Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yurtdışı kargo

Motovento
    REKLAM ALANI
    kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    merhaba arkadaslar bu kargo durumunun türkçe meali nedir anlıyamadım tam olarak yani suan kargo nerede ne yapıyor pttye teslim edildimi bilgi verebilecek birisi varmı teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax250
    takip numaranla http://www.17track.net/tr bu adresten takip yaptırmayı dene...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    www.dhl.com a girmek yerine alman sitelerine bakarsınız yazılar anlaşılmaz tabi. Takip numaranızı Dhl'in uluslararası sayfasına girin.

İbrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gönderi türkiyeye girdikten sonra ptt'den takip ediliyor kargoda zaten paralı gözükmeme ihtimali yok
    http://gonderitakip.ptt.gov.tr/

Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.dhl.com a girmek yerine alman sitelerine bakarsınız yazılar anlaşılmaz tabi. Takip numaranızı Dhl'in uluslararası sayfasına girin.
    tesekkrürler

Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takip numaranla http://www.17track.net/tr bu adresten takip yaptırmayı dene...
    tesekkürler
    Varlığım TÜRK varlığına armağan olsun.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Dhl takip kodu sipariş noya felan tıklayınca ptt de takip edebileceğin ayrı takip numarası çıkıyodu

Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Alıntı İbrahim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönderi türkiyeye girdikten sonra ptt'den takip ediliyor kargoda zaten paralı gözükmeme ihtimali yok
    sanırım henüz türkiyeye girmemiş dogru mu ?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    " Göderi, Gelen Gönderi Merkezi'nden varış yerine doğru ayrıldı" diyor en son cümlede yani sınırdan içeriye girmiş anladığım kadarıyla

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Yanlış anlaşılmasın ama insanın için de araştırma ve öğrenme eğilimi olacak. O sayfa google translate ile 10 saniye de çevrilebilir her dile. Onu da geçtim o sayfanın tepesinde dil değiştirme bölümü var. Daha bu noktada takılıyorsanız o mal gümrüğe takılırsa allah yardımcınız olsun.

Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Alıntı İbrahim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dhl takip kodu sipariş noya felan tıklayınca ptt de takip edebileceğin ayrı takip numarası çıkıyodu
    ptt icin takip numarasını bulamadım hocam..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlaşılmasın ama insanın için de araştırma ve öğrenme eğilimi olacak. O sayfa google translate ile 10 saniye de çevrilebilir her dile. Onu da geçtim o sayfanın tepesinde dil değiştirme bölümü var. Daha bu noktada takılıyorsanız o mal gümrüğe takılırsa allah yardımcınız olsun.
    Merhaba yanlış anlaşılacak bi tarafı yok demek istediginzi gayet iyi anladım fakat google translate,yandex ile cevirdigim halde kurdugu cümlelerden birşey anlıyamadım neyin ne demek oldugunu, ilk kez yurtdışından dhl ile geldigi icin bilmiyorum insanlar burada birbirlerinin eksiklerini kapatıyor bilgisi olan arkadaş girer konuya biliyorsa 2-3 cümle yazar bende faydalanırım bilmeyen arkadaşda. Sizin bu karalama kampanyanız nedir anlayamadım ? Bilmemek ayıp mı olmuş artık ''Daha bu noktada takılıyorsanız'' demek de ne demek ? bu konularda bilgim yok diye illa böyle konuşmanız mı gerek, illa insanların eksiklerinden ego kasmak istiyorsanız başka konu başlıklarına gidin isterseniz burada boş yere tartışmayalım

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı kursaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Merhaba yanlış anlaşılacak bi tarafı yok demek istediginzi gayet iyi anladım fakat google translate,yandex ile cevirdigim halde kurdugu cümlelerden birşey anlıyamadım neyin ne demek oldugunu, ilk kez yurtdışından dhl ile geldigi icin bilmiyorum insanlar burada birbirlerinin eksiklerini kapatıyor bilgisi olan arkadaş girer konuya biliyorsa 2-3 cümle yazar bende faydalanırım bilmeyen arkadaşda. Sizin bu karalama kampanyanız nedir anlayamadım ? Bilmemek ayıp mı olmuş artık ''Daha bu noktada takılıyorsanız'' demek de ne demek ? bu konularda bilgim yok diye illa böyle konuşmanız mı gerek, illa insanların eksiklerinden ego kasmak istiyorsanız başka konu başlıklarına gidin isterseniz burada boş yere tartışmayalım
    Burda egoluk bir durum veya tartışacak bir konu yok. Böyle şeyleri burada aramamanız gerektiği konusunda size bilgi veriyorum. Ararsınız aramazsınız orası size kalmış bir konu bu ancak 1 dakka bile sürmeyecek bir konu için saatlerce yanıt beklemek hoşunuza gidiyor ise size iyi eğlenceler dilerim. Daha bu noktada takılıyorsanız dediğimde , kapınıza gümrüğe takıldı ihbar yazısını gördüğünüz de ve eskaza ters bir gümrük memuruna denk gelirseniz, araştırmanız ve takip etmeniz gereken konu bunun 2-3 katı derinlikte olduğu için işiniz zor anlamındadır.

Tepedeki DHL numarasını şu linkte aratırsanız yardımı olacaktır.

http://www.dhl.com.tr/tr/express/tracking.html

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı kursaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

FC motodan aldıysa Siparişlerim kısmından trackingmodeye tıklayınca takip no görünüyo bendeki takip CL sonu DE ile bitiyo

Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FC motodan aldıysa Siparişlerim kısmından trackingmodeye tıklayınca takip no görünüyo bendeki takip CL sonu DE ile bitiyo
    Tesekkürler.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu an Türkiyede gümrüğe girmiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)