Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Falcon Sharp 170

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs Apache Rtr 150
    Arkadaşlar bu motoru kullanan yahut falcon marka motor kullanan birisi bilgi verebilir mi ?
    Bulunduğum yerde sadece falcon motor satılıyor, ve taksit imkanı veriliyor.
    ilk motorum olacağı için biraz düşünceliyim, şimdi ben bu motoru alırım ya elimde patlarsa ?
    FAlcon kullanan arkadaşlar görüşlerini aktarabilir mi rica etsem ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB 125 E

hocam ben yeni aldım bu motoru rodajda daha 500 600 km falan yaptım. bende taksit imkanından dolayı aldım ve konyadayım parça skıntısı hiç olmaz diye aldım. tipi çok hoşuma gitti. honda cb125 leri tip olarak sevmediğim için aldım. sormak istediğin özel soru varsa alabilirim elimden gelen kdar yardımcı olurm çnkü bende kararsızdım anlıyorum durumunu

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sharp1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben yeni aldım bu motoru rodajda daha 500 600 km falan yaptım. bende taksit imkanından dolayı aldım ve konyadayım parça skıntısı hiç olmaz diye aldım. tipi çok hoşuma gitti. honda cb125 leri tip olarak sevmediğim için aldım. sormak istediğin özel soru varsa alabilirim elimden gelen kdar yardımcı olurm çnkü bende kararsızdım anlıyorum durumunu
    Motorunuz hayırlı olsun.
    Acaba motorda titreşim durumu nedir.
    İyi ki tercih etmişim diyebildiniz mi?

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Alıntı sharp1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taksit derken karta mi bayiye biraz nakit ve senetle mi?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    O motosiklet hakkında hiç gitmiyor çok hantal diyorlardı ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Alırsan satarken çok zarar edersin çünkü piyasası hiiiç olmayan bir motosiklet. Bir ara bende araştırmıştım oradan biliyorum. Para biriktirip Japon almaya çalış. O kadar biriktiremem derseniz Çinlilerden mondial bakın derim. Örnek bu motosiklete bakın. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...26102015/detay
    Bunun 180cc olanı daha iri ve daha güzel ayrıca sağlam da. 180 cc olanı bayide varsa ona bi bakın bence.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    2.500 km dir lion marka motosikletini kullanıyorum falconun titreşimi süper masaj etkisi yapıyor işe gelip eve giderken motosikletden indiğimde çok dinç iniyorum motorumdan. yedek parça deseniz zibilyon tane ilk aldığımda durduğu yerde artçı ayaklığı çalınmıştı 1 ay parça gelmeyince artık satan bayi benden bıktı da dükkandaki diğer satılık bir liondan söküp vermişti. başkaaaaa ikinci el konusu girmeyelim o konuya hiç tavsiyem paranız japona yetiyorsa japon, yetmiyorsa hintli felan alın derim

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Motorumun bakımı için bizim burada herşeye bakan bir sevis var oraya götürdüm. Orada da Falcon Superlight vardı. Muhabbet ediyorduk "Nesi var" diye sordum. Gaz telinde sıkıntı varmış. Bildiğin lanet okuyordu alete. "Buna gidip 10.000 tl veriyorlar böyle b*ktan alet olmaz bir kabloyu bile baştan savma yapmışlar!!" Adam ufacık bir kablo için 1 saat uğraştı. Öyle salak bir şekilde koymuşlar ki içerden kırılıyor kablo sonra motor kafasına göre gaz veriyor kesiyor. Düşün yolda giderken başına bu gelicek abovvvv...

benim ilk motorum. titreşimi diğer motorlarla karşılaştıramıyorum ama aşırı bi titreşim yok. parça konusunda hiçbir sıkıntı çekmedim fabrika konyada. mondiallere nazaran çok çok daha güzel bir görünümü var. benim sadece arka sinyalimin bitanesi çıkıp duruyordu somunlu yaylı sinyal onuda grantiden değiştirdim zaten içindeki somunu düşmüş. taksitide , bayiden kredi kartıyla 12 taksit yaptılar vade farksız. hiç nakit vermedim ben. 4900 e aldım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler