Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yerli Motosiklet Pantolonu Motobike Jeans Satışa Çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI

Mağazadan deneyip almak en mantıklısı, teşekkürler ilgi ve bilgi için.
    engin_deniz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ünv.li bir genç olarak dar paça olmasına çok sevindim günümüzde artık boru paça kalmadı, bu kotta günlük kullanıma benzedigi için tam amacına uymuş. (Ama dizlerin üstündeki kesim hariç) Yalnız benim merak ettigim cidden uzun botla kullanılmayacak kadar mı dar? Üreticiden bir yorum bekliyorum bu konuyla ilgili ona göre sipariş vericem. Bide dizlik koruması resimdeki gibi dışardamı duruyor , Herhangi bir kaza anında uçup gitmezmi o? Bu sorularımı cevaplarsanız cok memnun olurum
    merhaba;

öncelikle dizin üstündeki lastikli kesimin amacına değinmek istiyorum biraz.
    bende motosiklet kullanıyorum yıllardır ve normal giyindiğim kot pantolonlarım ile motora binip dizimi büktüğümde bir müddet sonra kumaşın dizimi germesinden rahatsızlık duyuyordum. dizin üzerinde bulunan fitil lastikli bölge dizinizi büktüğünüzde sizi rahatsız etmeyecek seviyede esneyerek konforlu sürüş yapmanızı sağlayacaktir. bunun yanında sitemizde ürünler içerisnde lastiksiz modellerimizde mevcut. birde korumalar resimde durdugu gibi olmayacak elbette, biz o görseli korumanın dışarıdan çıkabileceğini gösterebilmek adına ayarladık, yani normalde siz korumayı dizde bulunan cırt'lı bölgeyi açarak yerine yerleştireceksiniz ve dışarıdan kesinlikle belli olmayacak. aynı şey kalça korumaları içinde gecerli.
    son olarak paça genişlikleri botun üzerine örtecek seviyede yeterli. aynı zamanda kotlarımız licralı.

iyi akşamlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Alıntı Lucien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir girişim daha iyiye gitmeniz dileğiyle.
    teşekkürler arkadaşlar. önerilenizi dikkate alacağız, ve daha iyi olması için elimizden geleni yapacağız.
    iyi akşamlar..
    sarph35 ve modifix bunu beğendiler.
    elit motogaraj

Motosikleti
    honda nc750 x
    Alıntı alpbdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    modeller ve fiyat daha iyi olabilirdi. işin maliyeti nedir bilmem ama yıllanmış yabancı markalarla aynı fiyat bandında işiniz biraz zorlaşacak gibi bence.
    Arkadaşın yorumuna kesinlikle katılıyorum, yıllanmış markalarla aynı fiyatlarla pazara çıktınız maalesef. 200 TL bandının altında daha makul ve tercih edilir olabilirdi. Keşke henüz piyasaya girerken kar marjını yüksek tutmasaydınız! Ben de forumunuzu takip ediyordum ve sizden bir hareket bekliyordum ama çıkış fiyatı olarak bu fiyatlar beni hayal kırıklığına uğrattı. Kendi kot pantolonumu kendim diktirme kararım tekrardan kuvvetlendi, zaten kevlarımı da getirtmiştim yurt dışından..

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Fiyat 200 olsa ve bir bir buçuk ay önce çıksaydı 2 tane alacaktım. Haber çıkmayınca havalar da bastırınca gidip 360 lirayı riderdenime bayıldık.

Hayırlı satışlar.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adm sanayide aliminyum yan çanta yapıyor, turtek fiyatına satmaya çalışıyor. Orta sehpa yapıyor 250 liraya satmaya çalışıyor.

Ben bu başlığı ilk gördüğümde piyasa fiyatının üzerinde çıkacağından emindim, sağolsun yanıltmadılar
    bulut59 ve bektanist bunu beğendiler.

https://tr.aliexpress.com/item/Komine-SuperFIT-kevlar-D-jeans-Moto-Jeans-resistance-thin-denim-trousers-rally-moto-pants-black-blue/32647541068.html?spm=2114.010208.3.290.0WRfSv&ws_a b_test=searchweb201556_0,searchweb201602_1_10017_5 07_401,searchweb201603_3&btsid=a682b7cf-eee3-411b-b8df-e5280297e3d5
    pea ve bpak bunu beğendiler.

Bence güzel bir girişim destek olunmalı motorumu alır almaz yakında sipariş geçicem

pahalı ve hoşuma gitmedi tipi

Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    ben anlayamadım birisi beni aydınlatabilir mi ? Yani koruması yokmu montların şimdi ? Nasıl alınacak iyimidir ? Aydınlatırsanız çok sevinirim

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ortalama Kot fiyatlarının 70-80 lira olduğunu düşünürsek, Koruma içinde bir o kadar verilebilir diye düşünüyorum, Yani benim için 150-180 arası olursa F/P oranı açısından alınabilir.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Baska arkadaslar da belirtmis, dar paca olmasi cok kotu olmus.

Urun motosiklet icin tasarlandi ve motosiklet icin cok elzem olan baska bir urun de motosiklet botu. Motosiklet botu ile bu kadar dar paca pantolon giyilmez, zorlanip giyilse hem ugrastirir hem de cok cirkin durur.

gelip deneyeceğim

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı meranka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://tr.aliexpress.com/item/Komine-SuperFIT-kevlar-D-jeans-Moto-Jeans-resistance-thin-denim-trousers-rally-moto-pants-black-blue/32647541068.html?spm=2114.010208.3.290.0WRfSv&ws_a b_test=searchweb201556_0,searchweb201602_1_10017_5 07_401,searchweb201603_3&btsid=a682b7cf-eee3-411b-b8df-e5280297e3d5
    [IMG][/IMG]

DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Motosikleti
    honda nc750 x
    al benden de bir o kadar..

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı akupunktur01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın yorumuna kesinlikle katılıyorum, yıllanmış markalarla aynı fiyatlarla pazara çıktınız maalesef. 200 TL bandının altında daha makul ve tercih edilir olabilirdi. Keşke henüz piyasaya girerken kar marjını yüksek tutmasaydınız! Ben de forumunuzu takip ediyordum ve sizden bir hareket bekliyordum ama çıkış fiyatı olarak bu fiyatlar beni hayal kırıklığına uğrattı. Kendi kot pantolonumu kendim diktirme kararım tekrardan kuvvetlendi, zaten kevlarımı da getirtmiştim yurt dışından..
    hakikaten normal kot pantolonun sürtünme bölgelerine kevlar diktirip kevlar koruma cepleri yaptırırsak uygun bir maliyete çıkartılabilir gibi geliyor. Kevlar kumaş ne kadar ve bir kota ne kadar gider bilmiyorum ama diz ve kalça korumalar 80 TL ye alınabiliyor, kota da 50 versek 130, kevlar kumaş ve işçilik 70 TL desek 200 TL yapar,
    E zaten tech90 250 TL ye satıyor. Hazır almak yine mantıklı oluyor.

sse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 ABS
    Ben aliexpress linkindeki kotu aldim ve kullandim. Dikişleri berbat kumas yogunlugu düsük . Bu kotu da inceledim ürunle görsellik dışında hiç alakası yok gayet kaliteli ve güven veriyor..

Motosikleti
    honda nc750 x
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakikaten normal kot pantolonun sürtünme bölgelerine kevlar diktirip kevlar koruma cepleri yaptırırsak uygun bir maliyete çıkartılabilir gibi geliyor. Kevlar kumaş ne kadar ve bir kota ne kadar gider bilmiyorum ama diz ve kalça korumalar 80 TL ye alınabiliyor, kota da 50 versek 130, kevlar kumaş ve işçilik 70 TL desek 200 TL yapar,
    E zaten tech90 250 TL ye satıyor. Hazır almak yine mantıklı oluyor.
    Aynı şeyleri ben de uzun süredir düşünüyorum; zaten bir tane tech 90 city alarak 80-100 tl koruma ücretinden kurtuldum(aynı korumaları cep diktirerek diğer kot pantolonlarımda kullanacağım). Kendi kot pantolonuma da diz ve kalçaya cep diktireceğim. Dupont kevlar kumaş 2 metrekare 140 TL'ye aldım, bence en az 3 tane kot için koruma diktirilebilir, belki de 4. 40 TL kevlar(max 50) + 50 TL kot + 30 TL işçilik = 130 TL. Ama bir defalığına tech 90 city almak zorunda kaldım. bu durumda kot seçeneğim de artacak, istediğim modeli alabileceğim. Bir de aklımda tayt alarak içine kevlar diktirme niyetim var, kışın normal kot pantolonuma sadece diz ve kalçaya cep diktirerek kullanabilirim diye düşünüyorum. Dediklerimi yaptırdığım vakit burada resimleri paylaşırım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

Bu dediklerimi ticaret amaçlı yaptığınızda kevlar, koruma ve işçilik maliyetleri en az %50 azalacaktır; mevcut fiyatları eleştirme sebebimiz de bundan kaynaklanmaktadır. evet belki bu işin işyeri kirası, elektriği, çalışanı-maaşı vs var ama 200TL altı satışı olsaydı sürümden kazanılabilirdi..

Motosikleti
    dealim daystar 250
    yerli üretilen ürünün ismi neden ingilizce ?

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    http://www.motosiklet.net/forum/giyim/166053-motobike-jeans-kevlar-motosiklet-pantolonu-incelemesi.html

merhaba arkadaşlar.
    linki tıklayarak inceleme yazısını okuyabilirsiniz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yerli üretilen ürünün ismi neden ingilizce ?
    nedeni. ürünlerin aynı zamanda almanya, italya, ve fransayada ihrac edilecek olmasıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Alıntı sse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aliexpress linkindeki kotu aldim ve kullandim. Dikişleri berbat kumas yogunlugu düsük . Bu kotu da inceledim ürunle görsellik dışında hiç alakası yok gayet kaliteli ve güven veriyor..
    aynı kotu bizde sipariş edip inceledik. işçilik ve kumaş kalitesi standartların çok altında, tabi bunu tüketiciden çok üretici daha iyi anlayabiliyor. yinede ortada bir emek var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

[QUOTE=Wokiie;3933218]ben anlayamadım birisi beni aydınlatabilir mi ? Yani koruması yokmu montların şimdi ? Nasıl alınacak iyimidir ? Aydınlatırsanız çok sevinirim

merhaba. ürünlerimizde diz ve yan kalça koruyucular var.
    elit motogaraj

Motosikleti
    Pcx 125
    120 tl lik olanın ne farkı var ? koruma plastiği var mı içinde ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)