Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

değerli arkadaşlarım bu ilandaki motor hakkında ?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar hysoung gv 250 almayı planlıyorum ilandaki motor bana temiz geldi ancak km si birazcık kafamı kurcalıyor sizce bu km deki motor alınır mı

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...28129899/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bak kardeşim motora ilgi duyuyorum, bir kaç sebepten dolayı alamıyorum, almıyorum sadece uygun zamanı bekliyorum. hyosung nedir ne değildir pek ilgi duyduğum motor markası da değil ayrıca. sadece sahibinden sitesinde 2009 modelleri filtreledim ve bu modelin en azından internette gördüğüm kadarıyla piyasası kabaca 7000 tl. detaylı araştırma yapmadım, yapmayı düşünmüyorum çünkü dediğim gibi bu modele pek ilgi duymuyorum, duysamda alamıyorum, almıyorum. her neyse baktığın motorda en başta cbf çantası takılı. sen hiç cruiser motorda çinli dahi olsa bu çantalardan gördün mü? bir diğer husus motorun arka sinyalleri ne hikmetse biri sarı diğeri beyaz. motor kozmetik açıdan iç açıcı durmuyor, emin ol yanına gidince gözüne daha da beter gelecek. km si de cabası. dediğim gibi elim gidona değmedi. şöyle motor dururken gaz kolunu bile çevirmedim, cruiserlara ilgim olmasına rağmen hyosung un modeli pek ilgimi çekmiyor. , bir kaç sebepten dolayı motor alamıyorum, almıyorum. sen de alma.
    okncnk ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Nazik kullanıldı ise bi 50 bin daha götürür.

haklısın galiba ustam muaddilerinden bu kadar aşağı bir fiyatıysa illaki vardır bişeyi

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    Bence uzak dur farkettiysen motorun hiç önden resmi yok ve bir fotorafta dikkat edersen bir sinyal yere doğru bakıyor (sağ ön sinyal ) birde adam motora sticker yapıştırmış ve bazılarıda kavlamış bide cromlarlar kötü duruyor.
    Bana kalırsa almazdım çünkü sahibindenin fotoraf filitresi bile böyle gösteriyorsa gerçeği düşünemiyorum ve önden seni bir süpriz bekliyor olabilir. arkadaşın dediği gibi cbfin topcase i var ve arka sinyalin bitanesi beyaz diğeri sarı , büyük ihtimalle o motorda elektirik aksanında sıkıntı çıkacaktır eminim. boyası soluk gibi ki öyle. adam büyük ihtimalle sağ aynasını kullanmıyo. uzak dur cidden üzer seni o motor , git az daha ekle daha temiz bişey bul bulmazsanda o motorun sana çıkaracağı masraf sıfır fiyatını geçer
    okncnk ve Ertugyigit bunu beğendiler.

teşekkürler kardesim degerli yorumun için vazgeçtim bende

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ayrıca sağ sigorta kapağı oldukça mat. sanki sonradan boyanmış gibi.
    ben 30,000km kullandım bu modelin.
    haa, aynalar da orjinal değil..
    ve şuna dikkat edin arkadaşlar,

bir kişi ilana koyacağı motoru reklam ederken bile yıkamıyorsa, bu kişinin ne sattığına ne de satacağına saygısı yoktur buyuk ihtimalle.
    hele bir cruiser kulklanıcısı, koromajlarını parlatmadan duramaz.
    ben, motosikleti aldığımda bir yıkatır bakım yaparım, sonra kesinlikle yıkamam mesela. ama zincir ve motor temizliğini yaparım o ayrı. ama motoru yıkamam işte. yağmur yağarsa yıkarım ama ben bile satarken yıkayıp bir sağına soluna bakarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)