Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

APP plaka pişmanlıktır işte örneği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı prosodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç dikkat etmiyorlar bide saçma sapan şekilde akü ye ulaşmak için yan kapakları sökmüşler takmaya yeltenmemiş bile. videonun 24üncü dakikasına bak nasıl muamele ettiklerini görürsün.
    Aküye niye ulaşıyo ne yapacak aküyü ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı tde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Kötü bir durum ilk işim motorun plakasına bakmak olacak app plakamı diye. Bu ne arakadaş 150 tl çekici ücretimi olur. birde madem o kadar para alıyosun motoru kapalı yere koy. düzgün şartlarda çek. motorları birbirine yapıştırmışlar. bence orada çağırsaydın adamları çıkartın yandaki motorları. motorumu alıcam ben deseydin.
    kesinlikle bak plakaya şase noya yoksa cezalarla iflas edersin. sorma 150 lira nedir ya 200 lira zaten araç çekme ücreti bide çekicinin kenarına koyuyorlar yer kaplamıyor bile.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aküye niye ulaşıyo ne yapacak aküyü ?
    ne bileyim belki bomba falan var mı diye bakıyorlar, bende anlamadım. Yani un çuvalı gibi ordan oraya fırlatıyorlar motorları hiç özen yok

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı prosodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mühürsüz şekilli şukullu plakalar normalinde daha küçükler falan
    Geçen gün tesadüfen bir takipçiye sordum böyle ufak plakalar nasıl, nereden alınıyor diye, "öyle bir plaka yok, onlar sahte" dedi

yeniii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    grand dink 250i - pulsar 200ns - ktm duke 390
    Plaka takmamak ya da katlanır plaka takmak daha mı iyi ben çözemedim durumu
    prosodi bunu beğendi.

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Çok geçmiş olsun gerçekten .

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı tde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Kötü bir durum ilk işim motorun plakasına bakmak olacak app plakamı diye. Bu ne arakadaş 150 tl çekici ücretimi olur. birde madem o kadar para alıyosun motoru kapalı yere koy. düzgün şartlarda çek. motorları birbirine yapıştırmışlar. bence orada çağırsaydın adamları çıkartın yandaki motorları. motorumu alıcam ben deseydin.
    O dediğin zor biraz. Yakınımda yedi emin var. Bazen porche, bmw sahiplerini görüyorum hepsi kuzu oluyor kuzu..

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Kardesim senin o günkü çorbaydin kamerayi gorunce istemeye istemeye baglamislar arkadasida niye sinyal vermiyon diye cevirmisler 40 kagida halloluyor
    prosodi bunu beğendi.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    APP plaka nedir ?

Bu arada arkada "Abi ne olur bağlamayın" diye ağlayan tip var ya, işte bizim trafik polislerimiz her gün bu cezaları önlerine gelene kesseler, araçları bağlasalar, işlerini ciddi yapsalar, herkes böyle oturur ağlar ama bir sene içerisinde ülkede ehliyetsiz sürücü de, plakasız araba da kalmaz. Kimse foruma girip "ehliyetim yok ama bizim oralarda zaten çevirme olmuyor" diye söylemlerde bulunamaz. Devlet bir şeyi düzeltmek isterse düzeltir, istemiyorsa düzeltmez. Bu kadar basittir.
    aynen öyle ben böyle ağır ceza yedikten sonra dersimi aldım bidaha öldürsen app plakayla dolaşmam ağır cezaların olması lazım ama ceza süreci de kolay olmalı motorumu 1 hafta içinde alabildim beni sürekli orada oraya gönderdiler son 6 günde en az 60 km yol yürümüşümdür. oradaki ağlayan çocuk ise 16 yaşında araba kullandığı için aracı bağlandı başı bayağı derde girdi o yüzden ağlıyordu.
    Seko bunu beğendi.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    O çocuk 16 yaşında mııı hey maşallah

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Alıntı StiF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun.Videoda çogzel olmuş eline sağlık :D.Bu app plakalara orj plakada olduğu gibi hologramlı logolu bişeyler takıyorlar öyle olsa bile yinede bağlanılıyormu motor ?
    her türlü bağlanır.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Geçmiş olsun.

APP plaka taktığımdan beri 2 kere çevirmeye girdim ikisinde de trafik ekipleri plakamı öve öve bitiremedi.
    İkisinde de ironi yapıyorlar ağzıma edecekler sandım ama gerçek konuşuyorlarmış
    Hatta birini kameraya almıştım ama yanlışlıkla sildim kaydı...

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Böyle devlet böyle saçmalık olmaz arkadaş. Kanunlar uygulanmalıdır eyvallah başımızın üzerinde yeri var ve buna lafımız yok.

Gün içinde abartısız onlarca plakasız, abartı egzoz, 13-14 yaşlarında çocuklar görüyorum. Kafada kaskı olmayan, iple bir şeyler bağlamış amcalar görüyorum ve bunlar çevirmelerin yanından ağızlarında sigara ile güle oynaya geçiyor ama biz ? Her çevirmede istisnasız her çevirmede durduruluyoruz. Bu kadar saçmalığın içinde app plaka sorun. Siz önce resmin büyük tarafına bakın ondan sonra bu küçük zımbırtılarla uğraşın. Her şeyde olduğu gibi bu işlerimizde saçmalığın daniskası.
    prosodi bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    app ile kaç kere çevirmeye girdim hiçbirşey olmadı malesef ülkemiz böyle ben yunus olmaz ise çevirmede durmayıda tercih etmiyorum (plaka yoksa)
    MotorKafa bunu beğendi.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    harbiden sabırlı adammışsın ben orda değil olayı anlatmak 2 kelimeyi yan yana getirip anlamlı bir cümle kuramazdım sövmekten. ordan çık oraya git burdan gel buraya gir vay anam vayyy.... çok geçmiş olsun.
    prosodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    videoda deli gibi ağlayan eleman kim öyle "abi nolur bağlamayın ya" diye?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    app ile kaç kere çevirmeye girdim hiçbirşey olmadı malesef ülkemiz böyle ben yunus olmaz ise çevirmede durmayıda tercih etmiyorum (plaka yoksa)
    sakın durmamazlık etme. Baran Tursun'u hatırla... İzmir'de çevirmenin dur ihtarına uymadığı için polisler tarafından kurşunlanarak öldürülmüştü.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Sinir bozucu seyler. Benim de motorun plakasi yillar once yolda farketmeden dusmustu, Goztepe Koprusu'nun oradaki plakacilardan bir tane plaka bastirdim, muhursuz ama orjinalinin aynisindan. Yillardir oyle geziyorum, muayeneden de geciyor, ama bu tur bir cevirmede yakalanabilirmisim.
    Bu muhurlu plaka bastirma isi sadece umraniye'de mi oluyormus, gidip direk bana bir muhurlu plaka basin desem basarlar mi, ya da once polisten evrak falan mi isterler acaba, ugrassam bir dert ugrasmasam baska dert.

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Bi motorcu arkadan çarpmıştı motoruma. Plakam kırılmıştı. Plakayı aldım koydum çantaya. O şekilde seyir ederken çevirmede ceza yedim bende. Plakayı gösterdim abi kaza oldu dedim ama acımadı 88 lira yazmıştı.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi motorcu arkadan çarpmıştı motoruma. Plakam kırılmıştı. Plakayı aldım koydum çantaya. O şekilde seyir ederken çevirmede ceza yedim bende. Plakayı gösterdim abi kaza oldu dedim ama acımadı 88 lira yazmıştı.

Ahahaha.. Çölde kutup ayısı resmen
    prosodi bunu beğendi.

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana da bi benzeri oldu ama 2 saat önce tuttuğumuz tutanağı gösterince inandılar zor da olsa.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Peki orjinal plakayı yanımızda taşısak, app plaka takılı dolaşmaya devam etsek sorun çıkarırlar mı?

not: 3 yıldır app plaka ile dolaşıyorum manisa gibi yerde en az 150 kere kontrole girdim bir sıkıntı olmadı(izmirde daha polis göremedim.).

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler