Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yerli Motosiklet Pantolonu Motobike Jeans Satışa Çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Günlük kullanıma yönelik korumalı kot motosiklet pantolonları motosiklet sürücüleri için büyük bir kolaylık sağladığı kesin. Yerli ve yabancı olmak üzere birçok çeşit korumalı kot motosiklet pantolonu ülkemizde satılıyor. Şimdi ise kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunde yeni bir marka bu sektöre giriş yaptı.

Motosiklet.net üyelerinden Engin bey yaklaşık 6 ay önce açtığı "yerli üretim kevlar kot" adlı konuda korumalı pantolon üretim fikri sayfalarca tartışıldı ihtyiaçlar değenlendirildi fikir alışverişi yapıldı.

Ve sonunda üyelerin merakla beklediği korumalarının dışarıdan çıkartılıp takılabildiği, aramid kumaşlı, 10 farklı model kot motosiklet pantolunuürün ortaya çıktı ve satışa sunuldu.

1987 yılında kurulan tekstil sektörünün köklü firmalarından Starsan Spor Giyim firması dünyanın en güvenli motosiklet pantolonlarını üretmek için yaptığı geliştirmelerinin sonucunda MOTOBIKE JEANS MOTORCU PANTOLONLARI'nı üretti.

PANTOLONLARIN TEKNİK BİLGİLER VE ÖZELİKLERİ
    * Üstün koruma sağlayan EN 1621-1:2012 standartı'na uygun SAS-TEC Diz ve Yan basen koruyucular.
    * Rahatça dışarıdan söküp takabileceğiz diz ve yan koruyucu cepleri.
    * Çarpma bölgelerin'de sürtünme ve yanma mukavemeti yüksek ARAMİD iç astar.
    * YKK cırt ve fermuarlar.
    * Slim fit kesim.

Motosiklet.NET üyelerine opsiyonel olarak satılan yan basen koruyucular ücretsiz olarak verilecektir.

Sipariş verirken motosiklet.net üye adınızı belirtmeyi unutmayın. Ayrıca bu konu başlığına satın aldığınıza dair mesaj yazarsanız üye adınızı da teyit etmiş olacaksınız.

Ürünler halkında detaylı bilgi ve siparişleriniz için www.motobikejeans.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift
    Önlerden yerimizi alalım biraz geç oldu ama
    http://motobikejeans.com/cordura-500...klet-pantolonu 120 lira fiyat iyi cordura kumas nasildir acaba ?
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://motobikejeans.com/cordura-500...klet-pantolonu 120 lira fiyat iyi cordura kumas nasildir acaba ?
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/156888-yerli-uretim-kevlar-kot-22.html

sayfanın en üstünde sorunun cevabı verilmiş.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    paçalar çok dar , ayaklar kürek gibi alttan gözükür şimdi

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    rez..........
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linkteki pantolonun koruması yok diye biliyorum... Korumasız tek modeli bu... O yüzden o fiyata satıyorlar...
    HYO-GT250R
    İstanbul

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Hadi bakalım, Bedeni denk getirip, bugün yarın sipariş veririm.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Merhaba arkadaşlar
    Öncelikle aralık ayından beri benden yardımlarını esirgemeyen, bu yolda ilerlememizi sağlayan, siz değerli forum sakinlerine ve moderator arkadaşlara bir kez daha teşekkür ediyorum.

Ürün siparişi verirken açıklama kısmına motosiklet.net üyesi olduğunuzu belirtirseniz, yan koruyucular ücretsiz olarak siparisinizle gönderilecek.

Iyi forum lar....
    buraxdj ve guitarist76 bunu beğendiler.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Hocam o kemer ve ayakkabılar ne öyle çok kötü olmuş çekimler daha iyi olabilir
    engin_deniz ve guitarist76 bunu beğendiler.

Elinize sağlık engin bey arkadaşımla beraber 2 tane sipariş edeceğiz önümüzdeki günlerde.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Neden sadece İstanbul içi kargo ücretsiz ? 300 lira vericem bir de kargoyu ben mi ödeyeceğim.

kredi kartına taksit imkanı yokmu sitede benmi göremedim ?

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden sadece İstanbul içi kargo ücretsiz ? 300 lira vericem bir de kargoyu ben mi ödeyeceğim.
    merhabalar;
    öncelikle 300 lira olarak fiyat belirlediğmiz bir ürünümüz yok sitede, maksimum 245 lira minimum 119 lira.
    kargo tüm türkiye kapsamında ücretsiz. bir yanlış anlaşılma oldu sanırım.
    iyi akşamlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Alıntı HamzaBey95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linkteki pantolonun koruması yok diye biliyorum... Korumasız tek modeli bu... O yüzden o fiyata satıyorlar...
    dediğiniz gibi cordura modelimizde koruma seçeneği yok, sadece çarpma riski olan bölgelerde sürtünmeye dayanıklı cordura kumaş desteği var. yine'de korumasız olmasına rağmen günlük giyindiğimiz kotlardan daha iyi koruyacağı kesin.

iyi akşamlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı AnLPulsaR200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık engin bey arkadaşımla beraber 2 tane sipariş edeceğiz önümüzdeki günlerde.
    teşekkürler, hayırlı olsun iyi alışverişler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

fatih bey yanlışlık bizdeymiş, özür dileriz. web sitemizde ufak eksiklerin olduğunu görüyoruz, bunun içinde çalışmalarımız devam ediyor, kargo dediğim gibi tüm şehirler için ücretsiz, sitedeki kargo açıklaması en kısa zamanda düzeltilecek, uyarınız içinde ayrıca teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o kemer ve ayakkabılar ne öyle çok kötü olmuş çekimler daha iyi olabilir
    haklısınız çekimler daha iyi olabilirdi, biraz aceleye geldi.
    elit motogaraj

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Korumalılar şöyle 150 civarı olsaydı çok satardı .250 300 civarına çok muadil korumalı pantolon var.Ama türk üretimi olması sevindirici.Üreten insanları seviyorum ben.Helali hoş olsun ,hayırlı kazançlar

Motosikleti
    Pulsar200ns
    Merhaba, ben bugun magazadan bir adet pantolon aldim. Acemilik sanirim magazada denememe ragmen 1 beden buyuk almisim eve gelince farkettim. Degisim isini cuma gunu halledicem kismetse. Satici arkadaslar gayet ilgili ve yardimci olmaya calisiyorlar. Dedigim gibi ben acemiyim daha yeni diziyorum ekipmanlari, diger markalarda birtek tech90 gormustum fakat bu modellerin gunluk kotlardan hicbir farki yok ustunuzden dokulmuyor ve gayet kaliteli duruyor. Herseyden once forumdan bir arkadasimiz ve emegini hep beraber gorduk. On yargisi olan arkadaslarin magazada gidip canli gormelerini tavsiye ederim pisman olmayacaklardir. Cuma gunu becerebilirsem fotograf ekleyecegim. Syg.
    engin_deniz ve bpak bunu beğendiler.

rockhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250
    Boru kesim olsaydı iyi olurdu, hepsi dar paça gördüğüm kadarıyla :(

Ben hiç umutlu değildim o konudan. Yatmıştır o iş derken görünce şaşırdım. Büyük bedenler de yok pek anladığım kadarıyla. Üzüldüm.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Ben ödeyeyim istersen

Schmuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış hatırlamıyorsam uygun fiyatlı olacaktı bunlar, yani demek istediğim şu; aynı fiyat aralığında başka markalar da var ve bunlar adı duyulmuş markalar, kalitesi bilinen markalar. Sizi desteklemek için ben de satın alacağım, modeli begenirsem.(detayli bakamadim henuz)
    İşiniz rast gitsin

Paix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 10'
    hocam hayırlı olsun öncelikle. sitede ve burada baktım fakat göremedim kotlarda kalça ve diz koruması var değil mi ? sitede kalça korumasını ekstra olarak gösteriyor sizde forum üyelerine yan koruma ücretsiz demişsiniz. acemiliğime sığınarak soruyorum siz kalça korumaları mı ücretsiz gönderiyorsunuz yoksa yan koruma dediğiniz (diz ve kalça korumaları dışında) ekstra korumalar mı gönderiyorsunuz?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)