Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

8.000-9.000 arası motorlarda kararsızım

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a arkadaşlar parama göre 2. El motorlara baktım forumlara girdim okudum videolar izledim ama keşke yapmasaydım )) şu yazacağım motorlardan hangisini alsam daha az skıntı yaşarım bide size sorayım
    Naked ve cruiser karışık çünkü bütçe kısıtlı olunca her seçeneği değerlendiriyorsun
    Bajaj pulsar 200 ns
    Sym wolf 250ni
    Benelli tnt25
    Hysoung qv 250
    Dealim daystar 250
    Mondial Rx3i evo

Bazıları 9.000 den yüksek artık iyi pazarlık yapıp biraz borç alıp arayı kapatacaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Bütçen yetiyorsa benelli, Cıkamam diyosan wolf. İkiside güzel motor.
    Emreerol bunu beğendi.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Benelli veya SYM.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Benim ilk tercihim benelli olurdu.Daha sonra wolf'u düşünürdüm.Bu hyosung içinde farklı diyorlar daha güvenilir daha sorunsuz ve sağlam deniliyor.Keza rx3i evo'da aynı şekilde.En son tercihim pulsar olurdu.Hatta zorunluluk yoksa almazdım.Mondiali o motora tercih ederim.Düşün yani.
    efendy06 bunu beğendi.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Rx3 kullaniyorum. Anti-cin cilerin aksine makine candir detayli bilgi icin
    Buraya tiklayip takip edebilirsin o paralara bulabilecegin en iyi makinelerden birisi

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı mehmet_2026 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar parama göre 2. El motorlara baktım forumlara girdim okudum videolar izledim ama keşke yapmasaydım )) şu yazacağım motorlardan hangisini alsam daha az skıntı yaşarım bide size sorayım
    Naked ve cruiser karışık çünkü bütçe kısıtlı olunca her seçeneği değerlendiriyorsun
    Bajaj pulsar 200 ns
    Sym wolf 250ni
    Benelli tnt25
    Hysoung qv 250
    Dealim daystar 250
    Mondial Rx3i evo

Bazıları 9.000 den yüksek artık iyi pazarlık yapıp biraz borç alıp arayı kapatacaz
    Bajaj Pulsar 200ns...Geçen yılın TR'de SuperSport(SS) segmenti satış birincisi. The number ONE on the Turkey.Şekil,tip,güç hepsi var,ama mal dandik usta..Zırıldama,yağ akıtma/terletme,stop etme,gösterge resetleme,saati sıfırlama,rolanti düzensizliği,lastik berbatın ötesi,akü sorunu v.b. gibi onlarca sorunla boğuşmak istemiyorsan; Bajaj hariç bişey bakacan.Bajaj listenden çıkartacağın-yoksa ustalarla ve veyahut servislerle ahbap/kanka olursun.
    efendy06 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    -
    sahsı gorusum benelli ve mondıalı kafadan ele , hyosung çindir ama cidden guzel motordur fakat onunda servısını,parcasını ıyı arastırman sorman gerek.

hemen hemen yazdıklarınını hepsı zaten ıkıncı elı zayıf modeller o yuzden o kısıma gırmıyorum.

lısteden wolf daystar farklı segment olsada elındekı butce bende olsa bu ıkısıne bakarım ıkısıde cıdden uzun yıllar sorunsuz bınebılecegın kalıtelerı japonlara yakın markalar.Ben wolf alırdım motor sınıfı bana hıtap ettıgı ıcın tasarımda bana gore cok ıyı.

bajajı gecıyorum,Hintli alıncaksa Hero alınır,hunk modelı mesela,bajajın kendısıe,burdakı dıstrıbrutorude,servıslerıde malum,bolca okuyor ve cevremızde goruyoruz, bana tum modellerınde sahsıma özel 1000 tl ındırım + trafik sigortan bizden deseler,bayıden ıcerı adamımı atarsam öpsünler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahsı gorusum benelli ve mondıalı kafadan ele , hyosung çindir ama cidden guzel motordur fakat onunda servısını,parcasını ıyı arastırman sorman gerek.

hemen hemen yazdıklarınını hepsı zaten ıkıncı elı zayıf modeller o yuzden o kısıma gırmıyorum.

lısteden wolf daystar farklı segment olsada elındekı butce bende olsa bu ıkısıne bakarım ıkısıde cıdden uzun yıllar sorunsuz bınebılecegın kalıtelerı japonlara yakın markalar.Ben wolf alırdım motor sınıfı bana hıtap ettıgı ıcın tasarımda bana gore cok ıyı.

bajajı gecıyorum,Hintli alıncaksa Hero alınır,hunk modelı mesela,bajajın kendısıe,burdakı dıstrıbrutorude,servıslerıde malum,bolca okuyor ve cevremızde goruyoruz, bana tum modellerınde sahsıma özel 1000 tl ındırım + trafik sigortan bizden deseler,bayıden ıcerı adamımı atarsam öpsünler.
    ulen yıl olmuş 2017 hyosung'a hâla çin diyen var. al sana web sitesi http://www.hyosung.com/en/util/contact.do
    KORE KORE. Çin değil. Sadece motosiklette üretmiyorlar. Zamanında Suzuki'ye de motosiklet üretmişlikleri var.

Neyse.
    Benim önerim hyosung veya benelli olur.
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Hocam seçenekler (bütçeden dolayı) çok karmaşık olmuş, ben gv250 alırım ancak cruiser alacaksam. Eğer naked alacaksam pulsarı seçerdim. (bu seçenekler arasından). Biraz daha yüksek vs bir makine tercih edeceksem de mondial'i alırdım.
    Genel de kasa tipi, marka/model'den önce belirlenmesi gereken bir şey. Ancak kalite için kasa tipi değişebilirse de yine hyosung tercih ederdim.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen yıl olmuş 2017 hyosung'a hâla çin diyen var. al sana web sitesi http://www.hyosung.com/en/util/contact.do
    KORE KORE. Çin değil. Sadece motosiklette üretmiyorlar. Zamanında Suzuki'ye de motosiklet üretmişlikleri var.

Neyse.
    Benim önerim hyosung veya benelli olur.
    Uganda diye biliyorum ben
    Yavaş gitmeyi hızlı hale getirmeyi deneyin

qsaaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Afgan değilmiydi hyo ?
    kara_kule bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı qsaaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Afgan değilmiydi hyo ?
    Yanlış biliyorsun dostum..Pakistan olacaktı....Kenevir tarlaların arasında çük kadar bir fabrikada elde üretiliyor....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    Alıntı mehmet_2026 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj pulsar 200 ns
    Sym wolf 250ni
    Benelli tnt25
    Hysoung qv 250
    Dealim daystar 250
    Mondial Rx3i evo

bence ss olarak aramıza katılmanı tavsiye ederim.. gt250 en ideal düşünce olabilir mal kalitelidir suzuki abilerin fabrikasında oynuyor çünki.. sadece tavsiye başarılar kazasız belasız..

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı BarisBurak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ss olarak aramıza katılmanı tavsiye ederim.. gt250 en ideal düşünce olabilir mal kalitelidir suzuki abilerin fabrikasında oynuyor çünki.. sadece tavsiye başarılar kazasız belasız..
    Güzel motordur. Lakin parça?
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne parçası yaa, eskiden parça mı varmış

Şaka bir yana, parçasını en sorunsuz tedarik edebileceğin marka Mondial. Bu anlı şanlı markaların kaçında yedek parça sitesi var? Yedek parçaların stokta olup olmadığı, fiyatları falan yazıyor mu?

Çan çin çon emme yedek parçası var:

http://www.mondialyp.com/tr/yedek-parcalar

qsaaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış biliyorsun dostum..Pakistan olacaktı....Kenevir tarlaların arasında çük kadar bir fabrikada elde üretiliyor....
    Haa doğru dedin hocam el yapımı pırlanta gibi motor :D

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Motosiklet tecrübenizden bahsetmemişsiniz. Yeni başlıyorsanız ve bu ilk motosikletiniz olacaksa sıfır (0) yeni bir makine alın. Rodajdı falan derken, öğrenir gidersiniz Rodaj dolayısıyla gazlayıp gitmeyeceğinizi varsayıyoruz).

Bütçenizde ekipmanlara, motosiklet çizmeleri dahil, bütçe ayırdıktan sonra kalacak paraya göre motosiklet seçmenizde fayda var. Tabii sigorta vs de hesaplayıp...

Benelli TNT25 şu sıralar benim oldukça ilgimi çekiyor; fiyatta indirime gittiler; 10.800'e sıfır maine...

Kubazaki'yi 3'e saysalar, üstünü tamamlayıp bi sıfır yeşil TNT25 almak cazip gibi görünüyor stoklar tükenmeden; bi sonraki parti Euro4 standardında olacağından...

En azından yeşilini tutturmuş oluruz Adını Kawanelli koyarsam şaşmayın
    efendy06 bunu beğendi.

Alıntı BarisBurak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ss ile uzun yol yapmak zor olur kamplara filan gimeyi düşünüyorum yoksa gt250 r ı beğeniyorum çok iyi motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

Alıntı cenkyenmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam seçenekler (bütçeden dolayı) çok karmaşık olmuş, ben gv250 alırım ancak cruiser alacaksam. Eğer naked alacaksam pulsarı seçerdim. (bu seçenekler arasından). Biraz daha yüksek vs bir makine tercih edeceksem de mondial'i alırdım.
    Genel de kasa tipi, marka/model'den önce belirlenmesi gereken bir şey. Ancak kalite için kasa tipi değişebilirse de yine hyosung tercih ederdim.
    hocam hem bütçeye uygun seçenekleri arttırmak hemde uzun yol yapıp kampa filan gidecem naked ve cruiser la uzun yolda rahat ederim diye düşündüm çanta filan bağlaya biliyorsun öncam filan takıyorsun oturuş pozisyonu rahat

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet tecrübenizden bahsetmemişsiniz. Yeni başlıyorsanız ve bu ilk motosikletiniz olacaksa sıfır (0) yeni bir makine alın. Rodajdı falan derken, öğrenir gidersiniz Rodaj dolayısıyla gazlayıp gitmeyeceğinizi varsayıyoruz).

Bütçenizde ekipmanlara, motosiklet çizmeleri dahil, bütçe ayırdıktan sonra kalacak paraya göre motosiklet seçmenizde fayda var. Tabii sigorta vs de hesaplayıp...

Benelli TNT25 şu sıralar benim oldukça ilgimi çekiyor; fiyatta indirime gittiler; 10.800'e sıfır maine...

Kubazaki'yi 3'e saysalar, üstünü tamamlayıp bi sıfır yeşil TNT25 almak cazip gibi görünüyor stoklar tükenmeden; bi sonraki parti Euro4 standardında olacağından...

En azından yeşilini tutturmuş oluruz Adını Kawanelli koyarsam şaşmayın
    motosiklet tecrübem var ekipman filan full bitek dizliği motosikletli bi arkadaşa hediye ettim ama yenisini alırım ilk fırsatta

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Pulsar 200ns...Geçen yılın TR'de SuperSport(SS) segmenti satış birincisi. The number ONE on the Turkey.Şekil,tip,güç hepsi var,ama mal dandik usta..Zırıldama,yağ akıtma/terletme,stop etme,gösterge resetleme,saati sıfırlama,rolanti düzensizliği,lastik berbatın ötesi,akü sorunu v.b. gibi onlarca sorunla boğuşmak istemiyorsan; Bajaj hariç bişey bakacan.Bajaj listenden çıkartacağın-yoksa ustalarla ve veyahut servislerle ahbap/kanka olursun.
    200ns nasıl supersport birincisi ya.Makina naked.Öyle ayrı bir katagori ödülü falan mı var onun birincisi mi?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    9-9,5 a eski kasa cbr 250 bakmanı tavsiye ederim. Tarz olarak sorduğun modellere çok benzemiyor ama bu seçeneği de ekleyebilirsin.

Az yakar. Honda, sağlam. Yedek parça-servis ağı bol. Piyasası var. Herhangi bir sorun yaşarsan sorununu danışabileceğin çok sayıda kullanıcısı mevcut.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)