Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Seçtiğim motosiklet ve ekipmanlar akıllıca mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım

Ben ehliyetimi aldım. sürüş eğitimlerimi tamamladım. Artık bir motosiklet alıp başlamak istiyorum. Kendime bajaj pulsar 200ns seçtim. Hem naked sevmemden hem de yeni başlayanlara hitap eden fiyat/performans motosikleti olmasından dolayı. 13 bin lira bütcem var.
    Aşağıdakileri seçtim. lastik dahil 13 bin lira yapıyor. Bütcem ucu ucuna yetiyor. Sizin eklemek istediğini ya da şu yerine şu daha iyi demek istediğiniz varsa her türlü görüşe açığım. Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Korumalı pantolon ve motor botu öneririm.
    Zenith bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    hocam şu eldivenin modelini atabilirmisiniz, ve dizlik ne kadar.Bu arada iconlar Türkiyede pahalı diye duymuştum.
    Zenith bunu beğendi.

Alıntı KaskReis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam şu eldivenin modelini atabilirmisiniz, ve dizlik ne kadar.Bu arada iconlar Türkiyede pahalı diye duymuştum.
    Hocam iconlar evet pahalı olabiliyor ama tasarım güvenilirlik açısından gayet iyi olduklarını duydum. Eldiven modeli şu
    Alpinestars Megawatt Eldiven

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Başlığıma beklerim
    Zenith bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    aynen öyle hocam ,isterseniz size normal pantalonun nasıl yırtıldığına dair bi video atayım.Ve bot da gerekli,bir yakınımız 3 hafta önce kaza geçirdi,Nolan kask,elbiseler Bmw ful koruma , birtek sıkıyor diye bot giymemişti,kazayı biraz eziklerle atlattı ama şuan topallıyor .Yani bot da lazım hocam ...
    Zenith bunu beğendi.

Alıntı KaskReis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle hocam ,isterseniz size normal pantalonun nasıl yırtıldığına dair bi video atayım.Ve bot da gerekli,bir yakınımız 3 hafta önce kaza geçirdi,Nolan kask,elbiseler Bmw ful koruma , birtek sıkıyor diye bot giymemişti,kazayı biraz eziklerle atlattı ama şuan topallıyor .Yani bot da lazım hocam ...
    Yavaş yavaş olacak hepsi Şuan durumum bunlara yetti. bir kaç ay içinde eksiklerimi de tamamlayacam inşallah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Hayırlı olsun. Fiyatlarıyla birlikte yazsaydın akıllıcamı değilmi yorumlar gelirdi. Marka olarak hepsi kendini ıspatlamış kaliteli ürünler.
    Zenith bunu beğendi.

kasko yaptırır mısın bilmem ama en azından dar kasko yaptırmanı tavsiye ederim türkiyede yaşıyoruz en önemli ekipman bu
    Zenith bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

hayırlı olsun..Bütçenize biraz daha ilave ile pantolon ve çizme de olursa, şahane olur. Kocaeli'nde şehir içinde bir ablamın eşine sıkışık trafikte, araba dokunduruyor yan taraftan , ayağı ezildi. Hiçbir suçun olmasa bile, maalesef yaşanabilecek şeyler bunlar.. Tedbir senin olsun.

Ayrıca alacağın ekipmanların bedenleri hususunda emin ol, sana olan tam uygun bedenleri al.Büyük olurlarsa eğer, korumaktan ziyade zarar vermeleri bile söz konusu.

Kazasız belasız
    Zenith bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Alıntı Zenith adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam iconlar evet pahalı olabiliyor ama tasarım güvenilirlik açısından gayet iyi olduklarını duydum. Eldiven modeli şu
    Alpinestars Megawatt Eldiven
    Hocam icon iyidir ve pahalı derken Türkiyede pahalı dedim yani dışarıdan aldırma şansınız varsa o anlamda dedim.
    Zenith bunu beğendi.

araştırmama göre eldiven fiyati tr de 400 tl civarinda amazon dan 59$ a ücretsiz kargo ile alınabiliyor sanırım, inceleyin isterseniz.

http://www.amazon.com/ALPINESTARS-Gl.../dp/B01BA1JOJ0
    Zenith bunu beğendi.

Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Fiyatlarıyla birlikte yazsaydın akıllıcamı değilmi yorumlar gelirdi. Marka olarak hepsi kendini ıspatlamış kaliteli ürünler.
    Hocam ekipmanlar 5 bin motosiklet 8 bin lira.

Renk uyumu falan müthiş olmuş. Ama dizlik yerine korumalı bir pantolon daha iyi olur bence. Para biriktirince üzerine dizlik çekersin. Eldiven de çok güzel fakat ben vexo speed önermek istiyorum fiyatı 120 lira olması lazım koruması da sağlam. Artan 300-400 liraya da iyi bir bot alırsın ve ekipmanını tamamlamış olursun. Tekerin düz bassın kardeşim...

Alıntı emraheren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araştırmama göre eldiven fiyati tr de 400 tl civarinda amazon dan 59$ a ücretsiz kargo ile alınabiliyor sanırım, inceleyin isterseniz.

http://www.amazon.com/ALPINESTARS-Gl.../dp/B01BA1JOJ0
    Teşekkür ederim çok. Yarı yarıya fark var. Eldiven dizlik ve bot amazondan alınabilir gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Alıntı Serçeparmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renk uyumu falan müthiş olmuş. Ama dizlik yerine korumalı bir pantolon daha iyi olur bence. Para biriktirince üzerine dizlik çekersin. Eldiven de çok güzel fakat ben vexo speed önermek istiyorum fiyatı 120 lira olması lazım koruması da sağlam. Artan 300-400 liraya da iyi bir bot alırsın ve ekipmanını tamamlamış olursun. Tekerin düz bassın kardeşim...
    Teşekkürler Dizlik almamın sebebi daha çok günlük pantolon t shirtle bineceğim için direk pantolonun üstüne dizlik çekmekti. Zaten t shirtde montun altında kalıcak. Yani o mantıkla günlük hayata uygun diye seçmiştim ama pantolon ve bot alınacak . Onlarda önemli tabii ki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Hocam ekipmanlar 5 bin motosiklet 8 bin lira.
    Parça parça yazda fiyatlara aşina olan arkadaşlar ödediğin fiyata göre aldıkların akıllıcamı değilmi söylesinler o anlamda sormuştum yani.Bana kalırsa yaptığın akıllıca değil ekipmanlarında eksik var.
    Zenith bunu beğendi.

Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parça parça yazda fiyatlara aşina olan arkadaşlar ödediğin fiyata göre aldıkların akıllıcamı değilmi söylesinler o anlamda sormuştum yani.Bana kalırsa yaptığın akıllıca değil ekipmanlarında eksik var.
    Eldiven 400
    mont 2200
    kask 1900
    dizlik 400

hocam eksik var biliyorum ama almışken iyilerini almaya çalışıyorum. Diğer eksikleride en kısa sürede tamamlayacağım

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Hocam bu nasil bir yeni baslayan butcesi okudukça isyan ettim bende 125lik 2.el cin mali alicam diye 2 3 aydir para toplamaya calisiyim en son bugun ayarladigimdada bi bokluk ciksin:( banada motosiklet alin :D bide mesela once ekipman sonra motosiklet mubabbeti varya onuda tartismaya acmak istiyorum mesela 1800 1900 e alet alicam ve yillardir cocukluktan beri hayalim bu iki teker ben 5 sene daha mi bekleyeyim universite bitsin ise giriyimde 2 3 milyarlik az cok koruyan bi ekipman dizeyim diye nasil olacak bu işler
    Zenith bunu beğendi.

Alıntı AyberkOCAK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu nasil bir yeni baslayan butcesi okudukça isyan ettim bende 125lik 2.el cin mali alicam diye 2 3 aydir para toplamaya calisiyim en son bugun ayarladigimdada bi bokluk ciksin:( banada motosiklet alin :D bide mesela once ekipman sonra motosiklet mubabbeti varya onuda tartismaya acmak istiyorum mesela 1800 1900 e alet alicam ve yillardir cocukluktan beri hayalim bu iki teker ben 5 sene daha mi bekleyeyim universite bitsin ise giriyimde 2 3 milyarlik az cok koruyan bi ekipman dizeyim diye nasil olacak bu işler
    Hocam öncelikle her şey umarım gönlünüzce olur
    Bu evet yeni başlayan için fazla gözükebilir ama arkasında büyük emek var Ben çalışıp biriktirdim biraz babam biraz dedim öyle ucu ucuna yetti Zengin birisi de değilim zaten .Zengin olsam bajaj yerine gider 250 lik kawasakiyle başlardım Her şey nasip kısmet işi . Bakalım hakkımızda hayırlısı

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Hocam öncelikle her şey umarım gönlünüzce olur
    Bu evet yeni başlayan için fazla gözükebilir ama arkasında büyük emek var Ben çalışıp biriktirdim biraz babam biraz dedim öyle ucu ucuna yetti Zengin birisi de değilim zaten .Zengin olsam bajaj yerine gider 250 lik kawasakiyle başlardım Her şey nasip kısmet işi . Bakalım hakkımızda hayırlısı
    Insallah hocam guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)