Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

PayPal Türkiye'den Çekiliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    --------------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R25
    Abi o değilde prohel colombia mont 300TL oldu şimdi 400 TL siz anlayın

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    bende kapattım. bilgi bana da gelmişti okumamıştım.. dikkatli arkadaşlar tşkler

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Sunucuları bize taşımadığı için kapandıysa eğer, adamları haksız bulamam. Dingonun ahırı gibi adalet sistemi olan bir ülkeye hangi kapitalist şirket ticari sırlarını emanet eder ki ? koskoca bankaların püf deyince iç edildiği bir ülkede ben de böyle bir şey yapmazdım.
    Mengu16 bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    lösev olayı iyi düşünülmüş, bende gönderdim bakiyeyi

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Kalan son paramızı da aldık, bakalım bundan sonra nasıl bir süreç yaşanacak?

becytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000RR
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufak bir yanlış anlaşılma var, ya da ben anladığımı yazayım,

Paypal diyor ki, bize izin vermediler ve artık paypal hesabınızdan kendi banka hesabınıza para aktaramayacaksınız. Bunun sebebi de şu tahminimce, şimdi internette illegal olarak bir çok şey satan insanlar ödemeleri paypal ile toplayıp kendi hesaplarına aktarıyorlar, ve devlet bundan vergi alamıyor (Zaten illegal ürünler) vs.

Fakat siz paypal hesabınıza kredi kartınızı tanımlayıp, sağa sola ödeme yapabilirsiniz. Paypal sadece ödeme yapmaya değil aynı zamanda ödeme almaya da yarıyordu.

Ben bunu çıkarttım.. Bakalım ilerleyen günlerde neyi ne kadar kullanabiliyor olacağız.
    Levent'e aynen katılıyorum. Sadece banka hesapları ile olan bağlantı gidecektir. Bundan 10-15 sene önce paypal'i ödeme için nasıl kullanıyorsak bundan sonra da kullanmaya devam edeceğiz. Teknik olarak paypal'in kredi kartımızdan para çekmesine izin verilmeyeceğini sanmıyorum.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı becytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent'e aynen katılıyorum. Sadece banka hesapları ile olan bağlantı gidecektir. Bundan 10-15 sene önce paypal'i ödeme için nasıl kullanıyorsak bundan sonra da kullanmaya devam edeceğiz. Teknik olarak paypal'in kredi kartımızdan para çekmesine izin verilmeyeceğini sanmıyorum.
    Demokraside çareler tükenmez. En en kötü. Bi tane aracı kuruluş senden parayı çeker. O aracı kuruluş da paypala yatırır. Sen de oradan ebay gibi sitelerden alışveriş yaparsın...
    Yeni bir kazanç kapısı mı ne doğuyor ))
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demokraside çareler tükenmez. En en kötü. Bi tane aracı kuruluş senden parayı çeker. O aracı kuruluş da paypala yatırır. Sen de oradan ebay gibi sitelerden alışveriş yaparsın...
    Yeni bir kazanç kapısı mı ne doğuyor ))
    Satıcı sadece paypal de kayıtlı adres gönderiyor. Bütün satıcılar " we sent to paypal registered address only !" yazarak bunu beyan eder. Yani aldığın mal senin verdiğin sahte adrese gidecektir. O yüzden aracı kullanmak veya sahte adresle başka ülkede hesap açmak işe yaramaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Alıntı becytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'den açılmış tüm hesaplar her türlü işleme kapatılacak. Açıklama net.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıcı sadece paypal de kayıtlı adres gönderiyor. Bütün satıcılar " we sent to paypal registered address only !" yazarak bunu beyan eder. Yani aldığın mal senin verdiğin sahte adrese gidecektir. O yüzden aracı kullanmak veya sahte adresle başka ülkede hesap açmak işe yaramaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Türkiye'den açılmış tüm hesaplar her türlü işleme kapatılacak. Açıklama net.
    iyi de paypala istediğinadresi yazabiliyorsun alacı kısmına.
    senina dresin olması lazım değil. ben mesela ebay dan ürün aldım. arkadaşım almanyadaydı. onun ismini ve onun adresini verdim. oraya gitti ürün.
    dediğinle sıkıntı oalcağını zannetmiyorum
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ebaydanda paypalsız bi halt alamıyoruz

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler