Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Trafikte farkedilmek ve ekipman tavsiyesi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o yanıp sönen çakarlar, stoplar falan yasak. polis fark ederse ümmüğünüzü sıkar.
    Çakarın yasak olduğunu biliyorum da stop lambasının yasak olduğunu ilk defa duydum, açıkçası ilk onu devreye sokmayı duşünuyordum.Flaşörlü stop lambası kullanıp ceza falan yiyen var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    çakar lambalar yasak tabi, yanlız f1 stopun yasak olduğu konusunda bilgim yok, çakarında yasak olduğunu bile bile kullanıyorum ama bendeki yeşil çakar, polislerinki ile aynı olmadığı için poliste sıkıntı çıkarmadı şimdiye kadar, inşaallah bundan sonrada çıkarmaz

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Farklı bir soru sorayım.
    Geçenlerde sırt çantası aldım çanta genel olarak simsiyah buna kumaş reflektif nerden bulabilirim? Bu hummel çantalarda ki gibi bir orjinal görüntü elde etmek için.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı ziyayagan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çakarın yasak olduğunu biliyorum da stop lambasının yasak olduğunu ilk defa duydum, açıkçası ilk onu devreye sokmayı duşünuyordum.Flaşörlü stop lambası kullanıp ceza falan yiyen var mı acaba?
    şu F1 araçlarınınki gibi stopları diyorum ben; bi yerde okudum muydu, haberi mi duymuştum tam hatırlamıyorum; ama polisler ceza kesiyodu bunlara.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)