Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

pulsar 150ns vs apache rtr 150?

Motovento
    REKLAM ALANI
    onx09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs 650 dragstar classic
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim makaramı yapıyon dalgamı geciyon söylediğin motor 9 bin küsür adamın istediği 5-6 civarı
    Şunları bir kenara not al
    1 ben senin kardeşin değilim
    2 tanımadığı kişilere öyle kardeşimli mardeşimli konuşma Allah muhafaza (bi sebep söylerdim ama site kuralları buna el vermiyor)
    3 arkadaşın dediği rakama çok uzak bir rakam deil ikinci elini araştırırsanız 7.500 8000 civarında bulunabiliyor
    Benim tavsiyem arkadaşa ufak bir tavsiyedi sana ne oluyor atarlaniyorsun tvsne dil uzattimmi sandın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşimi çekilmez diye bilirmiş gibi yapıyorsun da, 2014ten sonrası olduğundan bihabersin...
    cbf alsın de bide laf kalabalığın artsın...
    Biliyorum, bir gün kullandım o motoru, 2015 modeldi ve acayip titriyordu. Yıllardır milleti yiyip duruyorsunuz titremiyor diye... Gidip köylü motorundan geçersen titremiyor gibi gelir tabi. Bak millet neler yazmış titreşim için, sen bir tek benimkini okudun herhalde. Bu arada CBF ile de kıyaslaması olmaz. Ancak "yokuş yukarı bastım CBF'leri geçtim" diyebilirsiniz, ben de "helal olsun" derim. Bedava verselar almam, 6 bin TL verenlere de inanamıyorum. 3 bin TL'lik motordur gözümde...

Motosikleti
    R25
    Alıntı onx09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunları bir kenara not al
    1 ben senin kardeşin değilim
    2 tanımadığı kişilere öyle kardeşimli mardeşimli konuşma Allah muhafaza (bi sebep söylerdim ama site kuralları buna el vermiyor)
    3 arkadaşın dediği rakama çok uzak bir rakam deil ikinci elini araştırırsanız 7.500 8000 civarında bulunabiliyor
    Benim tavsiyem arkadaşa ufak bir tavsiyedi sana ne oluyor atarlaniyorsun tvsne dil uzattimmi sandın
    1 kardesim lafında kötü bi anlam yok 2 ikinci söylediğini senin üzerinde denerim akıllı konus Canımı sıkma

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Tvs kötü motor değil kısa mesafede titreşiminde çok rahatsız edeceğini sanmıyorum ama uzun mesafede tavsiye etmem. 184km yol gittim tvs ile 2 mola verdim 3 çay bardağı kırdım. Kırıldıklarını yere düştüklerinde sesten anladım öyle uyuşmuş elim.

Görüntü şekil zevk işi ama ben pulsarı tercih ederdim , en azından servisi bol, piyasası daha hareketli.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)