Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

APP plaka pişmanlıktır işte örneği

Motovento
    REKLAM ALANI

app plakam olduğundan dolayı motosikletim bağlandı tüm süreci kaydettim böylelikle sürecin ne kadar zor işlediğini görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=SQwm6z-L15E

Mimarca, SWORD®, bikerboi ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun hocam.. Akşam detaylı izliycem ofisteyim.. Ama videonun girişi keyifli olmuş..

Alıntı Mimarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam.. Akşam detaylı izliycem ofisteyim.. Ama videonun girişi keyifli olmuş..
    teşekkür ederim, tüm süreci göstermek istedim o yüzden biraz uzun oldu
    planet58 bunu beğendi.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Memurları kameraya almasan baglamayabilirlerdi. Adamların tam gözüne gözüne kamerayı sokmussun kardeşim. Gormezden gelemezlerdi. Bu arada video süper olmuş eline sağlık.
    sagat bunu beğendi.

TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memurları kameraya almasan baglamayabilirlerdi. Adamların tam gözüne gözüne kamerayı sokmussun kardeşim. Gormezden gelemezlerdi. Bu arada video süper olmuş eline sağlık.
    Aynen memurlar ifşa olmamak için yazmak zorunda kalmışlar gibi. Geçmiş olsun...

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı prosodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    app plakam olduğundan dolayı motosikletim bağlandı tüm süreci kaydettim böylelikle sürecin ne kadar zor işlediğini görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=SQwm6z-L15E

[video]https://www.youtube.com/watch?v=SQwm6z-L15E[/url]
    Üstad bende nöbetteyim müsadenle bende akşam evden izleyeceğim!Saygılarımla
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Binek Aracımı aldığım ilk gün App plaka takdırdım. 3 Yıl öyle kullandım çokda çevirmeye denk geldim hiç ceza bile yemedim . Tabi ki orjinali araçdaydı bu plaka muhabbeti olursa orjinali gösteriyordum. Sizinkisi enteresan bir durum acaba arkadaşında dediği gibi kamera kayıtı yapmış olduğundan dolayı tam prosedürü uyguladılar bilmiyorum.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Gecmis olsun. Plaka konusu cok sikintili cidden. Bazisi icin cok buyuk, bazisi icin koyacak yer yok motorda bir cozum bulmalari gerekir...

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    kaskla sigara içmen efsane olmuş karşimmm
    prosodi bunu beğendi.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Dostum geçmiş olsun. Devlet kurumlarına işim düştüğünde her zaman ayaklarım geri geri gidiyor.

Senin yaşadıkların, bunun nedenini açıklar nitelikte.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Çekici ile taşırken motora zarar vermişler mi ? Genelde benzin deposunu kamyonetin kazasına yaslıyolar arada koruyucu hiçbir şey yok. Motor bloğu çekici gözlüğüne de temas edebiliyor, vites kolu arada sıkışabiliyor.
    celikmertcan bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    otoparktan çıkarken adamın arkasından bağarsaydın

memleketi soydunuz diye..

geçmiş olsun bu arada üzücü bi durum
    prosodi bunu beğendi.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekici ile taşırken motora zarar vermişler mi ? Genelde benzin deposunu kamyonetin kazasına yaslıyolar arada koruyucu hiçbir şey yok. Motor bloğu çekici gözlüğüne de temas edebiliyor, vites kolu arada sıkışabiliyor.
    hiç dikkat etmiyorlar bide saçma sapan şekilde akü ye ulaşmak için yan kapakları sökmüşler takmaya yeltenmemiş bile. videonun 24üncü dakikasına bak nasıl muamele ettiklerini görürsün.

Motosikleti
    MT07
    Öncelikle geçmiş olsun.Videoda çogzel olmuş eline sağlık :D.Bu app plakalara orj plakada olduğu gibi hologramlı logolu bişeyler takıyorlar öyle olsa bile yinede bağlanılıyormu motor ?
    prosodi bunu beğendi.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Öncelikle geçmiş olsun Anlayamadığım nokta bu işin prosedürü gerçekten böyle miymiş? Yani APP plaka ile yakalandığınızda yeniden ruhsat ve plaka mı çıkarıyorsunuz? Neden böyle bir plaka değişikliği yapılıyor ki Bu arada polis çevirdiğinde orjinal plakanızın evde durduğunu söyleseydiniz ya, kendiniz mühürlü plaka bastırıp getirirdiniz, bunu kabul etmiyorlar mı? Ben de şimdi kıllandım APP plaka tam olarak nedir bilmiyorum ancak Vespa'mda küçük boyutta dışarıda yaptırdığım bir plaka kullanıyorum. Orjinal plakam ise sarılı şekilde topcasede bulunuyor yani her zaman yanımda. Bu sebeple motor bağlanabilir mi? Orjinal plakanın da boyutu çok büyük ufacık primverada resmen yanlardan taşıyor

Son olarak videonuz bence güzel ve açıklayıcı olmuş, aynı durumdaki arkadaşlar için oldukça faydalı. Motoru çalıştırır çalıştırmaz gaz vermeniz ve eldiven takmamanız konusunda da eleştiride bulunmak istiyorum Yardımlarınız için teşekkürler

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim. Herkes görevini yapsın ona diyeceğim birşey yok. kamera kayıtta olmasına rağmen ginede görevi tam yapmadılar. orada bana tutanak tutmayı unuttular ve yeniden tutanak almak için çok uğraştım yani memurun yapacağı işi kendim yaptım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun Anlayamadığım nokta bu işin prosedürü gerçekten böyle miymiş? Yani APP plaka ile yakalandığınızda yeniden ruhsat ve plaka mı çıkarıyorsunuz? Neden böyle bir plaka değişikliği yapılıyor ki Bu arada polis çevirdiğinde orjinal plakanızın evde durduğunu söyleseydiniz ya, kendiniz mühürlü plaka bastırıp getirirdiniz, bunu kabul etmiyorlar mı? Ben de şimdi kıllandım APP plaka tam olarak nedir bilmiyorum ancak Vespa'mda küçük boyutta dışarıda yaptırdığım bir plaka kullanıyorum. Orjinal plakam ise sarılı şekilde topcasede bulunuyor yani her zaman yanımda. Bu sebeple motor bağlanabilir mi? Orjinal plakanın da boyutu çok büyük ufacık primverada resmen yanlardan taşıyor

Son olarak videonuz bence güzel ve açıklayıcı olmuş, aynı durumdaki arkadaşlar için oldukça faydalı. Motoru çalıştırır çalıştırmaz gaz vermeniz ve eldiven takmamanız konusunda da eleştiride bulunmak istiyorum Yardımlarınız için teşekkürler
    eleştiriler için sağolun eldivenimi kısa süre önce kaybettim o yüzden şuanda yok. motor bir türlü çalışmayınca bide gaz vereyim dedim
    eğer yanınızda orjinal plakanız varsa hiçbir sıkıntı olmaz. ben motorumu bu plakayla aldım eski sahipleri de hep app li kullanmış o yüzden orjinal plakayı bulamadım bu yüzden polis orjinal plaka kayıp diyor. bu yüzden de sil baştan ruhsat ve palaka çıkarmak gerekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Binek Aracımı aldığım ilk gün App plaka takdırdım. 3 Yıl öyle kullandım çokda çevirmeye denk geldim hiç ceza bile yemedim . Tabi ki orjinali araçdaydı bu plaka muhabbeti olursa orjinali gösteriyordum. Sizinkisi enteresan bir durum acaba arkadaşında dediği gibi kamera kayıtı yapmış olduğundan dolayı tam prosedürü uyguladılar bilmiyorum.
    yok benim orjinal plakam kayıp olduğundan dolayı olaylar böyle gerçekleşti daha doğrusu motoru bu plakasıyla aldım eski sahipleri de böyle kullanmış yani orjinal plakayı sordum eski sahiplere ama onlarda bilmiyordu, eğer yanınızda orjinal plakanız varsa hiçbirşey olmuyor

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    APP plaka nedir ?

Bu arada arkada "Abi ne olur bağlamayın" diye ağlayan tip var ya, işte bizim trafik polislerimiz her gün bu cezaları önlerine gelene kesseler, araçları bağlasalar, işlerini ciddi yapsalar, herkes böyle oturur ağlar ama bir sene içerisinde ülkede ehliyetsiz sürücü de, plakasız araba da kalmaz. Kimse foruma girip "ehliyetim yok ama bizim oralarda zaten çevirme olmuyor" diye söylemlerde bulunamaz. Devlet bir şeyi düzeltmek isterse düzeltir, istemiyorsa düzeltmez. Bu kadar basittir.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    anlamadığım şey madem app plaka bağlama sebebi, neden muaynede hafif kusur olarak görünüyor? ağır kusur yapsınlar muayneden geçemesin. bende de var hafif kusurlu olarak geçtim.

tde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma F
    Çok geçmiş olsun. Kötü bir durum ilk işim motorun plakasına bakmak olacak app plakamı diye. Bu ne arakadaş 150 tl çekici ücretimi olur. birde madem o kadar para alıyosun motoru kapalı yere koy. düzgün şartlarda çek. motorları birbirine yapıştırmışlar. bence orada çağırsaydın adamları çıkartın yandaki motorları. motorumu alıcam ben deseydin.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    APP plaka nedir ?
    mühürsüz şekilli şukullu plakalar normalinde daha küçükler falan
    Ertugyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler