Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni motora başlıyacağım yardımcı olursanız çok seviniriiim

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba aranıza yeni katıldım ve yeni bir motor sürücüsü olmak istiyorum. İlk motorumu alıcam ancak kafamda bir çok soru işareti var. Öğrenciyim haliyle bütçemde pek fazla değil. Başlangıç olarak bir çok kişinin söylediği ve banada mantıklı gelen düşük cc li bir motor almak istiyorum. 2.el keeway süper light 150 buldum. Motor 31000 km de. 2006 model. Sahibi herhangi bir kazası olmadığını ve bir çok parçasını daha yeni değiştirdiğini söylüyo. Sizce bu motoru değerlendirmelimiyim yada sizin önerebiliceğiniz başka motorlar nelerdir? Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanerPasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250mct
    Bütçeni söylersen biraz. Ona göre farklı modellere yönlendirebiliriz anladığım kadarıyla cruiser chopper seven bi kardeşimizsin

Aynen öyle. Maksimum 5000 5500 liralık bi bütçem var

Motosikleti
    Mondial 250mct
    Ilk söyleyebileceğim şey daha önce hic bindin mi motosiklete? Binmen gerek motosiklet sürmeyi bilmen gerek. Bende mesela cruiser severdim. Mondial 250mct aldim. Ama aldiktan sonra biraz memnuniyetsiz kaldım.meğersem ben supersport racing makineleri seviyormuşum o viraj almaları falan. Makinede sorun yok hala kullanıyorum ama racinglerin virajdaki o duruşları o oturus sekli falan beni alıyor mesela bi iki kere sürdüm racing kendi motosikletimi satin aldiktan sonra. Ben dedim keske racing alsaydim. Muhtemelen bu yaz satacağım motosikletimi. O yüzden yani once bi iki tip motosiklete otur bak sadece Gorunusu hosuna gidiyor diye girişme derim ben.

Kanuni Tiger 250
    Kanuni caracal 200
    Kuba superlight 200
    Mondial 250mct
    Falcon Freedom 200

Bunlarinda ikinci ellerine bi bak derim ben. Senin soyledigin makine de temizse alinir, alinmaz degil ama daha bi temiz motosikletler var malum sitede gir söylediğim markalara bak.

Bajaj guzel bi cruiser çıkartmış 150 cc lik ona da bi göz at derim hoş duruyor. Fiyati senin fiyatin biraz ustu ama kredi karti imkani falan da var sıfır km bide makine. Tum bakimlarini vs kendin yaptiracaksin ozeneceksin falan. Bajaj avenger 150. Dediğim makine.

Ha hangisini tavsiye ederim. Sorunsuz bulursan bi 250mct alabilirsin. Fotograflarina aldanma küçük gelir görünüşü fotoğraftan ama bi yakından bak. Tum soru isaretlerini öldürecektir. Çift silindir makine bide. İncelemelerini izleyebilirsin ya da benim motovlog kanalima goz atip motosikletin sesine oturusuna bakabilirsin.

Bu saydigim modellerin temizlerini ara bul. Alınabilir hepsi. Zamaninda bunlarin hepsinin kullanici yorumlarini hatim etmiştim.

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    honda cbr 125 bakmanı tavsiye ederim insan japonda daha bi güvenilir hissediyor kendini

Falcon ve kuba çok dikkatimi çekmişti zaten. Küçüklüğümden beri cruiser chopper meraklısı biriyim o yüzden değişiceğini sanmıyorum ama yine söylediklerinize dikkat edicem teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

Bide bişey daha sormak istiyorum acemiyim daha özür dilerim. Bu motorların isteğime bağlı gidonlarını değiştirme şansım varmı

Motosikleti
    Mondial 250mct
    Alıntı Engin3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Falcon ve kuba çok dikkatimi çekmişti zaten. Küçüklüğümden beri cruiser chopper meraklısı biriyim o yüzden değişiceğini sanmıyorum ama yine söylediklerinize dikkat edicem teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

Bide bişey daha sormak istiyorum acemiyim daha özür dilerim. Bu motorların isteğime bağlı gidonlarını değiştirme şansım varmı
    Var evet. Yükseltebilirsin, çok aşağıya da indirebilirsin
    Biri Beni Sustursun, susmadan konuşan motovlogger.
    https://www.youtube.com/tanerpasin

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    aha yakaladım!

az daha koy ybr al!...

Motosikleti
    Mondial 250mct
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha yakaladım!

az daha koy ybr al!...
    Bu tür pozisyonları asla kaçırmayan golcümüz yine ustalığını konuşturdu. :Dd:DD
    yürekçe bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı TanerPasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tür pozisyonları asla kaçırmayan golcümüz yine ustalığını konuşturdu. :Dd:DD
    bu sezomn ilk golüm..
    bu golü tüm " yeni başllıyorum, ne alayım" başlığından gına gelmiş tüm insanlık için attım..
    önemli olan takım olmak...
    TanerPasin bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler