Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İlk motor Kazam (TVS Apachi Ehliyet yok Alkollü Büyük Kaza) Dün

Motovento
    REKLAM ALANI
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Çarptığın şey bir insan da olabilirdi.

Sırf alkol alacağım diye otobüslerde süründüğüm çok olmuştur. Geceleri eve taksiyle döndüğüm günlerin sayısını hatırlamam. Hiçbirinde kendimi tamamen kaybetmedim. Motorun üzerine binsem eve kadar her seferinde gelebilirdim ama gelmedim. Çünkü alkolün en ufak bir rahatlığının sebep olacağı şeyleri kestiremezsin.

Ehliyet de yokmuş zaten. Bak astarı yüzünden pahalıya geldi. Bir de canını riske ettin. Umarım bu olay senin için bir dönüm noktası olur.
    NeVerQuaKe ve Ertugyigit bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2011)
    Arkadaşlar yaptım bi salaklık, zaten para cezasının boyutu ile yaşadığım korku, bana en az 50 60 yıl yeter. Öncesinde başıma bişey gelecğini düşünmedim, ama alkol etkisini gösterdikçe hızı vesaire dikkate almamaya başladım, ve 2-3 dk sonra kaza yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:20 ----------

Bazıları akıllık yapıp önceden öğreniyo, bazıları deneyip canı yanarak öğreniyo

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    alkollü iken araç kullanmayın, hele motosiklet hiç kullanmayın, etrafınızdakilerin canına kastetmeyin, duramayıp vurduğun tofaş değil de orada bekleyen bir vatandaş da olabilirdi...

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Öncelikle geçmiş olsun. Bir kuş serisine değil de şöyle Mercedes Bmw gibi acısını oldukça derinden yaşayacağın bir araca patlamanı dilerdim ucuz atlatmışsın.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu yaşadığım, tüm çevremdekilere de ders oldu, yeni motora başlayan kask takmayan vs, ama daha kötü bir kaza da olabilirdi, yani biyerim kopabilirdi allah korudu ben bunu biliyourm.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Kardeşim geçmiş olsun fakat kusura bakmada ben bu şekilde kaza yaptım diyen adama acımam, ailene acırım yalnız sende bir ananın yavrususun sonuçta,

allahtan ölmemişsin yada başkasının canını yakmamışsın yazıkmı değil şimdi bu parana canının yandıgına içip çıkıosun haydi o arabanın yerinde

annesinin yanında yürüyen bir yavrucak olaydı ne olurdu halin...
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar acil yardım, adamın arabasını 900 tlye yapan bi adam bulduk, adam istemedi benim 2000 tl diyen yere yaptıcaz dedi. Şikayet ederim vs dedi. Biz de git nereye şikayet edersen et dedik. Şimdi eğer şikayetçi olursa ne olur acaba? Motorun sigortası var ankara sigortadan yaptırdım. Vergisi herşeyi tamam, sigortam ödermi? Alkollü olmuş olsam bile?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bir tofaş sahibi olarak söylemem gereken o aracın 200 tl den fazla bi masrafı yok git kendin kendi ustana yaptırt sanayide 2000 tl falan hikaye öyle vurmayla tüp tankı falan yamulmaz
    çok teşekkür ederim, sayende kazıklanmaktan kurtuldum, 900 liraya komple tamir etçek yer bulduk, adam ısrar etti benim dediğim yerde yapılcak, parayı da şu şu dükkana getirin bi adama bırakın demiş, sonra tehdit edince bizi bizde şikayet edersen et dedik, sigortadan alırsın dedik.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Senin gibisine iyi niyet göstermeyeceksin. Çağır polisi tuttur tutanağını git istediğin yerde yaptır al paranı.

Motosikleti
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin gibisine iyi niyet göstermeyeceksin. Çağır polisi tuttur tutanağını git istediğin yerde yaptır al paranı.
    yav he he, zaten tutanak tutuldu, polis geldi ceza ödendi ulan daha ne istiyosun canımı mı vereyim, 4000 lira ceza mı olur lan

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)