Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hyosung GV 250 ve Daelim Daystar 250 arasında kaldım ? Yorumlarınızı bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Gv 250 kullanmadım ama V motor olması ve kullananların memnuyeti ile bir adım önde. Tabii tipini beğenmeyenler de var. Ben daelim daystar tercih ettim. Gayet memnunum. Hızlanması , rahatlığı, şekli vs gayet iyi. 120 lerde titreşim hafif hissediliyor. Benim memleketin kış memleketi olmasından dolayı aksesuar sıkıntısı çekiyorum ön cam takayim diyorum orijinali internette 350-400 TL yedek parça ihtiyacım henüz olmadı ama olursa muhtemelen sıkıntı çekeceğim. Uzattım belki ama son söz : motosiklet zevk işiyse ki öyle üzerine binmek lazim hangisi icine siniyorsa onu almak lazim. Bu arada daystarin sesi scooter dan hallice.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Alıntı fafarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gv 250 kullanmadım ama V motor olması ve kullananların memnuyeti ile bir adım önde. Tabii tipini beğenmeyenler de var. Ben daelim daystar tercih ettim. Gayet memnunum. Hızlanması , rahatlığı, şekli vs gayet iyi. 120 lerde titreşim hafif hissediliyor. Benim memleketin kış memleketi olmasından dolayı aksesuar sıkıntısı çekiyorum ön cam takayim diyorum orijinali internette 350-400 TL yedek parça ihtiyacım henüz olmadı ama olursa muhtemelen sıkıntı çekeceğim. Uzattım belki ama son söz : motosiklet zevk işiyse ki öyle üzerine binmek lazim hangisi icine siniyorsa onu almak lazim. Bu arada daystarin sesi scooter dan hallice.
    Eyv görüşlerin için, daystarın fabrika çıkış lastiklerini mi kullanıyorsun yoksa değiştirdin mi? Bir de ne kadar yakıyor hesapların mı hiç

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı Facoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyv görüşlerin için, daystarın fabrika çıkış lastiklerini mi kullanıyorsun yoksa değiştirdin mi? Bir de ne kadar yakıyor hesapların mı hiç
    Evet fabrika çıkışı lastikleri kullanıyorum. Islak zeminde kaymaya çok meyilli ama çok temkinli kullandığım için dezavantajını yaşamadım. Şehir içi 14_15 kuruş civarı yakıyordu yazın ama şimdi ne yakar bilemiyorum zamlardan sonra. ..

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Bir de Daelim'de akıllı anahtar sistemi diye bişey varmış sitesinde okudum. Daystar 250'de böyle bi sistem var mı?

Bu konuyu başlatan arkadaş hangi motoru seçti acaba?Tecrübelerini aktarabilir mi?

Motosikleti
    Artık Yok...
    yahu ilk mesajdan beri okuyorum konuyu şu tarihe bakmaya alışamadım bür türlü arkadaş hoop hortlatıyorum yazmış geçen sene bir bakdım 2017 yazıyor bir bakdım konuyu açan arkadaş 2016 da açmış ama ben vazgeçermiyim iki sayfa gözlerimi yorup okumuşum illaki yazıcam bir şeyler ))

daelim ve gv akraba kuzenler biri tek biri çift silindir.. ikisininde kendilerine has artıları var kronikleri var arkadaşlar yazmış önceki mesajlarda gv de kronik buji piposu buji gibi sorunlar var daelimde marş motoru arıza yapabiliyormuş.. halolmıycak çözülmiycek şeyler değil kalıcı halde çözülür..

ben bu ikisi arasında gv ciyim cruiser benim için V motor demekdir.. ama daleimde iyi makine.. kendilerini ispatlamışlar artık..

ve bu motorlar önceki sayfada bir arkadaş yazmış ona hak veriyorum çok değerlenicek çünkü türkiyeye bu döviz kuru bu vergilerle ibr daha düşük hacimde bile 300cc falan kaliteli cruiser girmez .. çünkü girerse 25 bin lerden satışa çıkar onuda kimse almaz o rakamlara.. yüksek hacim zaten hiç girmez 600 lük ve üstü belki özel istekle getirtilir falan.. ama filo olarak hiç bir marka artık türkiyeye yüksek hacim cruiser sokmaz..

bu motorlarda yani daelim ve gv görüp görüceğiniz en son modern enjeksiyonlu teknolojik cruiserlar olucak.. o yüzdende ilerleyen yıllarda bunlarda altın değerinde olucak cruisercı çok insan bu motorları arıycak.. yakıtta böyle artarsa fiyatlar tam ideal cruiser olucak..

çünkü piyasadaki cruiserlar genel olarak 90 lıların teknolojisini taşıyan eski nesil çok yakan makinalar dragstarlar ,vn800 ler falan ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)