Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Montu

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ilk defa motosiklet montu alacağım ve hiçbir fikrim yok. Nelere dikkat etmem gerekir. Birde önereceğiniz markalar nelerdir ve satış yerleri. 300-500 tl arası bütçem var. Kaskı da MT almayı düşünüyorum. Ne diyorsunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    electroma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    4riders almayın. Çok kalitesiz. Kalın branda gibi kumaştan ama çok dayanıksız. İmkânınız varsa mağazada inceleyip alın.
    MT Revenge'yi artçım kullanıyor. Memnundu. Bazı marka kaskları bile elinize alınca oyuncak gibi hissedersiniz. Bu öyle değil. Sağlam, kaliteli bir görünümü var. İç pedleri kaliteli.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Yaz kis standart bi koruma istiyorsan deri mont oneririm.

illa ben tekstil mont istiyorum diyorsan kisin alacagin dort mevsim montu kisin giyersin ama icligini cikartsan bile yazin yine terletecektir.kisin ayri mont yazin yazlik fileli mont alirsan bu seferde ayni korumayi saglamiyor.karar senin sonucta yazin daha fazla yol yapicaksin.

Benim simdiki aklim olsa direk deri mont alirdim.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Mt revenge isabetli olmuş hocam.Hudsonun sitesine bakabilirsin hem deri ceketleri var hem de tekstil.Yada o fiyatlara revit falan bakabilirsin.Feyizoğlunda prosevin deri ceketleri 600 e düşmüş gözüküyor.Önce deri mi tekstil mi ona karar verin hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Bu arada pantalon olarak da motobikejeans'a bakabilirsin hocam yerli üretim uygun fiyatlı kevlar kot üretiyorlar ama internet sitesinden değil forumdan iletişime geçin eğer alacaksanız ekstra koruma yolluyorlar forumdaşlara

deri ile tektsil arasındaki ne fark var? Tam bir cahilim bu konuda

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    abi ben de tam para toplamış konu açacakken arkadaş açmış aynı bütçeye ben de sahibim. motorumu 2 ay önce almış olmama rağmen hayat düzenimin bozulması ve anca kendimi toplayabilmem üzerine kendime anca ceket alabileceğım.
    şimdi şu soruyo sormak istiyorum. acaba baharlık mont ve yanına da body armor alsak nasıl olur? hava çok sıcak olursa armor ile gezerim diye düşünüyorum
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    uzun süredir prohel in yazlık montunu kullanıyorum memnunum fiyat performans ürünü bence

Motosikleti
    MT-25 ABS
    kışın baharlık mont canını çıkarır ama alpinestars ın 250 civarına bir body armoru vardı ona bakabilirsin.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Kardeşim alpinestars Gp pro hörgüçlü biriktir para al bunu yada kk taksit le tekstil e boşa para verme derim sonuçta her motorcunun hayalidir deri mont

Arkadaşlar şu iki mont arasında kalmış durumdayım. Prohelin artısı hörgücünün bulunması Venomda yok ama sırt koruması var. Sizce hangisi

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Venom-Spin-Racing-Siyah-Yazlik-Motosiklet-Montu_21577.html
    http://www.motosikletaksesuarlari.com/Prohel-Colombia-4-Mevsim-Horguclu-Kisa-Mont-Kirmizi_32259.html

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı amorcortes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu iki mont arasında kalmış durumdayım. Prohelin artısı hörgücünün bulunması Venomda yok ama sırt koruması var. Sizce hangisi

http://www.motosikletaksesuarlari.co...ntu_21577.html
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...izi_32259.html
    motor ne? ss motora binmeyeceksen hörgüçlü mont komik durur.

ayrıca o sırt korumaları genelde tırt olur; bildiğin süngerden çünkü. ayrı bi sırtlık alsan daha iyi olur.

bajaj pulsar 200 ns. Bu arada önerin var mıdır mont için?

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Hocam o 4 mevsim mont yazın yakar.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı amorcortes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj pulsar 200 ns. Bu arada önerin var mıdır mont için?
    Genelde sıcak havalarda, yazın falan motora bineceksen fileli mont al. Düz veya deri mont gibi dayanıklı olmaz; ama gel gör ki bu montlarda yazın giyilmez. Al bi fileli mont, serin havalarda montun üzerine bi polar-molar bi şeyler giyersin, soğuk işlemez pek. Sıcakta sadece montu giyersin, esinti vurdukça serin tutar seni.

Deri monttan ve düz tekstil monttan hava pek işlemez. Bu sıcaklarda motor tepesinde kilo verirsin.

Ben marka model bilmem, o yüzden şunu al, bunu al diyemicem. Ben Revit GTR Air aldım, serinlikte bineceksem motora üzerime bi de polar atıyorum, oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)