Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sonunda sıfır bir cbf 150 aldım 😃

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kırıkpedal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli olsun.Kazasiz belasiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın

2016 yılında hala cbf satılıyomu yav

Şaka bir yana o tipsiz motoru sadece kuryeler için üretiyolar sanıyodum bide 40 yaş üzeri insanlar için
    denizlili bunu beğendi.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    İlk motorum olmasından mıdır yoksa motorun kusursuzluğundan mıdır bilmiyorum ama Cbf beni çok heyecanlandırıyor Çok iyi bir seçim olmuş tebrik ederim.
    denizlili bunu beğendi.

Hayırlı olsun , güle güle kullanın .
    denizlili bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şaka bir yana o tipsiz motoru sadece kuryeler için üretiyolar sanıyodum bide 40 yaş üzeri insanlar için
    Evet tipsiz, Ama mondial ve Tvs gibi kalitesiz ve titreşimi bol olan, Böbrek taşı döken bir makine değil.
    denizlili bunu beğendi.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok

Belki de adamın hava atmak gibi bir derdi yoktur, kendini topluma kabul ettirmesi için parası ve motorundan medet ummaya ihtiyacı yoktur? 40yaş üstü dediğin insanın artık kendini kanıtlama ihtiyacı olmadığı için cbf kullandığını da burdan anlayabilirsin. Olgunluktur bunun adı.

Cbf az yakar, parçası boldur, anlayanı çoktur, titreşimi yoktur. Mantıklı bir motordur yani.
    Tabiki mantık işletmek için önce beyin gerekiyor. Ergenlik hormonları yönetimi ele geçirirse mantık işlemediği gibi bir de bu şekilde aşağılama cüretinde bulunabilir bazı arkadaşlar.
    AKIN17 ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet tipsiz, Ama mondial ve Tvs gibi kalitesiz ve titreşimi bol olan, Böbrek taşı döken bir makine değil.
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki de adamın hava atmak gibi bir derdi yoktur, kendini topluma kabul ettirmesi için parası ve motorundan medet ummaya ihtiyacı yoktur? 40yaş üstü dediğin insanın artık kendini kanıtlama ihtiyacı olmadığı için cbf kullandığını da burdan anlayabilirsin. Olgunluktur bunun adı.

Cbf az yakar, parçası boldur, anlayanı çoktur, titreşimi yoktur. Mantıklı bir motordur yani.
    Tabiki mantık işletmek için önce beyin gerekiyor. Ergenlik hormonları yönetimi ele geçirirse mantık işlemediği gibi bir de bu şekilde aşağılama cüretinde bulunabilir bazı arkadaşlar.

Bazı arkadaşlar yazdıklarımı yanlış anlamış ve nedense gereksiz bi alınganlığa girmişler

Öncelikle cbf üreticisi gibi savunma yapmanıza gerek yok, burda benim yazdıklarımda kimseyi aşağılayıcı bir ifade yok bunu anlamak içinde BEYİN gerekiyor ama sen farkında değilsin durumun.

Cbf süper motor olabilir bütün artılarınıda biliyorum ama benim için tipten dolayı tercihim değildir. İster dede motoru derim ister kurye motoru derim. Şaka ile yazılmış birkaç cümleyi anlamak bu kadar zor olmamalı

Sende benim apache ye tipsiz de böbrek taşı döküyor de ben güler geçerim .Bunu yapabilecek kadar olgun olmak için 40 yaşını geçmeye gerek yok sanırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    hayrı bu motor yağ yakmıyor anlıyormusunuz yakmıyor YAKMIYOR :D
    denizlili bunu beğendi.

pardus81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero hunk 150
    Hayırlı olsun, ben de o mu bu mu derken en sonunda elimdekini satıp cbf alacak gibiyim.
    denizlili bunu beğendi.

sigorta fiyatlari dusmeye mi baslamis acaba cunku ilk motor ve sigorta fiyati 385 tl..forumda gorunen 1 milyar vs tutarlarla kiyaslayinca dususe gectigine inanmak istiyorum..2. el motor alicam acaba sigortasini yaptirmadan devir vs islemlerini apabilir miyim?yapmam gerekirse sigortayi almayacam motoru...bi de sıfır alinca da mecburi mi sigorta..ya da yaptirmak icin musade edilen bir zaman var mi?bilgisi olan paylasirsa sevinirim

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayrı bu motor yağ yakmıyor anlıyormusunuz yakmıyor YAKMIYOR :D
    Vallahi o konforuna, titreşimsizliğine ben yaksada razıyım. Gerekirse çantamda yağ taşırım
    denizlili bunu beğendi.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Hayırlı olsun.

Sen binme zaten honda ya fazla gelir sana.

Motosikleti
    Alıntı LostRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Sen binme zaten honda ya fazla gelir sana.

Hay cbf nizinde sizinde

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    hocam öncelikle hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin inşAllah.Hangi ilde ikamet ediyorsunuz? ben de motor arayışındayım gerekirse ikametimi oraya alıcam istanbul'da 892456.aracımı almama rağmen ve hiç hatalı kazam olmamasına rağmen motor için 690 liradan aşağı sigorta çıkmadı.
    denizlili bunu beğendi.

Lastikleri mutlaka değiştir plot street

Motosikleti
    nc750x
    Cbf 150 bu işin babası bence. Tamam tipine bende bayılmıyorum. Ama güzel olupta adam yolan hatun değil. Samimi size değer veren çirkin ama sağlam bir arkadaş gibi. İyi bir öğretmen. Zor gün dostu ve aceminin kankası. Çirkinde değil rakiplerine göre. Tutupta cbr ile kıyaslanmaz tabiki ama o bizim ilk aşkımız ve yeri asla dolmayacak bir makine. Üzerindeki onlarca hatanıza saygı gösteren dengeli olgun iyi tanınan biri. O kadar acemi hatasını kapatan örten sizi üzerinden atmayan kaç motor var ki?

Bu arada alan arkadaşım hayırlı olsun ama atını iyi nalla yoksa tepüğü yersin. Michelen pilot street acıma al mutlaka.

Motosikleti
    CBF 150
    Arkadaşlar cümleten iyi akşamlar;denizli li garip bir bankacıyım yıllardır motor hevesim vardı.Bunun içinde 2011 yılında ehliyetimi almış fazla aktif olmasamda bu foruma üye olmuştum.Vitesli motor tecrübem yok bu pazartesi aldım hatta salı günü düşüyordum��Başlangıç motoru için çok araştırdım bu forumdan çok faydalandım lakin tipi benimde çok hoşuma gitmese de alternatif yok bence.inşallah bu ilk göz ağrım la pekistirip Enduro yada nake tarzı mt25 tenere ile devam etmek istiyorum.kazasız belasız sürüler hepimize.hız için değil mutluluk için sürelim makinelerimizi.bu arada yaş 35 40 değil dahahepinize sevgiler saygılar.

Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı denizlili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cümleten iyi akşamlar;denizli li garip bir bankacıyım yıllardır motor hevesim vardı.Bunun içinde 2011 yılında ehliyetimi almış fazla aktif olmasamda bu foruma üye olmuştum.Vitesli motor tecrübem yok bu pazartesi aldım hatta salı günü düşüyordum��Başlangıç motoru için çok araştırdım bu forumdan çok faydalandım lakin tipi benimde çok hoşuma gitmese de alternatif yok bence.inşallah bu ilk göz ağrım la pekistirip Enduro yada nake tarzı mt25 tenere ile devam etmek istiyorum.kazasız belasız sürüler hepimize.hız için değil mutluluk için sürelim makinelerimizi.bu arada yaş 35 40 değil dahahepinize sevgiler saygılar.
    başlangıç motoru tavsiyeleri aynıdır genelde.cbf biçilmiş kaftan bir de ybr 125 tabi..Allah kaza bela göstermesin inşAllah
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

Motosikleti
    CBF 150

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Sonunda foto yukleyebildim sanırım 😃
    gurkanerkan ve LoseControL bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı denizlili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/WkdDgQ.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Sonunda foto yukleyebildim sanırım ��
    özledim denizli'yi be o çamlık parkı ah o çamlık parkı anılarım depreşti..
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)