Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yine Kask Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de ls ff352-1 var. scooter için yeterlidir ancak 700cc motor için daha iyi kasklar bakmakta fayda var diye düşünüyorum. bir de yıldızlar belli testler sonucunda veriliyor yabana atılmaması gerekir. tüm önlemler bizim sağlımız için gereklidir.
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O 1 yıldız kime neye göre kim tarafından verilmiş ?
    Bunlar beni pek ilgilendirmiyor.

Elime aldım evirip çevirdim, esnettim, zorladım, taktım beni tatmin etti, sağlamlığına kanaat getirdim ve aldım. Hatta birde siyah vizör aldım.
    Bi arkadasimiz gerekli aciklamayi yapmis yildizi sharp testleri veriyor malum aldigimiz kaskin saglamligini deneme gibi bir imkanimiz olmadigindan genellikle sekil semal rahatligina gore bakabiliyoruz gercekten memnun kalmak icin snell dot ece gibi sertifikalar sharp testleri kaskin yapi malzemesi ve kullanici yorumlari ayrica marka da onemli faktorler arasinda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Adam eliyle kask sağlamlığı test ediyor....!!!!.🙊🙊🙊🙊

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O 1 yıldız kime neye göre kim tarafından verilmiş ?
    Bunlar beni pek ilgilendirmiyor.

Elime aldım evirip çevirdim, esnettim, zorladım, taktım beni tatmin etti, sağlamlığına kanaat getirdim ve aldım. Hatta birde siyah vizör aldım.
    Bundan sonra zümerin test edip onaylamadığı kaskları alıp kullanmıyoruz beyler dağılın şimdi. Neye göre kime göre değil zümere göre test edilmiş kasklar en iyi kasklardır. Mt07 kafada 150 liralık güvensiz bir kask olmadı Zümer güzel yorumların vardı bu yorum seni bitirdi

adenizkusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    al marushin rs999 rahat et. 1100 gr. 3XF ultra güvenli dış kabuk (Karbon+Stonefiber)

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    arkadaşlar ben de sizinle aynı fikirdeyim, 700cclik motor için daha güvenli bir kask lazım ancak yine de zümer'in üzerine bu kadar gitmemelisiniz.

ayrıca unutmayın ki ff351 sharp'ta 4 yıldızlıyken sonradan 1 yıldıza çevrildi. ayrıca bazı firmaların parayı bastırıp kendi ürünlerine iyi puanlar verildiğine dair şüpheler de bulunmaktadır.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben de sizinle aynı fikirdeyim, 700cclik motor için daha güvenli bir kask lazım ancak yine de zümer'in üzerine bu kadar gitmemelisiniz.

ayrıca unutmayın ki ff351 sharp'ta 4 yıldızlıyken sonradan 1 yıldıza çevrildi. ayrıca bazı firmaların parayı bastırıp kendi ürünlerine iyi puanlar verildiğine dair şüpheler de bulunmaktadır.
    2009 oncesi uretim ff350 serileri 4 yildizdi sonradan uretilen ff351 ler maledef 1 yildiz ls2 nin boyle bir politika izlemesi gercekten ilginc ve insanları sasirtiyor fakat durum böyle ustune gitmemizin sebebi burda aci haberler duymamak herkesi bi fazla tedbirli tutmak yermek veya asagilamak degil

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı Emreaygn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 oncesi uretim ff350 serileri 4 yildizdi sonradan uretilen ff351 ler maledef 1 yildiz ls2 nin boyle bir politika izlemesi gercekten ilginc ve insanları sasirtiyor fakat durum böyle ustune gitmemizin sebebi burda aci haberler duymamak herkesi bi fazla tedbirli tutmak yermek veya asagilamak degil
    ff351 modeli 4 yıldızlı denildi daha sonradan 1 yıldıza çevrildi. hatta bir çok ff351 4 yıldız sticker ı ile satıldı. yani burda demek istediğim bir hile hurda var. artık ls2 den mi kaynaklanıyor yoksa sharptan mı bilmiyorum.

http://www.bncn.org/post/14122818928...est-4-1-yildiz
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-hakkinda.html

bunun dışında zümer için de daha uygun bir dille ikna etmeye çalışmak daha iyi olacaktır.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)