Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yazın İç Giyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Arkadaşlar merhaba,

Genelde, özellikle motor ile işe gittiğimde, mont altında direk kıyafet yerine bir içlik giyip, iş yerinde asıl üst kıyafetimi (tshirt veya uzun kollau birşey) giyiyorum... eğer bunu yapmazsam giydiğim asıl kıyafet mont altında kırışıyor, iyi durmuyor.

kış için WedZee marka bir içlik kullandım, gayet iyiydi lakin bu gün artık kullanamayacağımı anladım (çok sıcak gelmeye başladı) ...
    Yaz için ne giyebilirim sizce.. terletmeyen, havadar iyi bir içlik öneriniz var mı ?

Veya siz ne yapıyorsunuz ? olmadı eski usul 2 t-shirt taşıyacağım...

Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı atoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Genelde, özellikle motor ile işe gittiğimde, mont altında direk kıyafet yerine bir içlik giyip, iş yerinde asıl üst kıyafetimi (tshirt veya uzun kollau birşey) giyiyorum... eğer bunu yapmazsam giydiğim asıl kıyafet mont altında kırışıyor, iyi durmuyor.

kış için WedZee marka bir içlik kullandım, gayet iyiydi lakin bu gün artık kullanamayacağımı anladım (çok sıcak gelmeye başladı) ...
    Yaz için ne giyebilirim sizce.. terletmeyen, havadar iyi bir içlik öneriniz var mı ?

Veya siz ne yapıyorsunuz ? olmadı eski usul 2 t-shirt taşıyacağım...

Teşekkürler
    Nike Dri-Fit t-shirt'lerle işe gidip iş yerinde üstümü değişiyorum. Bu t-shirtler hem gözenekli yapısıyla bolca hava alıyor hem de teri mümkün mertebe tenden uzaklaştırıyor. Başka spor markalarda da farklı isimlerde aynı teknoloji ile üretilmiş t-shirtler var. Onları da deneyebilirsiniz.

Bir de yaz kış ince likralı kumaştan imal edilmiş balaklava giyin. Kışın ısı yalıtımını sağlarken yazın da teri emerek kaskın içinin vıcık vıcık olmasına engel oluyor.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Decathlon kalenji içlikler aradığınız urun.

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında aynı sorundan muzdaribim. Yedek tişört ile şimdilik idare ediyorum ama daha makul bir çözüm arıyorum bende. Dry-fit tişört konusunu bir deneyeceğim.

Kask için ise 70-80 TL'ye satılan Tucano Urbano marka ipek balaklava kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim.

Motosikleti
    Forza 250
    Ben atlet giymeden softshell mont giyiyorum montun altına ama dri-fit t-shirt de iyi fikirmiş.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Dri-Fit ve Kalenji tavsiyeleri için teşekkürler. Kalenji ye gidip bakacağım, drifit te çok mantıklı geldi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bunu diyen hem kullanıcı hem de kalenji eski departman müdürü. Teri emer buharlastirir.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu diyen hem kullanıcı hem de kalenji eski departman müdürü. Teri emer buharlastirir.
    Peki sn müdürüm ürünün ismi ya da linkini de versen ne makbule geçer. Zilyon tane ürün var.

Mesela bu mudur ?
    http://www.decathlon.com.tr/kiprun-e...d_8312478.html

Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki sn müdürüm ürünün ismi ya da linkini de versen ne makbule geçer. Zilyon tane ürün var.

Mesela bu mudur ?
    http://www.decathlon.com.tr/kiprun-e...d_8312478.html
    Valla o fit kesimler bende çok biçimsiz durabilir ama güzel...
    Bence şu da olabilir, açıklamada bahsediyor zaten özelliğinden

http://www.decathlon.com.tr/ekiden-erkek-kou-tiortu-siyah-id_8325704.html

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Valla İzmir şimdiden insanı yakmaya başladı, erkek olarak (çoğumuz leş gibi terliyoruz) çok tertlediğimden dolayı yanımda 2-3 t-shirt dolaştırıyorum ama çok zor oluyor gerçekten, terin üstüne rüzgar yiyince en az 3-4 gün öksürmeye başlıyorum bir türlü alışamadım, motoru satma noktasına bile getirecek neredeyse O yüzden farklı öneriler vs. varsa her çeşidinden eski abilerimizden bekliyorum, konunun takipçisiyim...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)