Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

188 cm boy 82 kilo için Naked ve enduro tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese merhaba. Cbr 125 r motosikletimi satıp boyuma uygun 22000 tl ye kadar motosiklet bakıyorum. Yüzde 90 şehiriçi, yüzde 10 artçılı uzun mesafeli yerler.Daha önceden kullanıp deneyimi olan veya çevresinde deneme fırsatı bulmuş üstadların görüşleri önemlidir. Naked olarak mt 07 ile cb 500f seke boyu olarak kısa mı kalır? Veya önerebileceğin sele boyu yüksek Naked var mı? Enduro tavsiyelerinizi bekliyorum. Karar verme aşamasında yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Cbr500 kullanıyorum, yüksekliği cb500f ile aynı, boyum 183 ve motor ufak gelmiyor. Sanirim mt07 ile cb500f in ergonomisi benzer. Bence iki motordada sorun yasamazsiniz

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr500 kullanıyorum, yüksekliği cb500f ile aynı, boyum 183 ve motor ufak gelmiyor. Sanirim mt07 ile cb500f in ergonomisi benzer. Bence iki motordada sorun yasamazsiniz
    Teşekkürler, yakın bir zamanda denemem lazım.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Tenere diyecegim ama tam emin olamadim boy tam kurtarir sehir ici kivrak olurmu bakmak lazim agirlik merkezi cok yuksek. Ben 1.83 boyum 98kg NC kullaniyorum sehir ici disi rahatim.

Diger bir alternatif R1150GS iri motordur ama sehir ici rahat edermisin duruma gore degisebilir heybetli motorlar daha saygi gorur..
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Versys 650
    Mustaphalanx bunu beğendi.

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ben 1.85 boyumla mt-25 sürüyorum sırıtmıyor.Sürerken de boyum yüzünden herhangi bir rahatsızlık yaşamıyorum.mt-07 nin yakışacağını düşünüyorum yakındaki bir yamaha bayisine gidip üzerine oturup fotoğraf çektirin sonra buraya yollayın yorumlayalım Ben öyle yapmıştım

Motosikleti
    cıks
    cb 500 f

1,74 boyum var sıkıntı yok sende de sıkıntı olmaz bence
    vergi ve abs avantajı var
    yeni kasa çok şık fakat fiyat 25.100
    tercih edilebilir mi ?

2015 kasası 19500-21500 arasında değişmekte, tercih edilebilir bence
    yeni kasa da tasarım dışında aman aman değişen bişey de yok...ama yeni kasa çok afilli gerçekten

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul trafiğinde Tenere kullanan arkadaşlar çok memnun olduğunu söylemişlerdi.

Sadece 3'lü çanta aksesuarı olanlar bazen aralardan geçerken zorlanıyormuş.

Şahsen ben kullanımının memleketimizin yollarını düşününce çok uygun olacağını düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)