Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1300 TL'ye Full Motosiklet Kaskosu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nc750x
    Merhaba. Yeni almış olduğum cb500f motosikletime uygun ve full kasko fiyatı araştırırken motosiklet.net içerisinde tavsiye edilen sigorta acenteleriyle görüştüm. Pek çoğunda ya fiyat çok yüksek çıktı veya kasko bedeli gibi uygulamalarla karşılaştım. Yine bu forumda bir konu içerisinde gördüğüm mrt sigortaya da dün mail atmıştım. Gönderdiğim teklif istek mailime dönüş yapan mrt sigorta sahibi Murat bey Anadolu Sigorta kapsamında full kaskoyu 1300 tl ye yapabileceğini belirtince gereken araştırmalara yaparak motosikletimin kaskosunu mrt sigortaya yaptırdım.

Aldığım fiyatlar ile mrt arasında belirgin bir fark olduğundan forumda bulunan diğer arkadaşlarımın da faydalanması adına haber vermek istedim. 1300 tl full motosiklet kaskosu için oldukça uygun bir değer. Arayışta olanlar varsa bunu da değerlendirmenizi tavsiye ederim.
    araltı, sarph35, zulu ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben 900 veriyorum. Muafiyetsiz full kasko, kask mont ve tüm aksesuarlar teminat dahilinde. Ama bu sene hasarsızlıkta 7. senem.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Teminat klozları neler, poliçeyi buraya ekleyebilir misin?

Motosikleti
    CRF 250L
    teşekkür ederiz paylaşım için

Motosikleti
    nc750x
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teminat klozları neler, poliçeyi buraya ekleyebilir misin?
    Klozları eklemeye çalışıyorum ancak koplaya yapıştırla kelime kelime ayırıyor pdf dosyasını. Kusura bakmayın olmuyor. Ama doğrudan firmayı arayıp sorabilirsiniz yardımcı olacaklardır.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben mrt ye yaptırıyorum yıllardır, hasarsızlık indirimleriyle full kasko açık alandan çalınma dahil 700tl civarı bişey verdim bu sene. açık ara en iyi teklifi hep onlardan aldım şimdiye kadar, tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)