Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

aylık ortalama tüketiminiz nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    400 km civarı yol yapıyorum ayda. 40-45 liralık benzine denk geliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı tamerozkul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt 170 ile 150 tl 2 günde bir 10 tllik alirim
    neden öyle az az alıyon motor ağır olmasın az yaksın deme
    insta: veli_montana_

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben hep 20 liralık alıyorum.
    "20 liralık. Taşırma !"

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ak parti sempatizanı değilim ama ak parti düşmanı da değilim, adamlar napsın birader? Koskoca devlette kendi arabasını üreticek bir iş adamı bulamıyorlar ki desteklesinler. Vergiler olmasa bu devlet yunanistan'dan beter olur ağlarız sonra bi su verenimiz yok diye. Bu siyaset'e futbol takım'larını destekler gibi baktığınız zaman her zaman kaybeden olursunuz
    sonumuz yunanistan gibi olur demişsinziz yunanistana en son ne zaman gittiniz.Şuana battı denilen yunanistan da ki hayat şartlarını bilmiyorsunuz.şuan battı denilen yunanistanda asgari ücret 725 eouro ki bu maaşa çalışan pek bulamassın.yunanistanda etin kilosu 6 euro. bizde 400 euro asgari ücret etin kilosu 18 eurosadece buradan örnek vereyim inanılmaz hayat şartları ucuz. özellikle gıda sektörü.yani batan yunanistan ı türkiyeyle karşılaştırdığında yunanistan halen bizden çok rahat yaşam sürmekte. yunanistanı örnek verdiniz lütfen 1 uçak bileti alıpta atina ya gidip 1 hafta kalın hayat şasrtlarına bir bakın ondan sonra yorumlarınızı bekliyoruz. Benim kullandığım motosikleti avrupada adam tek maaşı ile alıyor siz neden bahsediyorsunuz.o kadar çok örnek verebilirim ki burada yazmakla bitmez. Bebek sevgiyle devlet vergi ile büyürBu kadar vergilerin ağır olduğu dünyada bir ülke dahi gösteremessiniz.Bir örnekte ukranydan vereyim size etin kilosu 4 dolar Biz ise türkiyede kurban bayramından bayrama et yiyoruz inanın okadar sayılacak örnek var ki anlatamam. tartişmak için yazmıyorum bunları ama bunlar acı gerçekler.sağlıcakla kalın....
    Panashira, polemos ve c4gin bunu beğendiler.

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    2.5 ayda 2900 km yol yapmışım ben de.Ortalama 4lt/100km'den 500 liralık benzin yakmışım.Aylık ortalama 200 TL.Başka hiç birşeye aylık 200 TL verip bu kadar eğlenceli vakit geçiremezdim sonuna kadar helal olsun aslanıma

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    son 1 ay 3800 km * 20 kr : 760 tl sadece nisan ayı için toplam değer

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Ayda yaklaşık 1000 km yapıyorum oda sanırım 150 tl felan ediyor

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonumuz yunanistan gibi olur demişsinziz yunanistana en son ne zaman gittiniz.Şuana battı denilen yunanistan da ki hayat şartlarını bilmiyorsunuz.şuan battı denilen yunanistanda asgari ücret 725 eouro ki bu maaşa çalışan pek bulamassın.yunanistanda etin kilosu 6 euro. bizde 400 euro asgari ücret etin kilosu 18 eurosadece buradan örnek vereyim inanılmaz hayat şartları ucuz. özellikle gıda sektörü.yani batan yunanistan ı türkiyeyle karşılaştırdığında yunanistan halen bizden çok rahat yaşam sürmekte. yunanistanı örnek verdiniz lütfen 1 uçak bileti alıpta atina ya gidip 1 hafta kalın hayat şasrtlarına bir bakın ondan sonra yorumlarınızı bekliyoruz. Benim kullandığım motosikleti avrupada adam tek maaşı ile alıyor siz neden bahsediyorsunuz.o kadar çok örnek verebilirim ki burada yazmakla bitmez. Bebek sevgiyle devlet vergi ile büyürBu kadar vergilerin ağır olduğu dünyada bir ülke dahi gösteremessiniz.Bir örnekte ukranydan vereyim size etin kilosu 4 dolar Biz ise türkiyede kurban bayramından bayrama et yiyoruz inanın okadar sayılacak örnek var ki anlatamam. tartişmak için yazmıyorum bunları ama bunlar acı gerçekler.sağlıcakla kalın....
    Adamlar ondan uçaklarını satıp maaşları ödüyor? Avrupadan milyarlarca euro destek alıyor? İngiltere yardım yapmamak için avrupa birliğinden çıkmak istiyor? ayrıca yunanistan'a bu kadar takılma, avrupa'da sanayi, ithalat olduğu sürece biz vergi vermeye mahkûmuz, ha vermek istemiyorum diyosan yunanistan'a al bi bilet, çok zor değil

Motosikleti
    Tartışmaya özet geçeyim,

Batık yunanistanda yaşamak şuanki 'kalkınan' türkiyede yaşamaktan iyidir.

yazılacak cok şey varda, bu ülke üretmek ise çok şey üretir, ama nedense tarım ve hayvancılık bile yapamaz olduk, yıllar geçtikçe türk lirası deger kaybetti, kurumlar fabrikalar özelleşti, 4 bir yanı denizlerle çevrili güzel ülkem karadenizinde ayrı akdenizinde ayrı iklim olan güzel ülkemde turizm bile şuan can çekişiyor. Bütün sektörlerde gerileme var. En basitinden eskiden ülkemde yetişem cevizi fındıgı rahat rahat yerdik şimdi eve alınınca gözden uzak bir yere saklanıyorki hemen bitmesin cünkü onları bile zor alıyoruz artık o fiyatlarla.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tartışmaya özet geçeyim,

Ben gittim gördüm, Adamların hayatı güzel. Gayet keyifli yaşam sürüyorlar.
    Atina başkent o yüzden ordaakiler zengin sıkıntı yok diyebiliyorsun belki,
    Ama politik sebepler yüzünden az gelişmiş olan Batı Trakya'ya da gittim. Orası da maalesef bizim Türkiye'den daha rahat bir hayat sürüyorlar.
    Kuru kuruya milliyetçilik yapmayın. Yunanistan'ın batmasının sebebi Kuzey Avrupa ülkeleri, Bunu da herkes bildiği için şu anda paşa paşa yardım ediyorlar. Kuzey Avrupa ülkeleri tıpkı zamanında sömürge ülkeleri gibi Güney ülkeleri sömürdü ve hala da sömürmeye devam ediyor.
    polemos bunu beğendi.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tartışmaya özet geçeyim,

Yunan vatandaşlığını aldıysan biletin benden

Motosikleti
    Yunan vatandaşlığını aldıysan biletin benden
    Almadım ama bu hayat pahalılığı almaya mecbur bırakacak

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    İşkembeden konuşan var dikkat....

Motosikleti
    CBR 600RR
    Yunanların birikimleri bittiğinde naparşar sence? Mülteci gibi dağılcaklar avrupaya :d

Yunanların birikimleri bittiğinde naparşar sence? Mülteci gibi dağılcaklar avrupaya :d
    Bilader gidip gördün mü yunanistanı?
    izmir3535 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilader gidip gördün mü yunanistanı?
    Bilader aferin sana büyük iş başarıp yunanistanı görmüşsün, ben yıllar önce ingilterede yaşadım ve 3 tane yunan arkadaşım var, bunlar her yaz kafalarının estiği ülkeye gidip gezerlerdi fakat son yıllarda yapamıyorlar bunu. Sebebini sormadım sormam asla çünkü biliyoruz, yunanistanı görüp burda finans uzmanı gibi atar yapıyorsun da o işler görmeyle olmuyor bilmek lazım

Bilader aferin sana büyük iş başarıp yunanistanı görmüşsün, ben yıllar önce ingilterede yaşadım ve 3 tane yunan arkadaşım var, bunlar her yaz kafalarının estiği ülkeye gidip gezerlerdi fakat son yıllarda yapamıyorlar bunu. Sebebini sormadım sormam asla çünkü biliyoruz, yunanistanı görüp burda finans uzmanı gibi atar yapıyorsun da o işler görmeyle olmuyor bilmek lazım
    Sen demek finans uzmanısın. Pardon abi. saygılar.
    Biz b*k bilmiyoruz biz. Büyüksün sen.
    kuzan14, izmir3535 ve MotorKafa bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ayda 1000 km yapsam 4-5 depo yani yaklaşık 80-90 litre benzin alıyorum demek.
    Bu ay standardı baya aştım ama yıllık ortalama hemen hemen bu rakamlara denk geliyor.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Yaz aylarında ortalama 550-650 TL arası aylık yakıt tüketimim sanki.. Yani gibi gibi gözüküyor..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)