Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

pulsar 150ns vs apache rtr 150?

Motovento
    REKLAM ALANI
    supersamo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 150
    Merhabalar arkadaşlar. Motor alma arifesindeyim. Pulsar sorun çıkartır diyorlar, apachenin üretimi yok artık 2014 en son galiba oda düşündürücü. Siz olsanız ne yaparsınız arkadaşlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Pulsar kullanmadım 3 yıldır apache kullanıyorum.Bir kere bile beni üzmedi,sorun çıkarmadı,yarı yolda bırakmadı.Yakıt olarak az yakar,şehir içinde gidişi sevindirir.Görüntü kavramı göreceli ama cbf ybrye göre daha sportif duruyor.onu alma bunu al diyecek kadar motosiklet fanı değilim olmamda.Pulsarda kendini kanıtlamış motosiklet ama 200ns ile.Mümkünse ikisini de dene kendin karar ver.Ancak tvs pişman etmez.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    TVS 4 sene kullandım sağlam taş gibi motor ama çok titriyor
    200ns aldım apacheden sonra her anlamda gayet iyi
    150ns ninde daha aşagı kalmayacagından eminim özellikle titreşim konusunda
    Sana tavsiyem pulsar alman

tvs rtr derim

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Apache hala üretiliyor. 2016 model de var yani. Ben 2011'den beri kullanıyorum çok memnunum. Taş gibi motor. Bence ikisine de bin ve öyle karar ver. Pulsar 150 Ns daha güzel görünüyor. İkisine de bin ve öyle karar ver.

Motosikleti
    R25
    Kardesim o sınıfta alacağın motor tvs Apache en güzelidir pulsar 200 ns dersen al derim fakat 150 likte apache al ayrıca apachenin 180 ve 200 modellerinde var fakat 2014 alma yeni modelleride var ben kampanyadan aldım 2014 4900 tl sigorta yaparken sorun yaşadım düşük model olduğu için

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Apachenin artıları görünüm, hız olarak cbf ybr lere göre bi adım önde bunlar önemli değilse cbf yada ybr al derim neden dersen parçası pahalı, oturuş pozisyonu olarak bi süre sonra yoruluyorsun, direksiyon arada bi sapıtır, iki kişi giderken arkadaki şişmansa ön kalkıyor, titreşim var ama pek sıkıntı değil, farlar bariz seviyede yetersiz zenon alırsan akü kaldırmıyor, topcase takılırsa yüksek hızda sarsma oluyo bunların dışında bi sorun yaşamazsın

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Pulsar 150NS diyorum bir Bajaj kullanıcısı olarak.
    Pulsar'ın servis aralıkları daha uzun , ödeyeceğin fiyatlar yaklaşık belli , yedek parçası ucuz , daha önce Yamaha Ybr125 kullandım servis maliyeti logaritmik artıyordu , garanti süresinde aküm gitti parasını benden aldılar (vaktim azdı uğraşamadım).

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pulsar kötü değil bazı arkadaşların beklentisi yüksek mana buluyor parasını hakeden motor üzerine bin hangine gönlün yatıyor ve beyeniyorsan onu al yalnız km düşük ve orjinal birşey olsun

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    TVS'in titreşimi çekilmez. Zaten eğer 2014'ten sonrası yoksa hiç bulaşma.

apache nin de görüntüsü gayet hoş fakat
    kafa grenajı,
    ismi
    arka teleskopik amartisörü
    ve 17 bg i ile ben pulsarı tercih ettim çok da memnunum

zevk meselesi.
    mgora bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    İsim ne alaka ? Arkadasım

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS'in titreşimi çekilmez. Zaten eğer 2014'ten sonrası yoksa hiç bulaşma.
    Titreşimi çekilmez diye bilirmiş gibi yapıyorsun da, 2014ten sonrası olduğundan bihabersin...
    cbf alsın de bide laf kalabalığın artsın...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Red_Whiskers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Road King Classic
    Hero motorun farklı alternatifleri var aynı segmetde göz atabilirsiniz cüzi bir miktar üstüne ekleyebilirseniz 223 cc 19.5 bg bir motosiklet alabilirsiniz.
    nokiaxxx bunu beğendi.

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Pulsar150 ye hiç binmedim ama şuanda apache ile kıyaslanabilecek tek motor sanırım o

Görünüş ikisininde güzel apache bi tık daha sportif duruyor. Pulsarın 17 beygir olması büyük avantaj ama gidişi felan nasıl bilemem

Sen ikisinede otur az biraz kullan öyle karar ver zaten hemen anlarsın hangisinin sana göre olduğunu. İkisinden de pişman olmazsın yıllarca kullanırsın diyecem de hemen sıkılacaksın zaten satmak isteyeceksin

Biraz daha ekleyip pulsar200 almayıda düşün

- Bu arada 2014 son felan değil birazcık zahmet edip araştıranlar farkederler. Adamlar 10 senedir çatır çatır satıyor 180 ve 200 lük olanı dagetirdiler sizde üretimi durdu diye sallıyorsunuz

Motosikleti
    R25
    Kardesim ona buna bakma sen tekrar söylüyorum görüntü önemli değilse senin için cbf yada ybr al görünüm diyorsan Apache derim tek farkı bu diğerlerinden bende hız olarak bi tık önde, yoksa oturuş olarak titreşim sarsıntı özellikle artçı ile beraber ön kalkma sorunu yaşamazsın cbf ve ybr de ben Apache kullanıyorum diğerlerinin görünümü hoşuma gitmediği için, satarkende cbf ybr götür bakkala sat temiz kullanırsan Apache'de satılır fakat biraz beklersin ve az bi değer kaybın olur

Motosikleti
    -
    Apache resmen vibrasyon makinasi,bence hero hunk bakin birde.

Motosikleti
    R25
    Adam konuyu açmış sonra vınnn biz kime yazıyorsak

Motosikleti
    Tracer700
    4 sendedir apache kullandım hiç bir masraf arıza açmadı başıma ama titreşim gerçekten bazen sinir ediyor bazen önemsmiyon ruh haline göre 2 sinide kullan imkanın varsa

onx09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs 650 dragstar classic
    Benelli tnt 25 neden düşünmüyorsun

Motosikleti
    R25
    Alıntı onx09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli tnt 25 neden düşünmüyorsun
    Kardesim makaramı yapıyon dalgamı geciyon söylediğin motor 9 bin küsür adamın istediği 5-6 civarı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)