Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İlk motor Kazam (TVS Apachi Ehliyet yok Alkollü Büyük Kaza) Dün

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Geçmiş olsun hocam size iyi bir ders olmuş bu bidaha içip içip binmezsiniz.
    NeVerQuaKe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emrah M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar400
    Geçmiş olsun.Allahtan cana gelmemiş...

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alkollü araç kullanarak kaza geçirenlere geçmiş olsun demiyorum. Haketmişsin diyorum. Bir yakınım alkollü bir sürücü tarafından trafikte katledildi. Aklın başına geldiyse ne ala.
    YERUÇAĞI ve sven bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    mustik ayıp ama ne yapalım alkollü biri senin ailenden birini katlettiyse o zaman sattırmayacaksın arkadaşım bende alkol alan biriyim ama o hatayı birkere yaptım ucuz atlattım içiyoruz suçmudur

geçmiş olsun dostum devlet sana kamu davası açacak ehliyetin olmadığı ,ç,n ceza, ruhsata ceza o masraf sana 10.000 tl bulur

5000 tl tofaş 5000 tl masraf

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Elazığlı en basitinden o tofaşın sürücüsü olsan sana arkadan vuran bu arkadaşa böyle iyi dileklerde bulunabilecek miydin? Bir empati yap bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

İçiyorsan şuç değil. İçkili bir şekilde trafiğe çıkarsan suç.
    YERUÇAĞI, Mengu16 ve kahveisteyen bunu beğendiler.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2011)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alkollü araç kullanarak kaza geçirenlere geçmiş olsun demiyorum. Haketmişsin diyorum. Bir yakınım alkollü bir sürücü tarafından trafikte katledildi. Aklın başına geldiyse ne ala.
    Aklım başıma geldi abim, sigarayı azaltıp bırakmaya, alkol konusunda da ağzıma gem vurmaya karar verdik ailecek. Allah da korudu beni, tankı patlayabilirdi.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    [/COLOR]Herkese geçmiş olsun dilekleri için çok teşekkür ederim, insan burda yalnız olmadığını anlıyor, çok sağolun.[/QUOTE]
    Gecmis olsun allah korumus. Merak etme ordada yalniz deilsin..

Alıntı Elagzigli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustik ayıp ama ne yapalım alkollü biri senin ailenden birini katlettiyse o zaman sattırmayacaksın arkadaşım bende alkol alan biriyim ama o hatayı birkere yaptım ucuz atlattım içiyoruz suçmudur
    ne yapalım katlettiyse ne demek? bir insanın acısı bu denli aşağılanmaz. Alkol alıp trafiğe çıkan herkes Allahından bulsun. Kimse keyfi yüzünden başkasının hayatını riske atamaz. Bu laflarımdan pek bişey anlamayacağın kesin ama içimde kalırdı.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba CR1
    kardeş bir tofaş sahibi olarak söylemem gereken o aracın 200 tl den fazla bi masrafı yok git kendin kendi ustana yaptırt sanayide 2000 tl falan hikaye öyle vurmayla tüp tankı falan yamulmaz
    NeVerQuaKe bunu beğendi.

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bir tofaş sahibi olarak söylemem gereken o aracın 200 tl den fazla bi masrafı yok git kendin kendi ustana yaptırt sanayide 2000 tl falan hikaye öyle vurmayla tüp tankı falan yamulmaz
    Katiliyorum arkadaşa.

Motosikleti
    R25
    İki yıl ehliyetsiz gezdim iki kaza yaptım biri arabayla ikisindede %100 kusurlu karşı taraf fakat suçlu benim Paşa'lar gibi hasarları karşıladık ve sonunda ehliyeti aldık İstanbul'da ben kaza yapmam diyeni tanımıyorum sen yapmazsanda o seni buluyo bendeki gibi

Motosikleti
    Cbr 250r
    Bunun üzerine bi 70'lik açılır..

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    trafik sigortanda yok değilmi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Geçmiş olsun ahireti düşünmüyosun bari dünyayı düşün insanların canına kastetmeye hakkın yok. 100 km ile vursaydın o tofaş o halde olmazdı ayrıca o hasarla tüp nasıl yamulmuş onuda anlamadım.Ya sen çok şanssızsın yada tüp zaten yamuktu hazır suçlu sen iken itelemeye çalıştılar. Vurduğun yerde yanlamasınamı duruyor şahin doğanda genelde sağ yanda yada arka camın altında olur. Birde darbeyle falan kolay kolay bakımlı tüp patlamaz fazla basınçda gazı tahliye eder.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2011)
    Tofaşın sahibi, emniyette şikayetçi olmadı. Ama arabamı yaptırın dedi, sonra sanayiye gitmiş kendisi benim babam burda değil diyalizde, annem işte ben evde sakat, bi tane tanıdık vardı. O ile irtibata geçti. Tofaş sahibi sanayileri tek tek gezmiş biri 2400 bir 2300 biri 2000 demiş en son. Anlamadım vallaha, lpg tankı o kadar pahalı birşey mi? Adam dedi tamire başlasınlar mı, mızmızlandı işim gücüm var diye, bizimkilerde 2000 tlye başlasınlar dedi tamire. 500 lira yarın kapora vercez. Yani kazıklanıyorsam, gidip açık açık söylerim, ama şikayetçi olmadığı için sesimi çıkarmadım dün, fakat yaptığı bir şerefsizlik varsa yanına bırakmam.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seni iyi kazıklamış.O çarpmayla tüp tankı mümkün değil zarar görmez.Hadi diyelim gördü full iç siste m dahil(tüp tankı beraber )atiker gaz 1500 TL ye değişiyorlar.Sadece tüp tankı 300 TL.Öyle bi çarpmayla zaten mümkün değil zarar görmesi.Babama arkadan motosiklet çarptı kırmızı ışıkta beklerken bayada süratliydi resmş atarım yarın buraya arabanın arkasını görürsün bunun 2 katı kadar fazla çöktü tampon.Boya dahil 400 TL'ye yaptırdık.Tüp tankına da hiç bir zarar gelmedi.(Araba fiat albea)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:20 ----------

[IMG][/IMG]

Masraf toplam 400 TL tuttu.Tüp tankında zerre hasar yok ki zaten olması muhtemel değil.4 ay önce de gaz sistemini yeniledik atiker marka ful iç sistem değişti.Tüp tankı sağlam olduğu için değiştirmeye gerek yok demişlerdi.Onuda değiştirseydik ek 300 TL dedi.Yani anlayacağın iyi bir kazık yemişsin ki zaten hak etmişsin. İyide olmuş yediğin kazık.Allah korusun alkollüyken ölümlü bir kazaya karışsa idin,seni geçtim karşıdakinin vebalini nasıl öderdin bide öyle düşün.İnşallah yaptığın hatadan ders çıkarmışsındır.

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    Nasıl içtiysen kafa güzel hala galiba Yakıt tankının ezilmesi için arka cama kadar biçmen lazım o tofaşı. Maks 600tl masrafı var. Geçmiş olsun bu arada kötüymüş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:31 ----------

Hatta şöyle bir şey de diyeyim ısı kaynağı ve elle bile düzeltilir o bagaj kapağı. Üstüne kaporta macunu ve boya. Yama denilen yuvarlak bir şekilde boyanır orası. Tampon değişecek sol arka lamba paneli değişecek bu kadar tutmaz bence.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Benim demek istediğimde o zaten.İmkanı yok 2000 tllik bir hasarın. Ben bu arabayı bu hale getirseydim 200 liraya toplatırdım.Bir sıfır fazla söylemişler hazır arkadaş anlamıyorken sıkıntılı lpg tankınıda üstüne yüklemişler. Tankın sıfır zaten 250 300 lira .

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle geçmiş olsun diyemeyeceğim hiç kusura bakmayın alkollü bir şekilde araç başına geçiyorsanız kendi sonunuzu hazırlamışssınız demektir.Siz dua edin de kazaya karıştığınız şey bir araç olmuş bir yayaya çarpsaydınız şuanda kafanızı taşlara vuruyor olurdunuz.Şimdi bazı arkadaşlardan duyar gibiyim "adama bak bi geçmiş olsun bile demedi" diyenler çıkacaktır illaki demem arkadaş onu içiyorsan o aracın başına geçmeyeceksin ayrıca adamın şikayetçi olmamasıda enteresan ben olsam kesinlikle şikayetçi olurdum ayrıca bir tank deyip geçmeyin tank değiştiği zaman bu tadilata girer ve aracın yeniden sızdırmazlık raporu alması ve yeniden aracın muayneye girmesi demektir ki bunlarda ayrıca bir masraf tabi tek bir şeye odaklanmayın yani adam tankı değiştirince iş bitmiyor.

Ayrıca şunu da söyleyeyim bu eğer normal bir kaza olsaydı siz alkollü olmasaydınız ona kesinlikle lafım yok kaza bu sonuçta herkesin başına gelebilir ama işin içinde alkol olunca kaza sebebi alkol olmasa bile yinede iyimser olamıyorum.Ayrıca kaza sebebi alkol değil deseniz de buna sizden başka kim inanabilir.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    geçmiş olmasın......

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)