Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bajaj Chopper Modeli: Bajaj Avenger 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Bu motoru kullanan veya hakkında herhangi bi bilgisi olan arkadaşlar artı ve eksi yönlerini aktarırsa çok memnun olurum. Benim dikkatimi çeken ilk mevzu, Hero Karizma 225cc 5 yıl garantili motor 6.500tl ye satılıyor. Ancak Avenger 150 6.790tl. Ortada büyük bi mantıksızlık var. Ekrem abide mesajımı görürde aydınlatır insallah. Sizlerinde görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    supersamo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 150
    Kuba superlight 7000 lira, Harley Davidson'lar 30000-40000 bin lira benimde ilk dikkatimi bu çekti.

Harley yetkililerinden açıklama bekliyorum
    SAZMAN, oenaj, Eski_kasa ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı supersamo48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba superlight 7000 lira, Harley Davidson'lar 30000-40000 bin lira benimde ilk dikkatimi bu çekti.

Harley yetkililerinden açıklama bekliyorum
    Bide sizin gibiler türedi. Ha ha ha çok komik ya gülerken kan geldi gözlerimden. Hadi başka kapıya koç.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bununla ilgili 1 hafta içinde başka bir konu açılmıştı, hatta yetkililerle bire bir görüşülüp aynen aktarılmış ve inatla 150cc yeterli cevabı alınmıştı...

bi bakınız derim ;)

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bununla ilgili 1 hafta içinde başka bir konu açılmıştı, hatta yetkililerle bire bir görüşülüp aynen aktarılmış ve inatla 150cc yeterli cevabı alınmıştı...

bi bakınız derim ;)
    Forumu aradım taradım bi bilgi bulamayınca konu açtım bende hocam. Bakıyorum şimdi. Sizde denk gelirseniz o konuya yazın buraya hemen. Selametle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Fiyat cc'ye göre değil, malzeme kalitesi ve işçiliğe göre belirlenir. Tabiki cc'ninde etkisi vardır ancak ana etkin maddeler bunlar.
    dejavoo bunu beğendi.

Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat cc'ye göre değil, malzeme kalitesi ve işçiliğe göre belirlenir. Tabiki cc'ninde etkisi vardır ancak ana etkin maddeler bunlar.
    Çok haklısın kardeşim de bulunmayan hint kumaşımı kullandılar, gerçi bunlar hintli bulmuş olabilirler Ve yeni çıkan bi motor, kimsede güvenemiyor. Pulsar 150 ns de kaliteli motor yorumlarına göre ama 6 bin tl civarından satılıyor. Bunuda öyle satsa hiçbir sıkıntı olmaz benim açımdan.

Motosikleti
    Asya Nostalji, Mondial 125ZN
    Hocam merhaba bende mondial 125zn ile başladım ve artık motor değiştirmek istiyorum. Bu motor çok dikkatimi çekti bende konu açtım hatta. Motorun artıları ve eksilerini tam anlamıyla anlatacak birisi olsa harika olacak. Ama motorun duruşu filan çok hoşuma gitti.

Alıntı fatih063838 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba bende mondial 125zn ile başladım ve artık motor değiştirmek istiyorum. Bu motor çok dikkatimi çekti bende konu açtım hatta. Motorun artıları ve eksilerini tam anlamıyla anlatacak birisi olsa harika olacak. Ama motorun duruşu filan çok hoşuma gitti.
    Benimde dikkatimi çeken bi motor ama bu kadar çok para veremem. Içim el vermez çünkü öğrenciyiz. Bunun daha sigortası var ekipmanı var. Bu fiyata tutulursa da helal olsun.

Motosikleti
    Asya Nostalji, Mondial 125ZN
    Hocam motor kaliteliyse 10bin kilometre sonra bana sıkıntı çıkartmayacak sa alırım.

Alıntı fatih063838 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motor kaliteliyse 10bin kilometre sonra bana sıkıntı çıkartmayacak sa alırım.
    Ben kullanmadığım için bu konuda bir şey diyemiycem. Ama sorun çıkaracağını pek sanmıyorum. Benim takıldığım olay fiyatı. Bu motora bu parayı vermek yerine daha çok kullanıcısı olan kuba superlight 200 alırdım. Tabi bu benim fikrim. Kullanan arkadaşlar bilgilendirir senide çok fazla kişide yok daha bu motor.

Kuralkan = Para çok şey beklemeyin bu firmadan mondial gibi gidip çin malı parçalardan oluşan RX Evo GETİRME gibi cesareti olan bir firma değil kuralkan onun yerine qute diye hilkat garibesini satmaya çalışır piyasada bajaj mı tövbe daha almam düşünsene malına Sahip çıkamayan yedek parçasını Ekrem ATA torpiliyle getirten bir firma bu Ekrem Ata olmasa yollarda kalacağız her motosiklet firmasına bir Ekrem ATA şart arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Yağ değişimine sadece 60 TL masraf alan

Yağ : 20 TL
    Filtre: 10 TL
    İşçilik : 30 TL

5 vida açarsın ve sonra sıkarsın ver 30 TL bu servisçilik anlayışıyla fazla yaşamazsın kuralkan
    Assasinko35 bunu beğendi.

Alıntı geziyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkan = Para çok şey beklemeyin bu firmadan mondial gibi gidip çin malı parçalardan oluşan RX Evo GETİRME gibi cesareti olan bir firma değil kuralkan onun yerine qute diye hilkat garibesini satmaya çalışır piyasada bajaj mı tövbe daha almam düşünsene malına Sahip çıkamayan yedek parçasını Ekrem ATA torpiliyle getirten bir firma bu Ekrem Ata olmasa yollarda kalacağız her motosiklet firmasına bir Ekrem ATA şart arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

5 vida açarsın ve sonra sıkarsın ver 30 TL bu servisçilik anlayışıyla fazla yaşamazsın kuralkan
    Avenger modeli için bu dediğin 'kuralkan=para' benzetmesine bende katılıyorum. Klasmanında fazla rakibi olmayan bi model(chopper) olduğu için fiyatı biraz şişirmişler. Bu fazla fiyatlada belki tutar stratejisi uygulamış olabilirler. Bir şey kaybetmiyorlar çünkü zaten. 200 ns den her türlü kara geçiyorlar. Olan biz tüketicilere oluyor.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    çöp bir motor alma

Şu an kurye piyasası bajaj illal çekti ya honda yamaha kaç yıllık 85.000 km gördüm banamısın demiyor discover dağıtmışlar hangi kuryeye sorsam discover diyor bırak kardeşim lanet olsun aldığım güne motoru kendi imkanlarımla yaptırmasam çöp resmen bu servisçilikle müşteriye yağını değişmeyi bile öğretiyolar 60 TL ya sen ne yaptın vurmuşun voleyi zaten kuryelerden şahıs için ideal marka değil bajaj almayın aldırmayın
    Eski_kasa bunu beğendi.

Öğreneceğimiz çok şey var sizlerden. Bilmiyordum ben bunları. Peki kuba superlight 200 hakkında herhangi bi bilginiz var mı? Alınır mi?

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Avenger şuan rakipsiz görülüyor kuba hariç alınır bence.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    O motor chopper değil. Mondial 150MR neyse o. Gidin görün. 6800 lira verilmez.
    peypazar43, Ertugyigit, viper17 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı geziyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Size katılıyorum. Ben de sadece yağ değişimi için benzer fiyat ödedim. Servis kalitesi ve ilgisi düşük. Zaten adamlar Honda yeleği giyiyordu. Ama bunlar da bir süreç zamanla bu şekilde eleştirilere maruz kalarak servis kalitelerini iyileştirirler, eğer iyileştirmezler ise yok olurlar.
    Ben bu firmaları anlamıyorum, atama yaparsın sahaya bir denetçi, verirsin altına bir motor, servis servis dolaşıp yağ değişimi falan filan uğrayarak denetleme yapar. İşte o zaman görürler kaliteli mi değil mi sahadaki adamlar.
    Yahu farı tutan yan vidalar düşmüş titreşimden farkında değiller abi motor tamam diyor, ben fark ediyorum. Ellerinde vida yok civatacıdan aldım geldim vallahi billahi.
    Ustaya 8200 veriyorlar motora ne yapayım satayım mı dediğimde; hiç durma hemen sat diyor. Aidiyet olmayan firmalarda kurumsallaşma yalan olur. NET.

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size katılıyorum. Ben de sadece yağ değişimi için benzer fiyat ödedim. Servis kalitesi ve ilgisi düşük. Zaten adamlar Honda yeleği giyiyordu. Ama bunlar da bir süreç zamanla bu şekilde eleştirilere maruz kalarak servis kalitelerini iyileştirirler, eğer iyileştirmezler ise yok olurlar.
    Ben bu firmaları anlamıyorum, atama yaparsın sahaya bir denetçi, verirsin altına bir motor, servis servis dolaşıp yağ değişimi falan filan uğrayarak denetleme yapar. İşte o zaman görürler kaliteli mi değil mi sahadaki adamlar.
    Yahu farı tutan yan vidalar düşmüş titreşimden farkında değiller abi motor tamam diyor, ben fark ediyorum. Ellerinde vida yok civatacıdan aldım geldim vallahi billahi.
    Ustaya 8200 veriyorlar motora ne yapayım satayım mı dediğimde; hiç durma hemen sat diyor. Aidiyet olmayan firmalarda kurumsallaşma yalan olur. NET.
    Yazdıklarının altına imzamı atarım. Firma çalışanlarının firmadaki görevlerini bilmeleri, sevmeleri ve içselleştirmeleri gerek. Adam utanmasa 'sat sat sat k... a... sat' diyecek

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)