Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

:: Motosiklet.Net (MT) Haykırma Köşesi ::

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Yeşil ışığın yanmasına daha 3 sn varken atağa kalkan araç ve motosiklet sürücüleri yapmasınlar mümkünse. O kadar bekleyen 3 saniye daha bekleyebilir kanımca.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Bir ders seçiminin daha sonuna geldik... Bana okulu uzatmam için elinden geleni ardına koymayan İTÜ yetkililerinin alayını............. saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Sadece bir dönemim ile okulu 1 sene uzatmam için beni kaldığım evden attıran arkadaşlarımı(!), beni son anda yarı yolda bırakan proje grubu elemanlarını, zaten hazır ayağa kalkamayacak durumdayken 2 tane de kendileri vurup kalıcı pikolojik zarar veren dostlarımı(!) ayrıca bi tebrik ediyor ve alayının................. başarılarının devamını diliyorum.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ders seçiminin daha sonuna geldik... Bana okulu uzatmam için elinden geleni ardına koymayan İTÜ yetkililerinin alayını............. saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Sadece bir dönemim ile okulu 1 sene uzatmam için beni kaldığım evden attıran arkadaşlarımı(!), beni son anda yarı yolda bırakan proje grubu elemanlarını, zaten hazır ayağa kalkamayacak durumdayken 2 tane de kendileri vurup kalıcı pikolojik zarar veren dostlarımı(!) ayrıca bi tebrik ediyor ve alayının................. başarılarının devamını diliyorum.
    muhahaha alayının... başarılarının devamını dliyorum buraya girip okuyabilirler de.. soruyorum o arkadaşlara ne etti bu jimi size
    jimi_hendrix bunu beğendi.

1 Haftadır forumda zaten yüzlercesi açılmış olan başlıktan açmamak için kendimi zor tuttum ve en sonunda bulgur pilavı almaya verirdim (cbf150) inşallah yanlış yapmamışımdır. Ben almaya gidiyorum beyler hadi eyvallah yolumdan döndürmek isteyen olursa mesaj atabilir biraz uzun sürüyor yol:D

200Ns bütçem yetiyor ama ekipman dizebilmek için eledim ://

Motosikleti
    MT-25
    Aaa motor mu kullanıyorsun, bak benim motor da surda duran bak....bak.... sessizlik. Sessizlik... kafami cevirmiyorum bakmiyorum ..Sessizlik...

Ic ses: tobeee yarabbbimmm yaaa

üzerine anahtarını uzatip al bin demesi üzerine ... saskinlik kizginlik ....önündeki kahveyi suratina cakmam....

Bir sürü motor kullanıcısı da vardı cafede.. goren falan olduysa bu sitedenseniz vallahi bildiginiz gibi değil kahveye elim carpti

Kendileri mantık yürüterek işin içinden çıkabilecekken konu açan tiplere ayar oluyorum. Laf edince de üste çıkıyorlar sen kendi uzuvlarına ve düşüncene hakim olamazken benim düşüncelerimi mi sorgulayacaksın? Peşlerini bırakmam kirlilik yapıyorlarsa bende kirletirim konuyu. Tuvalete gidicem motosiklet ne kadar yakar? Motor kiralıcam düşürür müyüm? Konu başlığı olmasına rağmen 357382 motoru ayrı ayrı konu açarak sorayım ama hiç motor almayim. E YETER.

Motoru zarzor duran trafikte aradan geçirirken arkamdan "yürü lan" diye bağıran ssli arkadaşa selamlar

O-bu-şu değilde , konuyu açan Levent kardeşimiz en'son 9 haziran girişi hayırdır ?

Motosikleti
    MT-25
    Barut mu karıştı hamuruma mübarek patlamaya hazır bir bomba gibiyim su sıralar . Sustuk yine hadi hayırlısı

Yok mu çevresinde ya da kendinde Kymco Venox'u olup da satmak isteyen!!! Haykırıyorum.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhahaha alayının... başarılarının devamını dliyorum buraya girip okuyabilirler de.. soruyorum o arkadaşlara ne etti bu jimi size
    o arkadaşların okumasına gerek yok bunları onların yüzüne de söyledim. kaybedecek bişeyim yok zaten hayatta...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Yok biiiiir sitemim hayatta herşey kısmeet.
    something123 bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumu takip etmekten gün içindeki işlerimi yapamıyorum. en sonunda patron beni kapı önüne koyacak artık ybr mi alsam cbf mi alsam yeni baslicam ne alsam gibi aynı konuları görüp hjer defasında merak edip sıkılmaya sıkılmaya okumaktan sıkıldım

Yanımdan 1200GS sürücüsü geçti kask dahil hiçbir ekipman yok kollar sopa gibi dimdik oturuyor gözde güneş gözlüğü totosu tavan yapmış halde. Kesin beyin yok bu adamda
    something123 bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artcisi bayan olan (SS tarzi)arkadaşları geçsem artistlik yapıyor görüntüsü oluyor,arkadan izlesem yanlis anlasiliyor gibi geliyor,ne olacak bu işin sonu.Özellikle ne yavaş ne hizli gittikleri zaman oluyor yada bitek banami oluyor
    bence onlarda kendilerine bakmamızı istiyor. ben baktım, bakıyorum, bakarım, bakacağım

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence onlarda kendilerine bakmamızı istiyor. ben baktım, bakıyorum, bakarım, bakacağım
    Altımdaki motorla 100lik makinayı geçemeyeceğim için zaten tek seçenek arkasından gitmek kalıyor

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Kahrolsun bağzı şeyler

Ayrıca imam hatipler kapatılsın.

Motosikleti
    Yohhh
    Haykırıyorduk di mi?

mombohunter bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Cimi sana haykırmak yasak =D
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)