Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Delimiyim ben I AM crazy ? HApŞUUUU ... ÇOK YAŞA ! Hep beraber ... Hacı sen ne yapıyo

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi gecen aklima gelmedi simdi yazayim,markete falan motorla giriyosunya hadi senin icin eglencelide orda calisani falan dusunmuyomusun zor durumda kalir diye? Sanki biraz bencilce bi davranis gibi,yani sen eglenirken baskasi zor durumda kaliyo. Yanlis anlama benimki sadece elestiri,keyifli forumlar dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Sanırım @barodinin küçüklük fotoğrafını buldum.
    barodi, Morphin ve bekotr2 bunu beğendiler.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tuyler.urperdi

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Özlemişiz Barodi reisin videolarını reis harbi delisin ha ben utandım abi
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750x
    Gece gece güldürdün harbiden yha. Hele o arabada bekleyenlerle muhabbetlerin gerçekten iyiydi. Kamera şakası gibi olmuş
    barodi bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    muhahaha you a so crazy men aslında sadece trafikte insanların duygu ve düşüncelerini alarak böyle alışık olmadığımız bi derleme yapabilirsin.. vlogları keyif alarak izlemezdim ama bu iş iyi olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:44 ----------

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ters birinin kendisi benim zaten . düz insan bu isi yaparmi :-) yani düz birine denk gelmeseniz deseydin bari
    kanepe de baş aşağı durup çektirdiğin fotoğrafı paylaşta görsün barodi
    barodi bunu beğendi.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    yalnız hapşu diye bağırırken yada gerçekten hapşurursanız dikkat edin. Son videoda gazı açtınız kontrolsüzce,eliniz debriyajı bırakırsa yanlışlıkla gerçekten " çok yaşa " derler...

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız hapşu diye bağırırken yada gerçekten hapşurursanız dikkat edin. Son videoda gazı açtınız kontrolsüzce,eliniz debriyajı bırakırsa yanlışlıkla gerçekten " çok yaşa " derler...
    Onuda bilerek yaptim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:55 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhahaha you a so crazy men aslında sadece trafikte insanların duygu ve düşüncelerini alarak böyle alışık olmadığımız bi derleme yapabilirsin.. vlogları keyif alarak izlemezdim ama bu iş iyi olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:44 ----------

kanepe de baş aşağı durup çektirdiğin fotoğrafı paylaşta görsün barodi
    Haklisin evet saol.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Salataları sıyırmışsın. Üçünü de!
    Kafa
    Debriyaj
    Vites

Ses geliyor ;)
    barodi bunu beğendi.

vay be ilk video da 0.36 da adam yol vermek için direksiyonu çevirdi...

Motosikleti
    MT-25 ABS
    tam istediğim gibi hemen abone olalım
    barodi bunu beğendi.

Merhaba hocam hiç dayak yediniz mi?😄 Bence yememişizsinizdir. Deli deliyi görünce sopasını saklarmış😂
    Jemand bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Mertcan00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be ilk video da 0.36 da adam yol vermek için direksiyonu çevirdi...
    diğer videoları takip edersen çoğu videomda zaten ben korna çalmadan yol açıyorlar ses ve karizmamdan dolayı
    hatta bu akşam bir tane daha video yükleniyor şuan ondada var bu yol açma olayı 200 metre ilerimdeki araçların nasıl yol açtığını izleyebilirsin :D
    Mertcan00 bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Normal adama hasret kaldık ushsusushs

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Korna yerine kullanıyor gibisin
    sanırım polen (bahar) nezlen var, sırasıyla duact, nitrizin yada burun spreyi kullanarak bi nebze hafifletebilirsin
    barodi bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    "I AM crazy ?" yeni grammer kalıpları ogrenıyorum yararlı bı paylasım olmus bu acıdan

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer videoları takip edersen çoğu videomda zaten ben korna çalmadan yol açıyorlar ses ve karizmamdan dolayı
    hatta bu akşam bir tane daha video yükleniyor şuan ondada var bu yol açma olayı 200 metre ilerimdeki araçların nasıl yol açtığını izleyebilirsin :D
    Videolarınızı tek tek izlerken motoru hiç sevmeyen kardeşim bile geldi yanımda izlemeye başladı sizi takip ediyoruz )) videolarınızı takipteyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "I AM crazy ?" yeni grammer kalıpları ogrenıyorum yararlı bı paylasım olmus bu acıdan
    Ne gibi hatası var ki normalde ı'm crazy değil mi zaten :D bende pek bilmiyorumda merak ettim
    barodi bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Videolarınızı tek tek izlerken motoru hiç sevmeyen kardeşim bile geldi yanımda izlemeye başladı sizi takip ediyoruz )) videolarınızı takipteyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Ne gibi hatası var ki normalde ı'm crazy değil mi zaten :D bende pek bilmiyorumda merak ettim
    Soru kalıplarını calıs dostum :D üniversitede toeflda lazım olur sımdıden basla :D Sonunda soru ısaretı cumleyı soruya cevırdıgı ıcın "i am " degilde "am i" olarak kullanılır
    Mertcan00 bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soru kalıplarını calıs dostum :D üniversitede toeflda lazım olur sımdıden basla :D Sonunda soru ısaretı cumleyı soruya cevırdıgı ıcın "i am " degilde "am i" olarak kullanılır
    Soru kalıbımda ters döndüğünü biliyordum ama hiç soru olarak yazmaya çalıştığına dikkat etmemiştim pardon :D

Motosikleti

videolarımı forumdan takip etmen mümkün deyil çünkü forumda paylaşım yapmıyorum artık. abone olursan bildirimde geliyor kardeşim.
    Mertcan00 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)