Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hain KEDİ !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Herkese merhaba arkadaşlar uzun süredir motoruma dadanan manyak ,şişko ,tembel ve bir o kadar da yüzsüz bir kedi var vurmayada kıyamıyorum şapşal birşey motor soğuduğu andan itibaren sinsi adımlarla yaklaşıp Çamurlu ayaklarını benım selede temizliyor arada kıl tüyde bırakıyor ... Bu hayvana ne yapamalı video da bugun çektım motoru yerıne park ettım aradan bir kaç saat sonra hain kedi iş başına geçmıs ne yapmalı bu tombula BEN MOTOR ÇİZİLMESİN DİYE ELLERİMLE YIKARKEN BU HAYVANCIK ÇİZMİŞ DEPOMU YAW
    https://www.youtube.com/watch?v=WS8vFLgPuC8
    sagat bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı AZADE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba arkadaşlar uzun süredir motoruma dadanan manyak ,şişko ,tembel ve bir o kadar da yüzsüz bir kedi var vurmayada kıyamıyorum şapşal birşey motor soğuduğu andan itibaren sinsi adımlarla yaklaşıp Çamurlu ayaklarını benım selede temizliyor arada kıl tüyde bırakıyor ... Bu hayvana ne yapamalı video da bugun çektım motoru yerıne park ettım aradan bir kaç saat sonra hain kedi iş başına geçmıs ne yapmalı bu tombula BEN MOTOR ÇİZİLMESİN DİYE ELLERİMLE YIKARKEN BU HAYVANCIK ÇİZMİŞ DEPOMU YAW
    https://www.youtube.com/watch?v=WS8vFLgPuC8
    Benim kediyi göndereyim istersen vakti zamanında cok dayak yedı artık guclenmıstır halleder :D
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    kedi cizmemistir onu. kedinin derdi koltukla. yatsin varsin bosver kafaniza takmayin
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kediyi göndereyim istersen vakti zamanında cok dayak yedı artık guclenmıstır halleder :D
    valla yatsın yatsında hergün kıl tüy yeter ulennnn bide işide biliyor ibiş egzoza yakın tarafa totoyu donup yatıyor mis havada zaten hafif yağışlı dert büyük yaw

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı AZADE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla yatsın yatsında hergün kıl tüy yeter ulennnn bide işide biliyor ibiş egzoza yakın tarafa totoyu donup yatıyor mis havada zaten hafif yağışlı dert büyük yaw
    kıl tuy patı ızı sıkıntı degıl tırnaklarıyla oynamak ısterse 3 dakıkada duman eder selenı haberın olsun

Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kedi cizmemistir onu. kedinin derdi koltukla. yatsin varsin bosver kafaniza takmayin
    Yatsın yatsında bizim koltuk elden gidiyor ... Adam tahtımızı salladı valla

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Yatıyorsa gene iyi bizim burdakiler benim koltuğun üstünde çiftleşiyor. Kendimi fuhuşa yardım ve yataklık yapmış gibi hissediyorum.
    MotorKafa, bekotr2, eren3736 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıl tuy patı ızı sıkıntı degıl tırnaklarıyla oynamak ısterse 3 dakıkada duman eder selenı haberın olsun
    Demek öyle he mahvedermiş he !!! Bende yağrın petshoptan pitbul almazmıyım be .GÖrüşürüm olum kedi bittin sen . Mamalar motosıklet .net aılesınden beklerız saygılar

özellikle ev kedileri yapar tırnaklarını sivrileştirmek için doğal olarak yapıyorlar dışarıdakiler genellikle ağaçta, evdekiler mobilyada halleder bu işi fakat sizin bu şişko, tembel arkadaşınız koltuğu deneyip fark ederse ona daha hoş gelecektir ve koltuğunuzu neyse devamını yazmaya yüreğim el vermedi :D

Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yatıyorsa gene iyi bizim burdakiler benim koltuğun üstünde çiftleşiyor. Kendimi fuhuşa yardım ve yataklık yapmış gibi hissediyorum.
    ahahhahahyt yemınle sesli güldüm abi ya ahahahah . İhbar hattını kaçtı senide içeri almasınlar yardım ve yataklıktan wuahha

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Alıntı Mertcan00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellikle ev kedileri yapar tırnaklarını sivrileştirmek için doğal olarak yapıyorlar dışarıdakiler genellikle ağaçta, evdekiler mobilyada halleder bu işi fakat sizin bu şişko, tembel arkadaşınız koltuğu deneyip fark ederse ona daha hoş gelecektir ve koltuğunuzu neyse devamını yazmaya yüreğim le vermedi :D
    Deme Deme öyle şeyler valla ayağım zorla petshopa gidecek kan cıkacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

Alıntı Mertcan00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellikle ev kedileri yapar tırnaklarını sivrileştirmek için doğal olarak yapıyorlar dışarıdakiler genellikle ağaçta, evdekiler mobilyada halleder bu işi fakat sizin bu şişko, tembel arkadaşınız koltuğu deneyip fark ederse ona daha hoş gelecektir ve koltuğunuzu neyse devamını yazmaya yüreğim le vermedi :D
    Deme Deme öyle şeyler valla ayağım zorla petshopa gidecek kan cıkacak
    Mertcan00 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Hamza Toruk bunu beğendi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    branda ört

Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    branda ört
    Uzun süre kullanmayacağım zaman örtüyorum ama her gün örtmek de biraz zor

http://hizliresim.com/Wklp48

Kedi motora öyle büyük zarar veremez. Örneğin tırnaklarını koltuğa geçirmezler çünkü motorun koltuğu daha sert bir kaplamaya sahip. Orada tırnaklarını bileyemez.
    Biraz mizahi bir konu gibi geldi ama olurya hijyen takıntınız vardır. Motosikletin üstüne kalıcı bir koku sıkın. Çok kuvvetli olmayan ama kalıcı olan her hangi bir oda parfümü, deodorant vs olur. Çok ağır birşey olmasın, sizi rahatsız etmesin yeter.
    Pet shoplarda bu iş için biçilmiş kaftan malzemelerde var. Onlardan da alabilirsiniz. Motorunuzu rahat bırakacaktır.

Hayvanlar bu tür keskin kokulara dayanamaz. Burunları çok keskin olduğu için yanına bile yaklaşamazlar.
    Benim kedimin mutfaktan hırsızlık yapma alışkanlığı vardı. Pet shoptan bir sprey verdiler. Kullandık, bir daha mutfağa adımını atmadı.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Hocam öncelikle sele brandası öneriyorum. Hem kedi, hem kendini bilmez insanlar hem de güneş için birebir. Selenin ömrünü uzatıyor. Kedi çıksa bile sele brandanızı kirletiyor.
    Bunu dışında sirkeli su yapıp yada naftalin toplarını paröalayarak selenize bırakırsanız bir süre sonra kedi arkadaşınızı daha az görürsünüz.
    Eper paraya kıyarım derseniz 40tl civarı kedi kovucu jeller var. Su ike karıştırıp sıkınca kediler yine uzaklaşıyor. Bir kere bir kedi koku bıraktı mı hep geliyorlar. Önemli olan motoru temiz tutmak ve kedinin rahat etmeyeceği bir ortam koku hazırlamak. Selenin tam ortasına konan şekilsiz bir taş dahi kedinin alışkanlıklarını değiştirmek için yeterli oluyor.
    Hamza Toruk bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Benim de yan kapakları çizip seleye tüy bırakıyor. Kapalı otopark, kartlı giriş var nasıl giriyor ben de anlamıyorum.
    SAZMAN bunu beğendi.

bende çok çektim zamanında cup motorumda, eğer önlem almaz isen ilerleyen zamanlarda, tırnaklarını felan batırmaya başlıyorlar, delik deşik oluyo ) böyle üzerinde esniyorlar, o esnada tırnakları giri veriyor, koltuğa..

schism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Aynı dertten ben de muzdaribim. Hadi kıl tüy neyse de, geldiğimde üstünde leke oluyor ve kokuyor.. Branda örttüm brandaya pisliyorlar. Örtüp çıkarırken kokuyor leş gibi. Naftalin deneyeceğim en kısa zamanda.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    evet arkadaşlar çözümü söylüyorum kesinlikle garanti bir daha gelmiyorlar. Bir tane köpek bağlayın ve günde sadece 1 kere besleyin

Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Bu dertten canı yanan bırtek ben değilmişim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)