Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sessiz Kask

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX 125 - CBR 250 - MT 25
    Selamlar. Sessiz kask olmaz da sesi az alan kask işte. Nolan N87 bir de AGV K3 sv vulcan begendiğim kasklar. Kullananlar görüş bildirirse sevinirim. Farklı önerilerde de bulunabilirsiniz. Bütçe 700-900 tl. Gerçi LS2 den sonra (ff351) memnun olmama gibi bir duygu yaşayacsğımı sanmıyorum bu baremdeki kasklarda. Güneş vizörü mutlaka olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ben de gelecek hafta yeni bir kask almayı düşünüyorum.Nolan n87 ile Shark Skwal Flynn arasında kaldım kullanıcıları varsa bilgilerini bekliyorum.Shark Skwalın linki bu http://www.motosikletaksesuarlari.co...yaz_35538.html

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Nolan fazlasıyla ses alıyor agv'ler iyidir

Motosikleti
    Hyosung GV650
    ben n86 kullanıyorum. önceki kaskım lazer lz6'ydı lazerden sonra traktörden inip ferrariye binmiş gibi oldum ben memnunum ama bahsettiğin karşılaştırmayı iki kaskı kullanan arkadaşların cevaplaması daha doğru olur.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nolan fazlasıyla ses alıyor agv'ler iyidir
    Ağabey AGV'ler derken AGV K-3 SV serisi hakkında konuşmuyorsundur inşallah
    Hsynymn1 bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Schuberth dışındaki tüm kasklar seslidir.

Nolan n86 hava alma problemleri yüzünden revize edilip n87 çıktı, onla ilgili yorumları beklemek lazım, illa plastik italyan bir kask alcam diyorsanız nolan her konuda > agv

Schuberth in ucuz kasklarin vardı 1.250 olan eminimki sessizdir. Keza shoei qwest fiyatları 1.200 civarinda, evet malzeme ve işçilik kalitesi ust segmentteki nxr gibi değil ama en azından fiber vede shoei.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Arkadaşda agv k5 var benim, bi değişelim dedim sonra kaskı geri vermemek için hiç durmadım bende nolan n44 var bu arada. 3-4 bilmiyorum da 5 gerçekten iyi

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Agv K5 öneririz

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Uzun yıllar AGU olarak okuduğum
    "-ulan buda nasıl markaymış"
    diye yıllar sonra araştırıp AGV olduğu anladığım Estetik ve ayrodinamiğini çok beğendim ama alamadığım bir baret..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Bende yeni kask almaya niyetlendim muhtemelen marushin alıcam.Sessiz olduğu konusunda söylemler var.

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Schubertler sessizdir ama bu demek değilki diğer üst seviye markalar seslidir..
    Ben araştırmalarım sonucunda Shoei NXR almıştım, ses konusunda genel olarak başarılı, kabuk ölçü adedi fazla (bu sayede tam olarak kafanıza uyan kaskın, dış profilide optimum seviyede küçülüyor) olan bir kask..

Motosikleti
    PCX 125 - CBR 250 - MT 25
    İlgi ve öneriler için teşekkürler. AGV K5 i aldım gündeme.

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Alıntı MoKo777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de gelecek hafta yeni bir kask almayı düşünüyorum.Nolan n87 ile Shark Skwal Flynn arasında kaldım kullanıcıları varsa bilgilerini bekliyorum.Shark Skwalın linki bu http://www.motosikletaksesuarlari.co...yaz_35538.html
    ben n87 kullanıyorum ses alıyor.

Motosikleti
    Moto Guzzi Griso (2007) HD Sportster XL (1997)
    Başlık altında ürün eleştirim olsun diye yazıyorum. Yeni kaskın hayırlı olsun, inşallah gözlemlerini de burda yazarsın. Caberg duke çene açılır kask kullanıyorum ve inanılmaz sesli bir kask. Keşke daha iyi araştırsaydım diyorum şimdi. Resmen 650 tl boşa gitti.

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K5 i bende baktıştım sonra bi anda shark speed r a yöneldim nedense. Bu kaskada bakabilirsin.
    Ama sen ne aldın dersen hala araştırıyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Suan agv k3 kullanıyorum, nolan ve k5i de 30kmlik yolda denedim ayrı ayrı, ses olarak iyiden kötüye performanslar(şahsi fikrim) k5>k3>nolan, bence agv alın pişman olmazsınız

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı erreguay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    K5 i bende baktıştım sonra bi anda shark speed r a yöneldim nedense. Bu kaskada bakabilirsin.
    Ama sen ne aldın dersen hala araştırıyorum
    Speed R'ın ne yazık ki gayet ses aldığını söyleyebilirim. Eski kaskım olan scorpion exo 500 ile kıyaslıyorum. Ben normalde kulak tıkaçsız kesinlikle kullanmıyorum motosikleti. Bir gün tıkacı unuttuğum için 12km bir yolda denemek zorunda kaldım , çok fena. ÖZellikle 70-80 i geçince sürat içeride fırtınalar kopuyor. Ama şunu belirtmeliyim kaskın çene rüzgarlığı takılı değil. Pinlock u havalar sıcak diye henüz takmadığım için buğulanma problemi yaşamamak adına chin pad- çene rüzgarlığını takmadım. Gürültüde bu da etken olabilir ama dediğim gibi tıkaç kullandığımda zaten bütün kasklar sessiz ;)

Tıkaç olarak da aşağıda linkini ve fotoğrafını paylaştığım ürünü tavsiye ederim. Tıkaçsız kullanmayın kaskınızı , uzun süreler yüksek sese maruz kaldığınızda duyu kayıpları yaşamanız çok olası.

http://www.motomaxonlineshop.com/alp...ulaklik-pmu280

ryangt bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2011)
    Headphone lu kaskın ses geçirmeyeninden istiyorum. Şayet hem gürültüden korunacağım, hem müzik dinleyeceğim. Ama korna seslerini az da olsa duymak istiyorum. Düşünsenize belki arkadaki adam yol istiyor, biz duymuyoruz dayak yeme ihtimali var :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler