Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Israrla motora arkadan vuran, yaslayan brodway li amca

Motovento
    REKLAM ALANI

onu izleyemeyenler sıkılmasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    4 gün önce bana ışıklarda arkadan carpip henüz 15 günlük 30 liralık sıfır motorumun otobüsün altına girmesini sağlayan ve ayni zamanda bir şeyin varmı diye sorup ben motoru kaldırırken basıp giden zihniyet bunlar. karakterini çüktüklerim..

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ERROR 404 Test Page Not Found

bende sayfa açılmıyor

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 gün önce bana ışıklarda arkadan carpip henüz 15 günlük 30 liralık sıfır motorumun otobüsün altına girmesini sağlayan ve ayni zamanda bir şeyin varmı diye sorup ben motoru kaldırırken basıp giden zihniyet bunlar. karakterini çüktüklerim..
    Geçmiş olsun. Çok kötü bir durum biliyorum.

grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    net parcalarim.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eline üç kuruş para geçince kıytırık bir araba alıp kişiliği değişen eğitimsiz cahil insanlardan sadece bir tanesi.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Gel beni buradan hastahaneye kadar ambulansla yolla demek istiyor herhalde.

Link ucurulmus izleyemedim 😔

Motosikleti
    R25
    Arkadaslar izlenmiyor Ankara tıbbi ilaç cart cürt tarafından site engellenmiştir diyo
    SAZMAN bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen ofiste bunu izlerken arkadaş gördü "Abi deli misin Psikolojim bozuldu bunu neden izliyorsun?" dedi. Ben de yavaş ve dikkatli gitmek için bu videoyu sürekli izler ve kendime hatırlatma yaparım dedim. Fena çok fena, Allah korusun. Her izlememden sonra motoru bırakayım d,yorum, hatta bisiklet aldım. Ama nafile inemiyorum motordan, bisikletin yepyeni lastikleri bayatladı.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çomar, net.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen ofiste bunu izlerken arkadaş gördü "Abi deli misin Psikolojim bozuldu bunu neden izliyorsun?" dedi. Ben de yavaş ve dikkatli gitmek için bu videoyu sürekli izler ve kendime hatırlatma yaparım dedim. Fena çok fena, Allah korusun. Her izlememden sonra motoru bırakayım d,yorum, hatta bisiklet aldım. Ama nafile inemiyorum motordan, bisikletin yepyeni lastikleri bayatladı.
    Seyrettigim en berbat kaza videolari...
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Schmuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk vurdugunda seridinde gitmiyordu, belki buna sinirlenmiş olabilir. Ama ikincisi tam bir öküzlük. Bir alttaki mesajda arkadas uzun uzun aciklamis durumu.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Aynı videoya mı baktık?! Olay tamamen motosikletlinin aralardan geçip gideceğim diye iyice sağa, iki şerit arasına geçmiş olmasından, "şeridini sahiplenmemesinden" ve arkadaki sürücünün de "madem sen iyice sağa yanaştın, ben de boşluğa yanaşayım" demesinden kaynaklanıyor.

Sen o kadar boşluk bırakırsan solunda, elbette, sıkışık trafikte, arkadaki araç burnunu sokmaya çalışır. Burnunu sokması için davetiye çıkaran bizzat sağa fazla yanaşan motosiklet sürücüsü.

Arkadaki sürücünün araba sürüş becerileri çok gelişmiş görünmemekte. Biraz sola kırıp öne rahatlıkla yanaşabilirdi.

Araba sürücüsünde bir art niyet göremiyorum. Az daha gidince motora sürteceğini düşünememiş, o kadar.

Bariz bir dokundurup düşürme kastı vs.'si yok.

Gelen yorumlara bakıyorum da, dalarımlı, cam çerçeve bırakmazdımlı falan, burada yorum yazarken daha bir elle tutulur yorumlar yazın. Örnek alacak olan var almayacak olan var, ilerde okuyacak olanlardan.

Yarın, böyle bir durumla karşılaşan birisi, aynı bu durumda, gelip foruma, adamın camını çerçevesini indirdim dese, aferin mi diyeceksiniz?

Asıl, motosikletlinin biraz öne alıp, yolu "kapayıp", inip, araba sürücüsünün üzerine "yürümesi" eleştiriye ihtiyaç duymakta! Sonra da motosikletli teröründen bahsederiz...

Adam inip dalsa ne olacak?? Daha geçenlerde, böyle bi video falan vardı, yabancı ülkede, adam korkuyla, panikle motosikletin üstünden geçti falan ...

Kavga etmeyeceksiniz arkadaşlar, trafikte. Türkiye'de trafikte kavga e-t-m-e-y-e-c-e-k-s-i-n-i-z! (Ne uğraştım, bunu böyle çizgili yazmak için; bi başladım, zor geldi, başladım bitireyim bari dedim ). Uğraştırmayın adamı , trafikte kavga etmeyin işte. Nokta.

Hasar varsa polis çağır.

Hasar yoksa da, öfkeliysen, hafiften söylen, bir iki el kol, tamam...

Özetle ...

Uzatma!

Devam et!
    SAZMAN, metalman, zulu ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    inşallah başıma gelmez hiç bu kadar sakin olacağımı sanmıyorum umarım böyle bir durum olursa o amcayı elimden alacak emniyet görevlileri bulunur.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bazı insanlarda gerçekten çok sağlam sabır var.

En doğru olanı orada kavga çıkarmamak çünkü günümüzde neredeyse 2 arabadan 1 indi silah mevcut. Ki bir dönem oto yıkama işletmiş biri olarak en kötü her arabadan sopa çıkıyordu.

Fakat insan o an sinirden silah mı çıkar sopa mı diye düşünemez bence. Benim izlerken kan beynime sıçradı resmen.

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seyrettigim en berbat kaza videolari...
    Özenle aradım buldum. 5.24 efsane

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu yaratık hakkında kibar konuşmak için hiç uğraşmayacağım.Sıralamaya başlıyorum.
    -Bu dayıya küçükken çok yaslamışlar şimdi ne gördüyse onu uyguluyor.İntikam alıyor aklı sıra.
    -Bu dayı büyük ihtimal evinde cinsel hayatını doya doya yaşayamıyor.Çocuk yapma ve bir kaç genel ziyareti dışında belli ki pek bir faaliyet olmamış dayıda.Acısını trafikte çıkartıyor.Ducati gibi seksi aleti de görünce dayanamamış.
    -Amca yazmışınız oraya ama yanlış.İlk üç harf doğru son iki harf yanlış.
    -Bir de amca herhalde yaslamaya çalıştığı motosikletin kendi külüstür kıromobilinden 4-5 kat daha pahalı bir araç olduğunun farkında değil.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi linke tıkladığınız zaman sayfada fotoğraf gibi çıkıyor fotonun sağ üst köşesinde oynat düğmesi var. çok zor belli oluyor ben 2 saat aradım.
    linki de buyur abi;
    http://iconosquare.com/p/1257179763833322395_1501081549
    teşekkürler.. sayende izleyebildim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı videoya mı baktık?! Olay tamamen motosikletlinin aralardan geçip gideceğim diye iyice sağa, iki şerit arasına geçmiş olmasından, "şeridini sahiplenmemesinden" ve arkadaki sürücünün de "madem sen iyice sağa yanaştın, ben de boşluğa yanaşayım" demesinden kaynaklanıyor.

Sen o kadar boşluk bırakırsan solunda, elbette, sıkışık trafikte, arkadaki araç burnunu sokmaya çalışır. Burnunu sokması için davetiye çıkaran bizzat sağa fazla yanaşan motosiklet sürücüsü.

Arkadaki sürücünün araba sürüş becerileri çok gelişmiş görünmemekte. Biraz sola kırıp öne rahatlıkla yanaşabilirdi.

Araba sürücüsünde bir art niyet göremiyorum. Az daha gidince motora sürteceğini düşünememiş, o kadar.

Bariz bir dokundurup düşürme kastı vs.'si yok.

Gelen yorumlara bakıyorum da, dalarımlı, cam çerçeve bırakmazdımlı falan, burada yorum yazarken daha bir elle tutulur yorumlar yazın. Örnek alacak olan var almayacak olan var, ilerde okuyacak olanlardan.

Yarın, böyle bir durumla karşılaşan birisi, aynı bu durumda, gelip foruma, adamın camını çerçevesini indirdim dese, aferin mi diyeceksiniz?

Asıl, motosikletlinin biraz öne alıp, yolu "kapayıp", inip, araba sürücüsünün üzerine "yürümesi" eleştiriye ihtiyaç duymakta! Sonra da motosikletli teröründen bahsederiz...

Adam inip dalsa ne olacak?? Daha geçenlerde, böyle bi video falan vardı, yabancı ülkede, adam korkuyla, panikle motosikletin üstünden geçti falan ...

Kavga etmeyeceksiniz arkadaşlar, trafikte. Türkiye'de trafikte kavga e-t-m-e-y-e-c-e-k-s-i-n-i-z! (Ne uğraştım, bunu böyle çizgili yazmak için; bi başladım, zor geldi, başladım bitireyim bari dedim ). Uğraştırmayın adamı , trafikte kavga etmeyin işte. Nokta.

Hasar varsa polis çağır.

Hasar yoksa da, öfkeliysen, hafiften söylen, bir iki el kol, tamam...

Özetle ...

Uzatma!

Devam et!
    brodway li amca akraban galiba

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)