Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTORUMA NASIL HIZ KAZANDIRIRIM?

Motovento
    REKLAM ALANI
    weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Frenleri sök, böylece frene bastığın zaman hizlaniyormuş hissi olur.
    metecel bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Altında Çinli teneke mondial 100 lük var hala hız istiyon diyelimki yaptın 150 ye çıkardın hızını o frenlerle Nasıl durmayı düşünüyon
    metecel bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    CC yükseltmekten başka çare yok

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Önce bir düşün 100cc bir motoru hangi kullanım amacı için aldın,şehir içi kullanımı veya işe gidip gelmek içinmi ozaman uygun bir motor,arazide mi gezeceksin ozaman croos motor,geziyemi çikacaksin o zaman enduro bir motor,hız mı yapacaksın o zaman racing bir motor alacaksın, bence 100cc bir cup motor şehir içerisinde ulaşım için en akılcı seçimi, zaten şehir içinde hız sınırı 50 km bir düşün,saygılar.

planet58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattı...
    Adamın biri lokantada 50 kuruşa duble işkembe kampanyasından bir çorba söylemiş. Çorba gelmiş ve adam birinci kaşığı sallamış o ne, bir adet çorap...hemen garsonu çağırıp ; bu ne demiş ya...! garson gayet pişkin bir şekilde ; Çorap beyefendi, demiş. Adam ; görüyorum demiş, ama olur mu ya demiş çok ayıp...Bunun üzerine garson daha pişkin bir şekilde ; Beyefendi demiş, 50 kuruşluk çorbadan takım elbise çıkacak değil ya çorap çıkar tabi...

Motosikleti
    R25
    Alıntı planet58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın biri lokantada 50 kuruşa duble işkembe kampanyasından bir çorba söylemiş. Çorba gelmiş ve adam birinci kaşığı sallamış o ne, bir adet çorap...hemen garsonu çağırıp ; bu ne demiş ya...! garson gayet pişkin bir şekilde ; Çorap beyefendi, demiş. Adam ; görüyorum demiş, ama olur mu ya demiş çok ayıp...Bunun üzerine garson daha pişkin bir şekilde ; Beyefendi demiş, 50 kuruşluk çorbadan takım elbise çıkacak değil ya çorap çıkar tabi...
    Kardesim böyle bayat bi espiri olacağını bilsem hiç okuma girişiminde bulunmazdım
    weirdo1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125
    herkes trollemiş ben bildiğim kadarıyla söyliyim
    1- dişlilerle oynayabilirsin
    2- CC artırabilirsin
    3- 100 cc den de 120 yapmasını bekleme artık

planet58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattı...
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

[/COLOR]
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim böyle bayat bi espiri olacağını bilsem hiç okuma girişiminde bulunmazdım
    kardeşim derken...

Bayıldı galiba arkadaş

Oncelikle dostum bu konu hakkinda burada bulabileceginin daha fazlasini yabanci kaynaklardan bulabilirsin sen bul ben ceviriveririm yerine sikinti yok. Ama burda yok hayabusanin arkasina yok bunun surasina yok kolu cevir diyen arkadaslar neyin kafasini yasiyor anlamadim arkadas. Insanlari buraya kusturunce size para falan mi veriyorlar ya da almis falan mi aliyorsunuz. Bilmezsen bilmiyorum der gecersin ama boyle ilkokul terk espri kasmak ayip.
    Edit: adama altinda cinli teneke motor var diyen adamin tvs apache si var ����������
    Ali Bircan bunu beğendi.

Murat Ceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı porlanoche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle dostum bu konu hakkinda burada bulabileceginin daha fazlasini yabanci kaynaklardan bulabilirsin sen bul ben ceviriveririm yerine sikinti yok. Ama burda yok hayabusanin arkasina yok bunun surasina yok kolu cevir diyen arkadaslar neyin kafasini yasiyor anlamadim arkadas. Insanlari buraya kusturunce size para falan mi veriyorlar ya da almis falan mi aliyorsunuz. Bilmezsen bilmiyorum der gecersin ama boyle ilkokul terk espri kasmak ayip.
    Edit: adama altinda cinli teneke motor var diyen adamin tvs apache si var ����������

Motosikleti
    R25
    Alıntı porlanoche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yabancı bi çok konu varmış sen bulacakmışsın porlanoche isimli arkadas çevirecekmiş, Peki soruyorum sana porlanoche isimli arkadaş sana Adam yabancı dildeki konuyu bulabilirse zaten dil bilgisi vardır sana NE gerek var çevirmen olarak, ayrıca evet beğenmediğin Apache var bende fakat cup motorla kıyaslama gereği duymak bile saçma ve kaldı ki benim motoru hızlandırma gibi bi düşüncem olmadığı için motoruma laf söylemenin gereksiz ve yersiz bilmem anlatabildimmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:01 ----------

Alıntı planet58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

[/COLOR]

kardeşim derken...
    Nasıl hitap edelim bilader size kardesim lafında yanlış bişeymi var acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:03 ----------

Yanlış anlaşılmasın motora teneke dememin sebebi aynı motordan bende kullandım gerçekten teneke sattım ve yakamı kurtardım

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Ona küçük sürprizler yap.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)