Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Rota planlaması ve önerileriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Adanaya uğramayı düşünürseniz hiç yemediğiniz yemekleri ve çok güzel manzaraları olan yerleri önerebilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF 250L
    değerli yorumlarınız için öncelkle herkese çok teşekkür ederim.
    ısparta eğirdir çok inişli çıkışlı ve benimde motorum ybr oldugu için o rotadan vazgecmek zorunda kaldım. denizli teklifi için çok teşekkür ederim konya aksaray yolunu duymamıştım niye ölüm yolu acaba ?
    ilk basta maraş adana üzerinden dolasacaktık ama malesef rotayı bu sekilde kısaltmak zaorunda kaldık
    iduzen bunu beğendi.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisa Uşak
    Konya Aksaray (ölüm yolu diye geçer)
    Alanya Antalya (ölüm yolu diye geçer)

arası gezici ve sabit radar ile dolu son hızınız 99 km ona göre

İzmir - Manisa üzeri Antalya ya gelirken 5 saat içerisinde 3 defa radar yemişim..
    6 ay sonra haberim oldu.
    Hadi alanya antalya yolu ölüm yolu olabilir ama konya aksaray yolu neden ölüm yolu? Ereğliden sonra yolun tamamen dümdüz olması nedeniyle mi?

TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Ürgüp baya ters kalmış rotaya, Niğde Aksaray dan vazgeçip Karaman üzerinden gidin bence çok bişey kaybetmessiniz.

Motosikleti
    CRF 250L
    Alıntı TURAN.RTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürgüp baya ters kalmış rotaya, Niğde Aksaray dan vazgeçip Karaman üzerinden gidin bence çok bişey kaybetmessiniz.
    hocam yorumunuzu okuduktan sonra aklıma yatmadı değil düşünüyorum ciddi ciddi teşekkür ederim.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rotayı görünce bi afalladım.Çünkü bizde 2 motor aynı rotayı takip edicez hemen hemen.Konuyu takipte kalıyım bakalım nereleri varmış.Buda bizim çizdiğimiz rota yolda karşılaşmamız muhtemel 😀 Bu cuma veya cumartesi yola çıkıyoruz.

Motosikleti
    CRF 250L
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rotayı görünce bi afalladım.Çünkü bizde 2 motor aynı rotayı takip edicez hemen hemen.Konuyu takipte kalıyım bakalım nereleri varmış.Buda bizim çizdiğimiz rota yolda karşılaşmamız muhtemel 😀 Bu cuma veya cumartesi yola çıkıyoruz.http://i.hizliresim.com/1v5qPb.png
    Müthiş tesadüf hocam bizde pazar yada pazartesi çıkıyoruz umarım karşılaşırız

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)