Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet fuarlarında fiyatlar uygun mu oluyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    DİJİTALTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Merhaba arkadaşlar, motosiklet fuarlarinda 0 motosiklet fiyatlari normale gore daha mi uygun oluyor? Boyle birkac mesaj okudum ama tam acik yazmiyordu.

Uyhun oluyorsa ne kadarlik bir indirim oluyor? Fuarlar genelde ne zaman duzenleniyor ve hep istanbul da mi oluyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı DİJİTALTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, motosiklet fuarlarinda 0 motosiklet fiyatlari normale gore daha mi uygun oluyor? Boyle birkac mesaj okudum ama tam acik yazmiyordu.

Uyhun oluyorsa ne kadarlik bir indirim oluyor? Fuarlar genelde ne zaman duzenleniyor ve hep istanbul da mi oluyor?
    yılda bikere oluyor abartılcak birşey yok takma kafana bu kadar şubata veya marta oluyor
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Motobike expo, genelde şubat sonunda İstambul'da oluyor. Motosiklet fiyatları firmaların lansman fiyatları kadar oluyor. Bazı modellerde belki ufak indirimler oluyor. Fuarın genel amacı tüm model ve ekipmanları bir arada görerek, kıyaslayabilmek ve bilgi almak. Ancak bazı markaların ekipmanlarında hatrı sayılır indirimler olabiliyor. Örneğin bir çok arkadaş motosiklet aldıktan sonra yada almadan hemen önce fuardan mont, eldiven vs ekipmanlarını tamamlıyor.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Hep istanbulda oluyor. Lansman fiyatı ile yakalanabilirse ucuz diye geçiyor. Yoksa bayiidede pazarlık yapsan fuardaki verecekleri fiyattan alabiliyorsun makineyi

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    motor fiyatlarında fark yok kardeşim,bu sene fuardaydım,tek amacı bütün marka ve modelleri bir arada görüp kıyaslaman,okadar,,kendi xmax ime fuarda daha ucuz olur diye akrapoviç egzoz,aksesuar falan baktım,ama bırakın indirimi aksine daha pahalıydı,2750 tl fiyat verdikleri egzozu serviste 2400 tl ye bıraktılar,,

genelde ekipman falanda baktık ama kampanya yaptıkları ürünü zaten piyasadan pazarlıkla aynı fiyata hatta daha düşüğe bile alabiliyosun,ancak her türlü seçenek oluyor o ayrı konu,,hepsi uyandı artık,ucuz motor alırım diye fuarı falan bekleme boşuna,hayal kırıklığı yaşarsın

yeni modelleri görmek için gidilir,biz bikaç kişi gittik ama bişey almadan boş döndük

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Fuardan önce zam yapılır. Fuarda eski fiyattan son satışlar yapılır.
    Yani fuar'da daha pahalı oluyor.
    2 yıldır bu piyasayı ciddi anlamda takip ediyorum. Fiyat her 6 ayda bir artıyor. Düştüğünü hiç görmedim.

DİJİTALTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Verdiginiz degerli bilgilerden oturu tesekkur ederim bilmedigim seyleri ogrendim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:48 ----------

Yanliz bu motosiklet fiyatlarini da elestiriyorum ybr ve cbf ler 6 bin liranin uzerinde ve gitgide artiyor cok abartili bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)