Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Senelerdir ertelediğim motoru 1 ay sonra alıcam . Tavsiye lütfen.

Motovento
    REKLAM ALANI
    REASON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Breton S125
    Malum öğrenci olduğumuzdan motor alamadık. Ama 1 ay sonra elimde 2600 civarı para olucak. Ehliyet var. Kask - mont filan herşeyi aldım. Sadece motor kaldı. bütçem 2600 ile 3500 civarı. 2600 den sonrası babamdan. Benim aklımda 3 motor var 100 mg süperboy bütçeme uyuyor. Bajaj boxer ve Mondial drft var.
    Motordan beklentim benim üniversiteye götürsün getirsin biraz da tarz olsun . Bu konuda boxer cafe racer ile öne çıkıyor.
    Performans olarak e-5 te filan ezilmeyeyim trafiğe akış sağlayayım . Bu konuda 100 mg ile tereddütlerim var.
    İçlerinden en içime sinen drift ama boxerında modifiye yapıp kullanması ayrı bir zevk olur diye düşünüyorum. Ama bütçemide en rahatlatacak motor dışında borca sokmayacak 100 mg süperboy duruyor. İstanbulda yaşıyorum. Yazın uzun yola giderim. Uzun yol dediğim memleket balıkesir koyları filan dolaşırım öyle yani. Sizce hangisini almalıyım ???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Cruezer tarzı alabilirsin uzun yol da yaparim dıyorsan

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    Bence içine sineni al ama bütceni aşırı zorlayıp borca girme çünkü motor bu benzini var, bakımı var , yağı var varda var ama içime sinen motor bütcemi zoluyacak diyosan biraz daha bekle öyle al

Motosikleti
    Breton S125
    Alıntı Crixa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cruezer tarzı alabilirsin uzun yol da yaparim dıyorsan
    Seviyorum ama bütçeme uygun değiller.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:04 ----------

Alıntı Ali Bircan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence içine sineni al ama bütceni aşırı zorlayıp borca girme çünkü motor bu benzini var, bakımı var , yağı var varda var ama içime sinen motor bütcemi zoluyacak diyosan biraz daha bekle öyle al
    Bütçe 4 bine kadar zorlanmaz orda rahatım bakımlarıda sorun olmaz. Ama motora karar veremedim işte.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Boxer tavsiye ederim. Arada canım sıkılınca parçalarını söküp boyuyorum filan. Her türlü değişikliği kaldırıyor. Az yakar, özellikle düşük devirlerde torklu bir alettir. 60-70'ten sonra titrer biraz. 80 üzerinde baya hissedersin. 100-105 km hıza zorlanmadan çıkar. Frenler kafanı karıştırabilir sadece. Onun dışında gerçekten verdiğin paranın fazlasını sunan bir alet.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    3500 e cruezer alabilirsin hocam sahibinden bak

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    2.el ybr al

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen zaten gerekli araştırmaları yapmışşsın ama kıyaslama konusuna takılmışsın kardeşim. İçine hangisi siniyorsa, hangi markayı kullanırken daha çok keyif alıcaksan o motoru al derim. Şu iyi bu kötü demek istemem. Bak, test et hangisi aklına yatarsa. Uzun vadede seni üzmeyecek ve keyifle bineceğin motor en iyi motordur senin için. Yeterki aldığın zaman içine sinsin ve pişmanlık yaşama
    Ali Bircan bunu beğendi.

Motosikleti
    Breton S125
    Up,,,,,,,,,,,,

Motosikleti
    R25
    Kardesim 1000 daha koyabiliyorsan temiz bi Apache al yada ybr felan Çin alıp başın ağrımasın 2014 tvs Apache şu anda sıfırı 4900 ama sigorta yüksek cıkar yeni model olmadığı için mondialden uzak dur derim gerekirse taksit yap bişeler yap ama düzgün bi motor al

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

İlla Çin alacam dersende sahibinden bak temiz 1-2 bin km de motor al 400-500 asagı alırsın satarkende fazla zararın olmaz paraya sıkışan kişiler oluyo 1 hafta takip et ilanları acele etme ve öncelikle ehliyetin yoksa ehliyet al

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Ehliyetin varmış farketmedim yAzıyı pardon

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    2. El ybr uygun olur.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Apache RTR 150 BI Bak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)