Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar üşenmeyin emeklerinize yazık

Motovento
    REKLAM ALANI
    k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    slm arkadaşlar gecen gün haberlerde görmüşsünüzdür 42 bin liralık motosıkleti caldılar.sadece ve sadece gidon kilidi vardı belkide işyerinin önüydü yada evinin bu kadar hırsızlık varken niye bu kadar rahatsınız.yine gecen motosıklet net'den bir arkadaşın motosıkletini çaldılar iterek götürüyorlardı videosuda var arkadaşa soruyolar kılıtde var dısk kılıdede var dıyo takmamiş.paranızın değerimi yok anlamıyorum gecen bi lokantaya gittim girişde motosıklet gözümün önüne bıraktım alarmı actım ve disk kilidini taktım.orda çalışan bir coccuk abi ne gerek var bu kadar falan dedi ya dedim wc ye gıtsem sanki sen bakcaksın işine bak dedim.lütfen üşenmeyin hatta zinciriniz yanınınzda varsa sabitleyin yazık günah.
    Mustaphalanx ve Panashira bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ousi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700X
    Motosikletin fiyatı her ne kadar pahalı olursa olsun direksiyon kilidinin bir tekmeyle açıldığını bu sitede bilmeyen yoktur e zaten sonrası sürükle götür.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    gidon klidi motorunuzla oynamasınlar diye var yeri değiştirilmesin vs. hırsızlık engelleyici bi sistem değil.

bunu aklınızdan cıkarmayın

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 binlerce tl ver. Ama nedense bu motosiklet üreticileri bir türlü adam akıllı kendi kilidini geliştirmiyorlar. Amaçlarını anlamış değilim....
    Panashira, yürekçe ve weirdo1 bunu beğendiler.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Güvenlik aksesuarı satmak... Neden olacak!
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Peugeot mobiletlerde bile gidon ortasından kontak anahyarıyla uyumlu mil çıkardı ve arka tekere takılırdı. Bunu yapsalar bari...
    oggomoggo bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Bu önlemleri almak gerçekten zaman alıyor. Kendimden örnek vereyim. Motorumu 2 ayrı zincirle pencere korkuluklarına bağlıyorum, motosikletin kılıfını sürekli yanımda taşıyamıyorum çünkü ağır ve çok yer kaplıyor. Kılıfı apartmanın içinde bir yere koyuyorum. Motoru park ettikten sonra apartmanın içine girip kılıfı alıyorum, zaten zincirlemiştim, kılıfı örtüyorum, en son hamle olarak da ön tekere alarmlı disk kilidini takıyorum. Sabah işe gideceğim zaman da bu işlemlerin tam tersini yapıyorum. İnanın bana gideceğim yol Ev-iş arası 15 km, 20 dk felan sürüyor trafikte ama motora binip marşa basana kadar 15 dk zaman harcıyorum. Bu 15 dk içinde kulak tıkacı takma, balaklava giyme, kask takma, sırt koruyucuyu giyme, eldiveni giyme gibi aktviteler de var tabi Eee iş yerine gidince de yine motoru parket, zincir tak, disk kilidi tak, soyun dökün vb... Bizim insanımız gibi üşengeç bir millet için gerçekten zor işler bunlar. Hatta şöyle söyliyeyim çoğu zaman bunlar zul geldiği için arabayla gidiyorum işe
    k_ayhn bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)