Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şaka gibi ceza ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Arkadaşlar geçen hafta evimizin önünde ki çevre yolundan giderken radar ceza kesmiş. Hızım 80, gelen para cezası 488 tl. Tamam hızlı gitsem de 160 ile falan kesse sorun olmaz.
    Ben her zaman azami hıza uyardım, öyle apacilik yapmazdım. Şimdi bu parayı ödemek çok zoruma gidiyor sadece keyfi kestiler. Bu yol bildiğim bir yoldu ve millet burdan en az 120 ile geçiyor sizce itiraz etsem mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------

Kredi çekip ceza yatıracam, ben o parayla eğitim masraflarımı ödeyecektim 😡

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı ömerfarukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen hafta evimizin önünde ki çevre yolundan giderken radar ceza kesmiş. Hızım 80, gelen para cezası 488 tl. Tamam hızlı gitsem de 160 ile falan kesse sorun olmaz.
    Ben her zaman azami hıza uyardım, öyle apacilik yapmazdım. Şimdi bu parayı ödemek çok zoruma gidiyor sadece keyfi kestiler. Bu yol bildiğim bir yoldu ve millet burdan en az 120 ile geçiyor sizce itiraz etsem mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------

Kredi çekip ceza yatıracam, ben o parayla eğitim masraflarımı ödeyecektim ��
    Yanlış anlamada birader 488 tl ceza için kredi çekerken R25'e niye biniyorsun?Merakımdan soruyorum.
    ENİGMA, pea, Metela ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamada birader 488 tl ceza için kredi çekerken R25'e niye biniyorsun?Merakımdan soruyorum.
    Hayallerimi gerçekleştirmek için çalıştım kazandım biriktirdim sanane ? Elalemin derdi seni mı gerdi ? Birde yeni yeni bunlar türedi " almasaydıncilar " kendileri çok biliyormuş gibi. Kendisi alamıyor millete laf ediyorlar...
    Ben burda cezanın keyfi oluşundan bahsediyorum alakaya maydonoz dam üstünde saksağan vur beline kazmayı
    uugguurr86 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Hayallerimi gerçekleştirmek için çalıştım kazandım biriktirdim sanane ? Elalemin derdi seni mı gerdi ? Birde yeni yeni bunlar türedi " almasaydıncilar " kendileri çok biliyormuş gibi. Kendisi alamıyor millete laf ediyorlar...
    Ben burda cezanın keyfi oluşundan bahsediyorum alakaya maydonoz dam üstünde saksağan vur beline kazmayı
    keyfi ceza olmaz eğer hız limitini aştıysanız keyfi değildir ha aşmadım derseniz itiraz edin
    hasmet ve acestor bunu beğendiler.

80KMH hız ile 488 lira ceza yiyorsanız ceza yediğiniz yerde hız sınırı 50 KMH dir. İtiraz hakkınız tabiki var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    yeni aldığım motosiklette katlanır plakalık var, ben taktırmadım ama kullansam caizmi onu araştırıyorum 😃
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    DRZ400SM
    Sakin ol koçero.Bana giren çıkan yok.Sana giren girmiş konuyu açan sensin.Demekki 80'le gidilmeyecek yolda 80'le gitmişsin ceza yemişsin.Millet 120'le geçince sana 80'le geçme hakkı mı doğuyor?

Bide hacı belki R25 alamıyorum ama 488 tl içinde ağlamıyorum internette.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni aldığım motosiklette katlanır plakalık var, ben taktırmadım ama kullansam caizmi onu araştırıyorum ��
    İstanbul'da polisler özellikle plakalarla oynuyorlardı bi ara ceza kesmek için haberin olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Sakin ol koçero.Bana giren çıkan yok.Sana giren girmiş konuyu açan sensin.Demekki 80'le gidilmeyecek yolda 80'le gitmişsin ceza yemişsin.Millet 120'le geçince sana 80'le geçme hakkı mı doğuyor?

Bide hacı belki R25 alamıyorum ama 488 tl içinde ağlamıyorum internette.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

İstanbul'da polisler özellikle plakalarla oynuyorlardı bi ara ceza kesmek için haberin olsun.
    Ankara 'da şehir içinde var polis ben genelde uzun yol kullanıyorum. Plaka katlanır ama ben sabitledim civataları iyice sıkarak, katlamak imkansız.. Bu şekilde ceza yersem bidaha plaka takmam o ayrı 😃

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Neresi tam olarak? evinin önünden çevre yolu mu geçiyor? kamera var mı? gelen ceza eds li fotoğraflı mı? neye istinaden itiraz edeceksin?

Motosikleti
    honda cb500f
    katlanır plakakalıkla yakalanırsan yüklü ceza ve trafikten mene kadar gidebiliyor sanırım. plakalığı düzeltirsen trafige geri çıkartabiliyorsun geri.bir ara çok üstüne gittiler o işin.

Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara 'da şehir içinde var polis ben genelde uzun yol kullanıyorum. Plaka katlanır ama ben sabitledim civataları iyice sıkarak, katlamak imkansız.. Bu şekilde ceza yersem bidaha plaka takmam o ayrı ��
    Bende genelde uzun yol kullanıyorum ama Ankara'nın doğusunda yolda 1 tane polis aracı yokken İstanbul'dan gelirken Ankara'ya kadar 5-6 çevirmeye girdim herhalde.Katlanmıyorsa sıkıntı olmaz herhalde.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Bende genelde uzun yol kullanıyorum ama Ankara'nın doğusunda yolda 1 tane polis aracı yokken İstanbul'dan gelirken Ankara'ya kadar 5-6 çevirmeye girdim herhalde.Katlanmıyorsa sıkıntı olmaz herhalde.
    Ankara nın bütün girişlerinde çevirme olur, onlar asayiş oluyor genelde radara girmediğin sürece çevirmezler çevirselerde plakaya egzoza bakmazlar. Özellikle yunuslar sıkıntı burda 30 yıllık Ankara lı olduğumdan nerede uygulama yaparlar iyi biliyorum. Fz6n aldım bu gün katlanır plaka, two brothers egzoz felan var yunusların arayıpta bulamadığı profil motosiklet 😃

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kredi çekip ceza yatıracam, ben o parayla eğitim masraflarımı ödeyecektim 😡
    Antalyada mı yaşıyorsun? Facebookta grup var trafik radar noktaları diye böyle ceza yiyenler var hep o çevre yolunda makbuzlarını paylaşıyorlar.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hız limiti 50 dir sende %30 dilimi geçmiş oluyorsun o nedenle okadar yüksek.Radar yaptığı yeri iyice kontrol et.Hız limiti uyarı levhası varmı radar uygulama levhası varmı resimlerini çek sonra git indirimli cezayı öde akabinde cezaya itiraz et.Başkada yolu yok.

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    Paşa paşa ödeyeceksin. Aynı cezayı ben de yedim, paşa paşa ödedim. Ama ben en azından 130 yaparken yedim, 80 ile giderken 488tl yemek koyar be adama 🙂

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Adamda r25 yok ama cbr 500 r var r25 yaninda Poh Yesin

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay arkadaş ya en ufak bir yoruma bile atarlanir oldu millet . Şimdi bı başlarım 500r - R25 maksimum hız olayına ortalık karışır .

Ömer biraz sakin adam birşey yazmış direk atar , yipranirsin yapma bunu.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir daha 30la gecersin iste cemkirmene gerek yok Parayla egitiliyorsun iste boyle.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Evinin önündeki çevre yolu diyorsun. Otoban değilse ve o çevrede evler varsa hız sınırı 50km (şehir içi geçtiği için)dır. Sende 80 ile geçtiğin için o ceza gelmiş. Yapacak tek bişi var oda parayı ödeyip sonra itiraz etmek. Geçtiğin güzergahtaki hız tabelasını ve radar vs tabelalarını kontrol et. Onlar yoksa bi ihtimalle cezadan kurtarırsın kendini yoksa itiraz avukat vs masrafları da girer işin içine. Geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)