Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli Marka ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Arkadaşlar bu BENELLİ Çin Menşeili deniyor internette fakat 600 lük 1000 lik makineleri var ingiltere sitesinde kafam karıştı Türkiyedeki modelleri alınır mı ? fikirleriniz nelerdir _?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Benelli italyan markası bildiğim kadarıyla. Çinde yapılıyor olabilir diğer birçok marka gibi. Bana şasisi falan sanki kawasakiden daha kaliteli gibi geldi.

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli italyan markası bildiğim kadarıyla. Çinde yapılıyor olabilir diğer birçok marka gibi. Bana şasisi falan sanki kawasakiden daha kaliteli gibi geldi.
    Hocam Bu markada megelli gibi olmasın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Görünüşe göre İstanbul harici servis ağı yaygın değil.Arkasında hangi firma var ne kadar sağlam bilmek lazım.Şahsen 250 cc naked sınıfında çift silindirli benelliyi tek geçiyorum.Z serisi hayalim olmasa rengine hasta olmasam yarına sağ çıkacağım garanti olmayan bir dünyada param olsun olmasın markanın geleceğini düşünmeden gözüm kapalı alırdım.Bazen görüyorum aklım kalıyor.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    powerdrift, bu benelli'nin kuru debriyajlı bi motorunu test ettiydi, çok değişik bi şey:

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bu marka hakkında tereddütünüz olmasın. 1911 yılında kurulmuş çoğu ünlü markalardan daha köklü bir firma. Çin mallarıylada kıyaslama yapmanız ayıp gerçekten. Cbr250 gibi modellerde, işçilik maliyetlerinin düşük olması sebebiyle Çinde üretiliyorken kimse cbr 250'ye çin malı demiyor. Sıkıntı yaşayacağınız tek nokta yedek parça ve servis ağı olacaktır. Onun dışında alın kullanın hayırlı olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)