Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

42 bin liralık motosikleti 10 saniyede çaldılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Sultanahmet'te sadece gidondan kilitli motoru 10 saniyede götürmüşler. bugun haberlerde gördüm aşağıda ise haberin linkini bulabilrsiniz.
    http://www.dikgazete.com/asayis/42-b...r-h148179.html
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    ne şerefsiz adamlar var bu dünyada,inşallah en kısa zamanda bulunurlar,yazık ya motorun sahibine,
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne şerefsiz adamlar var bu dünyada,inşallah en kısa zamanda bulunurlar,yazık ya motorun sahibine,
    sahibinin hiçbir önlem almaması da ilginç. insan gözünden sakınır be
    pea bunu beğendi.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Emniyet Görevlileri nasıl bir çalışma başlattı acaba asıl merak ettiğim nokta bu.

Motosikleti
    Forza 250
    Sahibi nasıl olsa dükkanın önünde duruyor hemen müdahale ederim gibi düşünmüş ama 10 sn de götürmüşler. En azından bir disk kilidi taksaydı götüremezlerdi iterek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emniyet Görevlileri nasıl bir çalışma başlattı acaba asıl merak ettiğim nokta bu.
    Ehehe , akşam akşam güldürdün beni hocam. Başlattıkları çalışma şöyle; koy g...ne rahvan gitsin

Bulunsa da ceza almayacağını hepimiz biliyoruz.motor alırken önce kaskosunu öğrenmek şart.en azından dar kasko kasktan bile önemli ekipman

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bu gidon kilidini, hani anahtarı çıkarmadan önce ön tekeri tam sağ veya tam sol yapıp anahtarı iki kere çevirdikten sonra çıkardığımız gidondan kilitleme mekanizmasını kırmak bu kadar kolay mı?!

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    O motosiklete orada arabalarda çarpardı. Çok yol üstü.
    Koskaca hondanın yaptığı gidon kilidine bak. İstenilse öyle bir yapılırki mümkün değil böyle kıramazlar.

Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    napcaklar ki motor bulunanca haber bile vermiyor adamlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinin hiçbir önlem almaması da ilginç. insan gözünden sakınır be
    Kaskosu vardır belkide zengindir önemsemiyodur.Kaskolu bmw r1200 gs çaldırıp kaskoyu beklemeden bayiye gidip aynısından aynı gün alan birini tanıyorum. Sabah çıkıosun 60 70 bin liralık motorun yok amann bee s.et çamurlukları tozluydu zaten deyip gidip yenisini alıosun.Lan bir bekle belki motor bulunacak ama ne gerek var para çok işte harcayacak yer yok .

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Videosu burada,

https://youtu.be/G0A8gHZYmaM

Bu şerefsizlerden dolayı iyice paranoyak oldum ben de. Kapalı garajda hem abus zincir kilit (abus duvara bağlama aparatına bağlı), abus alarmlı disk kilidi bir de brandayla örtmeden bırakmıyorum.

Eşim dalga geçiyor benimle ama en azından niyetlenen olsa baya bi uğraştırırım.(Bu arada kasko da var )

Maalesef yasalar değişmedikçe bu hırsızlıklar daha da artar.
    GezeGeze bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskosu vardır belkide zengindir önemsemiyodur.Kaskolu bmw r1200 gs çaldırıp kaskoyu beklemeden bayiye gidip aynısından aynı gün alan birini tanıyorum. Sabah çıkıosun 60 70 bin liralık motorun yok amann bee s.et çamurlukları tozluydu zaten deyip gidip yenisini alıosun.Lan bir bekle belki motor bulunacak ama ne gerek var para çok işte harcayacak yer yok .

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Üstat dediğiniz olay çok ilginç! Bu sigorta primlerinin artmasında diğer etkenlerin yanı sıra bu anlattığınız olaydaki insanlarında bir etkisi var mıdır acaba ?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Çok geçmiş olsun arkadaşa tabi ki motoru önlem almadan öyle ulu orta bırakmamak lazım. Birde şöyle bir olay var adamlar harbi teşkilat ilk geldiklerinde nc ile gelip keşif yapıyorlar ikinci geldiklerinde itmek daha kolay olacağı için burgman yada xmax gibi scooterle geliyorlar
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kasko çalınan motorun tazminat talebini işleme koymak için çalındığı tarihten itibaren 1 ay bekler belki bulunur diye. Sonrasında para öder ama araç sahibi " eğer motor bulunursa motor sigorta firmasına aittir" diye imza atar. Yani bulunsa bile motor artık kendisine ait değildir. Bu durumda adamın parası varsa, 2 ay beklemek yerine yeni motor alması elbette mantıklıdır. Bunun savurganlıkla ve arabın yağı bol bulması teorisi ile ilgisi yok.

Kahpeler, adi hırsızlar.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    "42 bin liralık motosikleti 10 saniyede çaldılar"
    Bu başlıktaki formüle göre benim YBR'yi çalmaları 1,32857 saniye sürüyor.
    Jemand, DoLPHiN2306, *Heka ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2011)
    Adam nasıl önlem almamış ya? Yaw gidon kitlemek öyle kolay işmi? Anahtarın uygun basıncını ara önce tepsiye koyup kitle felan ince iş. Türkiye'de asansörlü otopark var da biz mi koymadık? Malesef böyle motor alacaksanız kasko parasını da gözden çıkartmanız lazım.

6 milyara Cbf alıp 1 milyar abusa vermeyi düşünüyorum

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Vay arkadaş, demek ki bir yere girmek çıkmak için bile park ettiğimizde disk kilitlerini vurmak lazım. Biraz düşündüm şimdi, motoru yabancı bir yerlere kısa süreliğine park ettiğimde disk kilidi takmadığım oldu mu diye? Sanırım hiç disk kilitsiz bırakmadım, fakat bundan sonra daha da dikkatli olacağım.

Memleketin terörden sonra en önemli sorunu bence ceza kanununda bir devrim yapmaktır, ne eğitim ne sağlık ne ekonomi. Bir an önce ceza kanununda devrim yapıp masum vatandaşı korkusuz suçludan korumalıyız.

Sadece ceza kanununda değil trafik kanununda da bir devrime ihtiyaç var, çok mu zor lan hiç bir vatandaşın itiraz etmeyeceği kanunlar yazmak?
    3Hilal bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler