Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kadın Gözüyle Xmax250

Motovento
    REKLAM ALANI
    BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Öncelikle tüm motosiklet severlere selamlar. Ailemize yeni katılan Xmax 250'nin ilk sürüşünü kızarkadaşımla yaptıktan sonra bir çay içmek için mola verdik. Ve açtım kamerayı,sordum sorularımı. Bakalım bir artçı için, bir kadın gözünden Xmax neler hissettiriyor.

Buarada motosiklet ağırlıklı vlog kanalımı takip ederseniz daha da yüreklenir, doğru şeyler yaptığımı anlarım. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

zenon, murat 60, Pisman ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Çok keyifli bir sohbet olmuş,umarım devamı gelir. Eşim R25 den baya şikayetçi tahmin edileceği gibi. Xmax iyice ağır basmaya başladı bu ara.
    BESTAPO bunu beğendi.

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Bende Xmax aldım iyice alışıp birde Sissybar taktiricam sonra kız arkadaşımla binicem ama motor biraz ağır geldi bana .
    Daha 1 saat anca binmişimdir belkide ondandır bilmiyorum
    BESTAPO bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Yıllar önce şöyle bir tabir duymuştum. 40yıllık dostluklarınızı bitirmek istiyorsanız, dostlarınızı racing motorunuza artçı olarak alın Eşinize tebrikler. Eğer r25ten sonra Xmax'e binerseniz konfor olarak bayram edeceksiniz emin olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Alıntı Nuansiyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Xmax aldım iyice alışıp birde Sissybar taktiricam sonra kız arkadaşımla binicem ama motor biraz ağır geldi bana .
    Güle güle kazasız belasız kullanın. Ben ağırlık olarak rahatsız olmadım, eminim bikaç güne alışacaksınız. Orijinal sissy barın tasarımına da bayıldım. Konforunu ben test edemedim arkanın ama rahat olduğuna eminim
    Nuansiyen bunu beğendi.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Özellikle ironmaxteki jel sele varsa artçının keyfüne demeyin. Benim de kız arkadaşım memnun. Tek isteği şimdilik sissybar. Gaz verince arkaya gitmekten korkuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Alıntı BESTAPO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllar önce şöyle bir tabir duymuştum. 40yıllık dostluklarınızı bitirmek istiyorsanız, dostlarınızı racing motorunuza artçı olarak alın Eşinize tebrikler. Eğer r25ten sonra Xmax'e binerseniz konfor olarak bayram edeceksiniz emin olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Güle güle kazasız belasız kullanın. Ben ağırlık olarak rahatsız olmadım, eminim bikaç güne alışacaksınız. Orijinal sissy barın tasarımına da bayıldım. Konforunu ben test edemedim arkanın ama rahat olduğuna eminim
    Ben de Orijinal sissybarun 650 tl fiyatına bayıldım, kara kara düşünüyorum
    BESTAPO bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Alıntı eminemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özellikle ironmaxteki jel sele varsa artçının keyfüne demeyin. Benim de kız arkadaşım memnun. Tek isteği şimdilik sissybar. Gaz verince arkaya gitmekten korkuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Ben de Orijinal sissybarun 650 tl fiyatına bayıldım, kara kara düşünüyorum
    Üffhh 650tl neymiş yaa! Bizimki üstünde geldi ama o para da verilmezmiş hakikaten.
    eminemre bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Xmax ile yatmaktan korkmayınız O amortisörlerin nispeten diğer scooter'lara nazaran sert diye tabir edilmesinin açıklaması viraj kabiliyetinin çok yüksek olmasıdır.. Ayrıca arka Sissy bar tercihi givi olmalı 250 TL ve orjinalinden cok daha iyi sırt desteği... Diğeri sadece logodan ibaret işe yaramıyor.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax ile yatmaktan korkmayınız O amortisörlerin nispeten diğer scooter'lara nazaran sert diye tabir edilmesinin açıklaması viraj kabiliyetinin çok yüksek olmasıdır.. Ayrıca arka Sissy bar tercihi givi olmalı 250 TL ve orjinalinden cok daha iyi sırt desteği... Diğeri sadece logodan ibaret işe yaramıyor.
    İlk başlarda yatarken biraz tereddüt içerisindeydim ancak dediğiniz gibi kullandıkça arka süspansüyonların ayarını 2den 1e indirmeme rağmen herhangi bir güvensizlik vermiyor. Sanırım city grip lastimlerin de etkisi var.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Motosikleti
    Xmax 250
    Abi gerçekten orjinalden daha mı iyi , çünkü bende sissybar istiyorum 600 tl abartı geliyor ama çok güzel duruyor .
    Birde spy 5000 taktiricam yanına Disk kilidi almak istiyorum fakat kimse birsey söylemiyor tavsiyeniz varmi

Vede bu nasıl abi : http://www.feyizoglu.com/X-MAX-400-S...-_48107.html#0
    Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Abi gerçekten orjinalden daha mı iyi , çünkü bende sissybar istiyorum 600 tl abartı geliyor ama çok güzel duruyor .
    Birde spy 5000 taktiricam yanına Disk kilidi almak istiyorum fakat kimse birsey söylemiyor tavsiyeniz varmi

Vede bu nasıl abi : http://www.feyizoglu.com/X-MAX-400-S...-_48107.html#0

İşin özü ben parasına puluna bakmadım, önemli olan konfor ve güvenlik. Bu linkteki ürün mevcut bende de . Gayet yerinde ve desteği sağlamdır. Hiç kafanı karıştırma orjinal diye. Orjinalinin geometrisi güzel diye almak benim için cok yersiz.

Ayrıca benim versys 1000'de Spy var. Oldukça memnunum. Özellikle microdalga sensörü harika bir teknoloji. Tavsiye ederim. Oktay motor'dan satın alıp Oktay Ustaya taktırabilirsin. 285 TL ürün fiyatı... + işlçilik ödersin. Ama olmazsa olmazdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

Alıntı eminemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk başlarda yatarken biraz tereddüt içerisindeydim ancak dediğiniz gibi kullandıkça arka süspansüyonların ayarını 2den 1e indirmeme rağmen herhangi bir güvensizlik vermiyor. Sanırım city grip lastimlerin de etkisi var.
    Alışmış kudurmuştan beterdir demiş Atalarımız orta ayağı değdirene kadar yatırdığım zamanlar oldu, biraz daha zorlasan takla attırır
    Nuansiyen bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax 250
    İşin özü ben parasına puluna bakmadım, önemli olan konfor ve güvenlik. Bu linkteki ürün mevcut bende de . Gayet yerinde ve desteği sağlamdır. Hiç kafanı karıştırma orjinal diye. Orjinalinin geometrisi güzel diye almak benim için cok yersiz.

Ayrıca benim versys 1000'de Spy var. Oldukça memnunum. Özellikle microdalga sensörü harika bir teknoloji. Tavsiye ederim. Oktay motor'dan satın alıp Oktay Ustaya taktırabilirsin. 285 TL ürün fiyatı... + işlçilik ödersin. Ama olmazsa olmazdır.
    Çok teşekkür ederim abi , saolasın

Bu oktay motoru araştırıp , arayip konuşuyim abi nerdeymis kaç saate takar filan . Bide alarm alırım geriye disk kılidi kalıyor

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Çok teşekkür ederim abi , saolasın

Bu oktay motoru araştırıp , arayip konuşuyim abi nerdeymis kaç saate takar filan . Bide alarm alırım geriye disk kılidi kalıyor
    İki tellide.. İstoç aşağısında.. Selamimi söyle çözer işi 30 dk sürer sürmez.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bir dünya motosiklet sahibi oldum.Eşim sadece scooterı sevdi.Bu bayanlar rahatına düşkün.aman hızlı gitmesin titremesin rahat olsun.
    BESTAPO ve Tefoo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir dünya motosiklet sahibi oldum.Eşim sadece scooterı sevdi.Bu bayanlar rahatına düşkün.aman hızlı gitmesin titremesin rahat olsun.
    Aynen öyle. Kadın ve erkeğin farklı beklentileri motosiklet seçiminden otomobil seçimine, ve hatta beslenme alışkanlıklarına kadar herşeyde karşımıza çıkıyor

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı BESTAPO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tüm motosiklet severlere selamlar. Ailemize yeni katılan Xmax 250'nin ilk sürüşünü kızarkadaşımla yaptıktan sonra bir çay içmek için mola verdik. Ve açtım kamerayı,sordum sorularımı. Bakalım bir artçı için, bir kadın gözünden Xmax neler hissettiriyor.

Buarada motosiklet ağırlıklı vlog kanalımı takip ederseniz daha da yüreklenir, doğru şeyler yaptığımı anlarım. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=Zy0AulMDnd8
    Eve gidince videoları izlemeyi düşünüyorum güvenlik önlemi olarak ne yapıyorsun. Ben bazen 3 4 saat dışarda bırakmak zorunda kalıyorum

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Eve gidince videoları izlemeyi düşünüyorum güvenlik önlemi olarak ne yapıyorsun. Ben bazen 3 4 saat dışarda bırakmak zorunda kalıyorum
    Sağlam halat kilit, disk kilidi ile üşenmiyor nereye gidersem bağlıyorum. (Belki malın ne kıymetli arkadaş diye düşünenler oluyordur ama kimse kusura bakmasın.Kolay para kazanmıyorum) Akşamları kapalı garaja bırakıyorum. Bir imkan bulabilirsem kasko da yaptırmak istiyorum. GPS takip sistemini yetkili serviste konuştuğumda motorun beynine zarar verdiğini söylemişlerdi. O yüzden ona çok sıcak bakamadım. Eski telefon,sim kart filan yerleştirme gibi uygulamalar da bana pek tatmin edici gelmedi açıkcası. Bu biraz insanın içinin rahat etmesiyle de alakalı olabilir. Ben elimden gelen tüm önlemleri alıp Allah'a emanet diyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    250cc maxi scooterlar genelde 170+ kg

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bu video mevzularina kadin eli degmesi iyi olmus.
    Oturup video seyredecek zamanim yok bu nedenle vlog takip etmiyorum.
    Arada bir ilgimi çeken paylasimlar ve konular olursa seyrediyorum.
    Yani burada oldugu gibi.
    Ruzgar sesi çok rahatsiz edici haberin olsun.
    Basarilar.
    BESTAPO bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Xmax 400 momo var ve Elif tenere yerine hep o motora binmek istiyor. Yalnız bende olsam bende xmaxin artçısı olmayı tercih ederim. sanki evdeki koltukta oturuyorum...
    BESTAPO bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu video mevzularina kadin eli degmesi iyi olmus.
    Oturup video seyredecek zamanim yok bu nedenle vlog takip etmiyorum.
    Arada bir ilgimi çeken paylasimlar ve konular olursa seyrediyorum.
    Yani burada oldugu gibi.
    Ruzgar sesi çok rahatsiz edici haberin olsun.
    Basarilar.
    Ortam gürültüsüne hazırlıksız yakalandık. Hiç aklımızda yoktu çekim yapmak. Birden ampul kafamda yanınca kayda girdim. Ses konusuna biraz daha dikkat edeceğim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler