Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Biltwell Gringo.

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi forumlar. Biltwell gringo gross hazard orange rengini türkiyede arıyorum. Kendi sitesinde 159$. Türkiyede arattım iki yerde bulabildim.

Bunlar ;

TT Custom 230€
    Apache cycle 212$ fiyat çekti

başka bulabileceğim bir yer var mıdır ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2015 Yamaha MT-07
    Alıntı zeuces adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi forumlar. Biltwell gringo gross hazard orange rengini türkiyede arıyorum. Kendi sitesinde 159$. Türkiyede arattım iki yerde bulabildim.

Bunlar ;

TT Custom 230€
    Apache cycle 212$ fiyat çekti

başka bulabileceğim bir yer var mıdır ?
    http://www.ebay.com/itm/Ships-Same-D...dYkfvw&vxp=mtr 129$ + 30$ kargo toplam 159$ .Türkiye'den almak yerine Ebay'den sipariş edebilirsin. Hem satısı Usps Priority Mail ile gönderdiği için max 7 günde kapında olur. Ben Türkiye'de bulamadığım pek çok ürünü ebay üzerinden aldım.

Alıntı motokeyfo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/Ships-Same-D...dYkfvw&vxp=mtr 129$ + 30$ kargo toplam 159$ .Türkiye'den almak yerine Ebay'den sipariş edebilirsin. Hem satısı Usps Priority Mail ile gönderdiği için max 7 günde kapında olur. Ben Türkiye'de bulamadığım pek çok ürünü ebay üzerinden aldım.
    Üstüne bir de vergi ekleniyor diye biliyorum. Ne kadar ekleneceği hakkında fikriniz var mı ?

Motosikleti
    2015 Yamaha MT-07
    Üstüne bir de vergi ekleniyor diye biliyorum. Ne kadar ekleneceği hakkında fikriniz var mı ?
    100$ üstü bazı ürünlerin (özellikle elektronik cihazlar) gümrüğe bir ihtimal takılma ihtimali var ama ben bugüne kadar Usps Priority Mail ile aldığım hiç bir ürünün takıldığını görmedim. Gene de almadan önce ebay üzerinden satıcı ile mail yoluyla iletişime geçip net bilgi alabilirsin.

Anladım. Mesaj attım bakalım. Siz 100$ uzerinde aldınız ve takılma olayı olmadı galiba. Olmadı üstüne 60$ falan yazdırırim

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Goruntusu mukemmelmis. Paket üzerine dusuk fiyat yazdirirsaniz ve gümrük memuru suphelenirse sizden kredi kartı özetini isteyebilir. Bilginiz olsun. Benim başıma gelmişti.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    biltwell gringo abs plastik malzemedendir bunu gözönüne aldınız mı ?

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Goruntusu mukemmelmis. Paket üzerine dusuk fiyat yazdirirsaniz ve gümrük memuru suphelenirse sizden kredi kartı özetini isteyebilir. Bilginiz olsun. Benim başıma gelmişti.
    Bakalım bi çaresine bakacağız.

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biltwell gringo abs plastik malzemedendir bunu gözönüne aldınız mı ?
    Türkiye'de hatta İstanbulda motorsiklete binerek zaten bir şeyleri göze almış olmuyor muyuz?

Motosikleti
    Hyosung GV650
    sınır 70€ + kargo. 70€ üzerinde %18 veya %20 tam hatırlamıyorum bir vergi ödüyorsunuz.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...

Türkiye'de hatta İstanbulda motorsiklete binerek zaten bir şeyleri göze almış olmuyor muyuz?
    işte tam da bu yüzden daha kendini ispatlamış ve görsellkik yerine güvenliğin ön planda olduğu kaska yönelmek lazım.
    Geçen sene biltwell gringo değil bonanza kullandım. Tam açık bir kask. ne vizör ve çene aparatı hiçbi şey yok.
    ama görsel olarak harika.
    Chopper, cafe racer, vespa kullanan için birebir. Gel gör ki dediğin gibi burası Türkiye trafiği her an herşey olabilir hiçbirşey olmasa yoldaki mıcır bir araba lastiğinden fırlar suratına patlar.
    o yüzden gittim arai rebel aldım, tarzım yok ama güvenliğim var

ama ille de gringo modeli kask istrersen bence Bell Bullitt bak. kompozit fiberdir DOT onayı vardır kesinlikle biltwelleden daha güvenlidir. ayrıca malzeme kalitesi de çok yüksektir.
    Biltwellin iç malzemesi bir kaç ayda aşındı benden söylemesi.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Güvenlikten sebep olarka dediklerinize karşı bi söylemim yok haklısınız tabiki. Gringolarda DOT onaylı. 2 yıldır gringo modelini aktif kullanan yakın tanıdığım var. Onun iç yapısı aşınma pek görmedim.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Hocam nedir durum.Aldınız mı acaba ürünü ? Bende inceledim baya güzel meretler yahu Gringo S full Face olan renkleri falanda hoş.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ulan metehan gene saçma sapan bi konu açmış sandım
    başlıktaki girongo yazısını görünce ama değilmiş

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Bu tarz kasklar cafe moto lar icin mi

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de çok beğeniyorum ama vizör olayı sıkıntılı gibi çıkarsan nereye koycan taksan hep kapalı tutman gerekiyo sanırım
    bi de benim gibi gözlük kullananlar için daha da bi sıkıntılı

ruchan-a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    arkadaşlar merhaba bedne biltwell gringo kaskların ikinci el uygun fiyatlılarından arıyorum elinde olan yardımcı olabilecek olan var mı

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    Alıntı derdalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de çok beğeniyorum ama vizör olayı sıkıntılı gibi çıkarsan nereye koycan taksan hep kapalı tutman gerekiyo sanırım
    bi de benim gibi gözlük kullananlar için daha da bi sıkıntılı
    gringo s alın.. o aç kapa vizörlü

ruchan-a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    gringolarada aç kapa aparatı takılabiliyor vizörler için . Açıp kapatmak için gringo s almaya gerek yok diye düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)