her sürüşüm kulaklıktan müzik dinleyerek oluyor. Ve yine müzik dinlediğim için kaza tehlikesi atlattığım hiç olmadı.
    Siz rahatsız oluyorsunuz diye başkaları da rahatsız olacak gibi bir kaide yok.

Bu arada geçmiş olsun hakiki. Yazıyı okumadan önce videoyu izledim. Dönüp dalmamışsın helal olsun diyecektim ki adamın duvara çarptığını okudum Belasını bulmuş zaten kendi kendine...

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Batuhan eyvallah, eleştiriye açığım zaten ama bir şöyle yapsaydın demek var, bir de böyle yaparsan zaten öyle olur demek var. Ne demek istediğimi anlatabildim sanırım. Bence burada yapılabilecek tek şey durmayı da bir seçenek olarak görmemem olayını geliştirmem. Cidden o adamın yolu komple kapatabileceğini düşünmemiştim çünkü. Ne birisiyle takışıyorum yolda, ne de herhangi bir düşmanım var. Araç sürücüsünün benimle kişisel bir problemi olamaz ama dediğim gibi yolun tamamen kapanmasını da ihtimal dahiline eklemem lazım sanırım.
    İşte trafikte o kadar saçma şeyler var ki. göbekte yolu kısaltmak için tek şerit yolda üstüme üstüme gelen arabalar bile oldu, durmadılar bile. Sen kafası olmayan adamdan zeka bekleyemezsin ki. Bana derler ya hep nasıl sürüyo, apaçi bilmem ne diye, ama gece sürüşlerinde hızım mutlaka gündüze oranla 4te 1 yavaş olur. İçeni var, kafasızı var, kör ü var, psikopatı var... Var yani, çarpıp görmedim bile diyen de oldu, arkadan bilerek çarpmaya çalışanı da. Yani demem o ki canını seven görünmez olduğunu düşünsün
    Az silindir, çok iş

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tarz konularda her zaman fahri trafik polisleri vardır. Fazla kaideye almamak lazım. Eleştiri tabi ki yapılabilir ama amacı dışında olmamalı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)