Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YENİ MOTOR İÇİN KARARSIZ KALDIM (YENİ BAŞLAYAN)

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar öncelikle yaşım 20 1.82 boyunda ve 72 kilodayım . Araba sürüyorum aktif olarak ehliyetim de var neyse konumuz o değil . Ben A2 Ehliyet alıcam 250cc'ye kadar ilk motorum olucak aklımda chopper almak var . Üniversite ögrencisiyim ama aynı zamanda full time çalışıyorum . Bana önerebileceğiniz 250 cc (veya 150cc'de olabılır ama yetecegını sanmıyorum)önerileriniz nelerdir . Tekirdağ'da istikamet ediyorum üniversite , okul ve iş arasında olucak . Motor çok dur kalk veya zorlanacak bi durumda olmayacak . Umarim tecrubelı arkadaslar bilgi paylaşımında bulunurlar . Teşekkür ediyorum şimdiden herkese .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kuba superlıght işşni görür kardeş youtube de owl cruzer var onun da ilk videolarda kullandığı motor ordanda inceleye bilirsin kullananlar memnun du hep 👍

Kuba süperlight bana çok küçük gibi gelmişti aslında , saglam mıdır hani başımı agrıtır mı o motor bi bilginiz var mı acaba ?

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı TankutErasla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba süperlight bana çok küçük gibi gelmişti aslında , saglam mıdır hani başımı agrıtır mı o motor bi bilginiz var mı acaba ?
    Kuba sl 200 başlangıç için iyidir. buna alternatif olarak regal raptor serisine bakabilirsin. falcon freedom'dan memnun olanlarda var ama pek bilmediğimden birşey demem çokta doğru olmaz.

birde bajaj avenger çıktı galiba bajaj genel olarak iyidir tamam bir honda vs değil ama ürünleri kötü değil.

hyo, daelim'e şimdilik bulaşma yedek parça fiyatları seni üzer

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    hyosung gv 250 benim başlangıç motorumdu kullandığım sürede sadece regülatör sıkıntısı verdi başka da bi sıkıntısı yoktu.genel anlamda vitesi boşa almak zordur ama.bu arada karbüratörlüsünü alın efi değil.

schism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı isfa67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung gv 250 benim başlangıç motorumdu kullandığım sürede sadece regülatör sıkıntısı verdi başka da bi sıkıntısı yoktu.genel anlamda vitesi boşa almak zordur ama.bu arada karbüratörlüsünü alın efi değil.
    ben de efi var hocam,
    özellikle neden belirttin ?

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Superlight altınız da küçük kalacaktır ve rahat etmeyeceksiniz. 1,75 boyundayım ve depoyu kavrarken ayaklarım deponun ucunda kalıyor. 1,75 sonrası için rahat olacağını sanmıyorum

Race_Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha-YZF-R25

Yamaha....en doğru seçim

pulsar hindistan şikayetlerini oku yeter.....customer complaints bajaj india diye gir google den ara....

Kuralkan (Kanuni)....hyosung getirdi sonuç ne oldu.....bayiliği bıraktı artık parça yok
    Kuralkan (Kanuni)....hussar getirdi yani (CPİ) sonuç ne oldu......bayiliği bıraktı artık parça yok
    Kuralkan (Kanuni)....pejo scooter Kanuni Mz getirdi sonuç ne oldu.....bayiliği bıraktı artık parça suyunu çekti yok artık...
    Kuralkan (Kanuni)....Kanuni Phantom 180i getirdi sonuç ne oldu.....bıraktı artık parça yok
    Kuralkan (Kanuni)....PGO scooter getirdi yağ soğutmalı sonuç ne oldu.....bıraktı artık parça yok
    Kuralkan (Kanuni)....şimdi bajaj getiriyor sonuç ne olacak......birkaç sene getirecek....sonra bırakacak....ve gene parça yok olacak söylemedi demeyin olan sizlere bizlere olacak....ama ben artık kanmıyorum....Yamaha dan şaşmıyorum...kesinlikle....

ALIRKEN biraz pahalıya al ama DEĞERİNDE de satabilirsin sıkışınca.....Akıllı olun ey Milletim

Cevaplar için teşekkurler dostlar Regal raptor serisinde karar kıldım biraz daha maddiyatı yükseltip , Spyder yada Daytona'dan birini alıcam . Daha cok uzun yol yapacagım için tercihim spyder oulcak sanırım bakalım nolucak

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Cevaplar için teşekkurler dostlar Regal raptor serisinde karar kıldım biraz daha maddiyatı yükseltip , Spyder yada Daytona'dan birini alıcam . Daha cok uzun yol yapacagım için tercihim spyder oulcak sanırım bakalım nolucak
    bakarak karar kılabilmen çok güzel.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Tekirdağ'da istikamet ediyorum)
    istemsiz güldüm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler