Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Meshur Shell'e hosgeldiniz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Bugün Sile'ye gelmeden hemen önce sag tarafta olan Shell'e ugradim. Benzin aldiktan sonra lavaboya girdim. Cikista baktim motorum yok. Pompaci ileriye almis. Araba gelecekmis. Ben de bir guzel hasladim benden izinsiz motoruma dokundugu icin. Ardindan lastik basinclarimi kontrol ederken baska bir calisan montun motosiklet parasi diye seslendi nefret dolu bir suratla..

Gercekten reklamlardaki gibi "meshur" hizmetleri ve müsteri memnuniyeti var. Kalite budur. Böyle devam...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    çok biliyosun ....... deseydin kekolara

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    ya aslında bunlara şikayette falan bulunsak bir işe yaramaz mı acaba. koskoca shell yani

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Kimsenin ekmeğiyle oynamayın
    Bilmiyorlar..
    Ali Bircan bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    senin gene iyi motoru teslim aldım depoyu doldurdum elemana 45 tl verdim nakit dolum ücreti 41 tl. Bekliyorum paranın üstü gelecek diye elemandan ses soluk çıkmıyor. Dedim paranın üstünü alabilir miyim. Eleman abi yeni motor almışsın adettendir diyor. Ulen ismini bile bilmiyorum sen kim oluyorsun da böyle bir hakkı sahipleniyorsun dedim mal gibi kaldı. Ver len paranın üstünü diyince tıpış tıpış verdi. Zorla haraç alıyor.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Ne kadar yanlış düşünüyonuz motoru ileri aldıysa NE olmuş yani, diğer arkadaş sendende bi bahşiş istediyse ne olmuş konusma şekline bak Adam plakan olmadığı için sana yakıt vermeyebilirdide, fakat ondaki hata sana sormadan para üstünü alması isteseymiş daha uygun olurmuş
    35Türk bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin gene iyi motoru teslim aldım depoyu doldurdum elemana 45 tl verdim nakit dolum ücreti 41 tl. Bekliyorum paranın üstü gelecek diye elemandan ses soluk çıkmıyor. Dedim paranın üstünü alabilir miyim. Eleman abi yeni motor almışsın adettendir diyor. Ulen ismini bile bilmiyorum sen kim oluyorsun da böyle bir hakkı sahipleniyorsun dedim mal gibi kaldı. Ver len paranın üstünü diyince tıpış tıpış verdi. Zorla haraç alıyor.
    freewill, HamzaBey95, hyanax100 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

İşte bunlar hep avrupa medeniyetinin biZe katkıları

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar yanlış düşünüyonuz motoru ileri aldıysa NE olmuş yani, diğer arkadaş sendende bi bahşiş istediyse ne olmuş konusma şekline bak Adam plakan olmadığı için sana yakıt vermeyebilirdide, fakat ondaki hata sana sormadan para üstünü alması isteseymiş daha uygun olurmuş
    abi motoru ileri aldı ne olmuş olmuyor neyazıkki. ileri alırken motoru devirse masrafını karşılayacakmı? kimse kusura bakmasın o adam orada para kazanmak için çalışıyorsa bizde aynı şey için çalışıyoruz arttırdığımız paraylada motor alabildik. amma kıymetli motorun varmış diyen çıkabilir cevabım evet motorum benim için kıymetli.
    BESTAPO ve Ali Bircan bunu beğendiler.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Hemen internetten şube kodunu bulup şikayette bulunun. Ona neymiş ki senin motorunu ileri alıyor, nasıl arabayla benzin alanın da içine binip ileri alamıyorsa benimde motoruma dokunamaz!
    TEMBEL ve Ali Bircan bunu beğendiler.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Ödeme yaparken bile orda bırakmamaya çalışırım. Siz tuvalete gitmişsiniz. O sürede sizi bekleyenlerin hakkı ve masumca ileri çekme. Kaldı ki zararsız. Bilemedim.
    weirdo1, patpop, Dağcı ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

white_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Bencede abartılacak bir durum yok ortada art niyetli olarak yapılmıs bir şeyde değil cahilliğine verin gitsin..ayrıca 5 dk daha bekleyip öylede gidebilirdiniz lavaboya, oradaki arkadaş günde kaç kişiyle uğraşıyor. her gelen sizin gibi motoru, arabasını pompanın önünde bırakıp gitse ne olacak durumu siz düşünün artık..
    Dağcı ve Maslak bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM Duke 250
    Motoruma isteğim dışında böyle bir hareket yapılsa ben de aynı tepkiyi verirdim ama sizin yaptığınız da yanlış. Pompayı bu kadar işgal etmeniz hoş değil. Ödemenizi yaparsınız. Kartla yaptıysanız slip fişini pompacı arkadaşa verir motorunuzu marketin yakınına uygun bir yere çekersiniz. Sonra ister alışveriş yapın ister tuvalete gidin. Gelip de kimse dokunmaz motora o durumda.
    patpop, Dağcı ve Maslak bunu beğendiler.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Benzin aldıktan sonra motorumu iterek kenara çekip kilitlerim; sonra kart, tuvalet vs gibi işlerimi hallederim. Hem pompanın önü tıkanmaz hem de anahtarı deponun üstünde veya pompacıda bırakmadan cebime koyarım. Fazla büyütecek bir olay değil. Biraz kapris yapmışsın
    weirdo1, patpop, ermanay ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    oradaki araba olsa ileri alirlarmiydi bay çok bilmişlerdir,ne olmuş demek ne kadar kolay ya bi düşüşe nolcak kardeşim aynası bin lira olan motoor var ayrıca parada mühim değil vercekmi parasını,arkadakide afedersin it gibi beklicek mecbur ne demek araba geliyormuş.

klasik şey sen şuraya al buraya araba gelcekk ulan biz bedavayami alıyoruz benzini.kimsse kusura bakmasın resmen ..........tır bu noktaları siz doldurun.
    kimse kimsenin aracina dokunamaz arkadaş

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

scootera aragaz vercem diye bi anda elcige sarılıp yerde sürüklenen motosiklet gordun ben bu pompacilarin işgüzarligi bitmez.Bende pompacilik yaptım ama bi işi bilmiyorsan atlamicaksinn işini yap sanane arkadaş gerisinden.
    patpop, BESTAPO ve Ali Bircan bunu beğendiler.

Arkadaşın başına gelenleri kesinlikle tasvip etmiyorum lakin birazcık hoşgörüden kimseye zarar gelmeyeceğini düşünüyorum. Hoşgörüden anlamayana sonrasında gerekli muamele yapılır orası ayrı.

Birde her olaydan sonra bir suçlu arama alışkanlığı olanlar için; önce kendinizden başlamanız naçizane tavsiyemdir.
    weirdo1, patpop, Mustaphalanx ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Arkadaslar benim de isim tamamen insanlarla. Iyi niyet hosgoru evet mutlaka olmasi gerekli. Sabahin korunde bombos benzinlikte gelmemis arabanin muhabbetini yapmasi ve yaptigi hareket hosuma gitmedi.

Sikayet vs etmeyecegim. Kimsenin ekmegiyle oynamam. Kaldi ki motosiklet hap kadar zaten her hangi bir yer isgal etmiyor.. Her seyi sineye cekersek semeri vuran da cok olur.
    Ertugyigit bunu beğendi.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    İşlek bir yer demek ki. Bana kalırsa 2 tarafta suçlu. Pompayi kapatmak doğru değil, adamında motoru ordan alıp başka yere götürmesi de doğru değil yanlış yanlışı götürmüş.
    blk_pasa bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Ya şunun için konu açmaya üşenmedin mi :D Pompacı haklı benzinini aldıysan çek kenara istersen kamp kur kim sana ne diyecek.
    weirdo1, patpop ve 35Türk bunu beğendiler.

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Öncelikle pompacı motora herhangi bir zarar verse hasarı mecburen karşılayacak, karşılamayacağı hissine kapılanlar olmuş.

Sizin hatanız motoru pompa başında bırakıp gitmek, pompacının hatası sizi bulup motorunuzu kenara çekin şeklinde uyarmak yerine, size haber vermeden motoru kenara çekmesi.

Bu lafım ortayadır; bazı arkadaşların egoları dağ olmuş, o arkadaşlara tavsiyem motosikletlerini satıp kamyonet almalarıdır, zira o egoyu motosiklet taşıyamaz.

Birazcık hoşgörüden hiç bir yeriniz eksilmez, pireyi deve yapmaya gerek yok.
    ekşi sözlük'ün hiçbir .... beğenmeme timi geçtiniz. Boşlukları siz doldurun.
    Dağcı, Mustaphalanx, blk_pasa ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)