Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cbr125 Repsole Topcase Çokmu Alakasız Olur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, honda cbr125 repsol rengini cok begendim. Alıp uzun süre hobiden cok sürekli ulaşım aracı olarak kullanacagım. Hergün motor üstünde olacagım yani şehir içinde. Açıkçası cbrdan başkasına içim sinmedi o yüzden neden naked almıyorsun diye sormayın. Sizce repsole Topcase çokmu çirkin olur? Belki yanlara bile spor küçük çanta takabilirim o derece. Sport touring bir hava katabilirmiyim ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Kardeş sen hiç Mercedes yada Bmw ye römork takıldığinı gördün mü ?

Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen hiç Mercedes yada Bmw ye römork takıldığinı gördün mü ?
    Avrupada spor bmw mercedeslerin tavanına ek bagaj ekleyip uzun yol yapanlar vardır bence.

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    O zaman sıkıntı yok kendi icine siniyorsa taktırabilirsin...

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupada spor bmw mercedeslerin tavanına ek bagaj ekleyip uzun yol yapanlar vardır bence.
    Z4'e kim bagaj takıyomuş?

Bence çirkin olur.tabiki içine sineni al ben de ss seviyorum ama tarif ettiiğin şeye en uygun aletler pcx yada nmax gibi yakışıklı scooterlar.en azından yükünü konforlu taşırsın

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    takabilirsin hocam motor senin sonuçta ama ss motora yakışmıyo burasıda bir gerçek bunun için tasarlanmış modeller var. onlara bakabilirsiniz. cbf inazuma f de grenajlı ufak cc onlara yakışıyor topcase ve yan çanta.. alternatif olarak değerlendirebilirsiniz

Hocam z4 ü bilmemde c180 e felan takanlara şahit oldumki cbr125 te zaten dibinr kadar ss bir makine değil . Açıkçası tek aklımı kurcalayan şey bu. Aslında şuan bana kagıt üstünde uygun makine ns200 ama üstüne oturdugumda tamam bu benim makinam diyemedim. Cbr a oturunca direk bi kalp attı makinaya

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Kardeş sen kafana koymuşsun zate bu işi yapmayı, amacın fikir almak değil gibi duruyor

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    O çantayı motora yakıştırıyosan tak. Şeklini beğendim diyon, çanta takcam diyon; nası iş ben anlamadım.

İşlevsel bi motor istiyosan al bi scooter geç.
    Güzel bi motor istiyosan, istediğin motoru al; ama karizmasının da ağzına zıçma.
    redmap bunu beğendi.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Ben görüyorum topcaseli cbrlar, daha dün bi tane gördüm beyaz cbr adam beyaz topcase takmış geriye değilde tam artçı koltuğunun üstüne, artçı koltuğu iptal olmuş ama daha bi toplu görünüyordu, bindi gitti tır tır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

ALET GERGİNNNNN

MAKİNA GERGİNNNN

bunu yazmasam olmazdı :D

ben bu şekilde izmire gittim ama 125cc rampalrda 80 geçmez vies yükselt birlikte gittiğim gts evo 250cc den daha fazla yaktı....

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavana takılıyorsa sende depo üstü takabilirsin ama ötesine geçme.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin ilacın xmax yada bütçe yetmiyor pcx hem sele altı hem topcase ile eşya yönünde rahat olursun

GurdalK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 Ns
    cbr 125 tamam tam bir süper sport oturuşu olmasa da ss'lar ne günlük kullanıma ne de çantaya uygundur. Çanta konusu Zevk meselesi sizin hoşunuza gidiyorsa sıkıntı yok. renk olarak repsol benim çok hoşuma gidiyor

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Cbr 125 ve Cbr 250 de çok kötü durmuyor. Sanırım bağlantı demiri gövdeden çok yukarıda kalmadığından.
    R25 te iğrenç duruyor. Hatta sym wolf ve pulsar ns250 de bile çanta çok yukarıda kaldığından benim hiç hoşuma gitmiyor şahsen. Yukarıdaki fotoğrafta da çok yukarıda kalmadığından diğerlerinden kötü değil. Sonuçta kullanacak olan sizsiniz.Nasıl size uyuyorsa öyle kullanın. Kimseye bakmayın.

SS ,Naked tiplere arka Topcase yakışmıyor.

Teşbihte kusur olmaz derler ama arkadaşların z4 benzetmesi yersiz olmuş açıkçası. İnternette yeterince topcaseli cbr örneği bulabilirsin. Eğer içine sinerse takar devam edersin, sinmezsede bi topcase icin istediğin motosikletten vazgeçecek halin yok. Alternatif bir çok çanta mevcut. Ne taşımak için kullanacağınla birlikte kuyruk çantası veya arkadaşlarında söylediği gibi depo üstü çanta alabilirsin. Ama işin açıkçası şehir içinde sürekli ulaşım amaçlı kullanıcam demişsin ve üstelik topcase muhabbetinden yükün olacağı aşikar. Bence 125r senin motorun değil. Çok istiyosan, illa o diyosan da dediğim gibi topcaseye alternatiflere yönelebilirsin eğer topcasenin duruşu içine sinmezse.

Rebulls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z750R - Arora Cappucino - Kanuni Seha 150
    Birader hoşuna gidiyorsa tak zevk meselesi bu işler

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)