Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eskişehir Tamirci Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    varyoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar merhaba eskişehirde tavsiye edebileceğiniz bir motosiklet tamircisi var mı? Motosiklet Hyosung Gv250 Efi.Hani şu işini hakkıyla yapanlardan müşterisini mağdur etmeyen tamircilerden yardımcı olursanız çok sevinirim şuan ki servisim sanırım benim motosikletimden anlamıyor ve gün geçtikçe ben tükeniyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    Ben daha bulamadım...

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Uzak gelmez ise Kütahya/Çavdarhisarda bi ustamız var. Ustadan ziyade zanaatkardır kendisi. 140 km uzak demez ise hem tanışır hemde yapılan işten memnun kalmanın tadına varırsın.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    dostum kütahya biraz uzak eskişehir içinde olsa benim için daha iyi olur ama genede teşekkürler.
    Motosiklet insanı motosiklete binebilmek için bir yere gider. Araba insanı bir yere gitmek için arabaya biner.

EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    Dostum Kanal 26 çemberinden Gaffar Okan'a dön eski mezarlık yeni haliyle park olması lazım oraya gelmeden sokağın sonlarına doğru solda bir abimiz var orayı önerebilirim.
    Kendisi de çok iyidir elinden de bir çok motor geçmiştir ama yapamayacağı bir iş bile olsa gerekirse işinde usta başka bir yere yönlendirir yani diğer ustaların aksine bilmediği şeyi kurcuklamaz.
    Oraya gittiğinde sorununun çözüleceğine eminim.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı EsHero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Kanal 26 çemberinden Gaffar Okan'a dön eski mezarlık yeni haliyle park olması lazım oraya gelmeden sokağın sonlarına doğru solda bir abimiz var orayı önerebilirim.
    Kendisi de çok iyidir elinden de bir çok motor geçmiştir ama yapamayacağı bir iş bile olsa gerekirse işinde usta başka bir yere yönlendirir yani diğer ustaların aksine bilmediği şeyi kurcuklamaz.
    Oraya gittiğinde sorununun çözüleceğine eminim.
    dostum söylediğin yerin tam olarak ismi nedir acaba?
    Motosiklet insanı motosiklete binebilmek için bir yere gider. Araba insanı bir yere gitmek için arabaya biner.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)